Reklama:

Alena Hatvani a Jiří Vilímek - Jak se pečou buchty po čtyřicítce

9.459 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Co myslíte? Dá se udělat pěkná forma i po čtyřicítce? V dnešním videologu Vám Alena Hatvani s Jirkou Vilímkem představí zajímavé tipy, které Vás přesvědčí, že věk je skutečně jen číslo.

Jistě spousta z Vás již Alču s Jirkou zná. Oba jsou to úspěšní závodníci. Alena je zástupkyní dámské kategorie physique, Jirka je zástupcem pánské kategorie physique a poslední dobou také kategorie classic physique. Oba už mají četné závodní zkušenosti a také úspěchy.

Ovšem v dnešním videologu se Vám Alča s Jirkou představí spíše jako normální lidé, kteří mají své rodiny, děti, a přesto si zvládají udržovat formu. Jste zvědaví, jak takový zápřah zvládají? V první polovině videa odcvičili trénink zad, který z jejich přípravy nelze vynechat. Ten byl pod vedením Jirky Vilímka. A nutno říct, že Alču vůbec nešetřil. Téměř každý cvik byl v supersérii následován dalším a váhy stále stoupaly. Ovšem v druhé části si pro Vás Alča přichystala trénink na zpevnění břišních svalů, který je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé cvičence.

Pokud Vás zaujaly prostory, ve kterých jsme video natáčeli, určitě neváhejte navštívit Jirkovo Fitness Victory. A pokud Vás zaujali Alča s Jirkou jako osobnosti, navštivte jejich instagramové profily - Alča a Jirka.


Alena Hatvani a Jiří Vilímek - trénink zad a břichaLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra