Reklama:

Hledáte ideální snídani nebo svačinu?

4.371 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Oat Snack představuje moderní variantu instantní náhrady stravy (MRP) s ovesnými vločkami. Obsahuje 38 % vysoce kvalitních bílkovin, 50 % komplexních sacharidů a nepatrné množství tuku převážně rostlinného původu. Jedná se o instantní směs bohatou na bílkoviny, sacharidy, vitamíny, vlákninu, minerální látky a další látky vhodné pro vyváženou stravu. A navíc skvěle chutná!

Pojďme se podívat na jednotlivé složky podrobněji:

  • Bílkovinná složka - tvořena z 50 % vysoce kvalitním syrovátkovým proteinovým koncentrátem vyrobeným metodou cross-flow microfiltration (CFM). Jedná se o rychle vstřebatelný zdroj proteinu, zajišťující vysoký nárůst aminokyselin v krvi. Na něj navazuje druhá složka bílkovinného matrixu, kterou je micelární kasein. Jeho přednost spočívá v dlouhodobém zásobování krve aminokyselinami, přičemž zabraňuje odbourávání svalových bílkovin.

  • Sacharidová složka - skládá se především z jemně mletých ovesných vloček. Díky jejich nízkému glykemickému indexu nedochází k prudkému vyplavení inzulínu a krevní cukr se tak drží na vyrovnaných hodnotách. Pozitiv ovesných vloček je opravdu hodně - jsou zdrojem kvalitních sacharidů, neboť prochází minimálním potravinářským zpracováním. Obsahují vyšší množství vlákniny, která pozitivně upravuje chod trávící soustavy, a jsou též významným zdrojem beta-glukanů, upravujících hladinu cholesterolu a glukózy v krvi. Oat Snack neobsahuje umělá sladidla, je slazen přírodním sladidlem fruktózou.

  • V čokoládové a v oříško-čokoládové příchuti obsahuje Oat Snack prémiové kakao z nepražených kakaových bobů (Ekvádor). Nepražené kakaové boby obsahují více než 300 chemicky identifikovatelných látek. Jsou bohatým zdrojem minerálních látek a vitamínů (hořčík, organická síra, železo, mangan, chrom, zinek, měď, vitamín C) a antioxidantů s obsahem 10 % flavonoidních antioxidantů. Příznivci zdravé výživy hovoří o superpotravině. Netřeba dodávat, že použití takového kakaa má velmi pozitivní dopad i na chuť Oat Snacku, která je plná a přirozeně čokoládová.

  • Oat Snack je obohacen vitamínovou směsí, která zajišťuje doporučenou denní dávku vitamínů.

Když Oat Snack ve Smartlabs vyvíjeli, byli si dobře vědomi známého rčení, že úspěch se skrývá v detailu a i ta sebemenší maličkost může mít dalekosáhlý dopad. Proto zvolili jen prémiové suroviny jako CFM syrovátkový protein, micelární kasein, ovesné vločky, prvotřídní kakao a další, což umožnilo maximálně omezit obvykle používané přídatné látky. Oat Snack neobsahuje žádná umělá sladidla, barviva či konzervanty!

Vybrat si můžete hned ze tří příchutí - čokoláda, vanilka, oříšek-čoko.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra