Reklama:
Protein Extrifit s postupným uvolňováním 2000 g + 1000 g!
Až 79 % bílkovin a jen 1 g cukru v dávce. Ideální do diety i pro svalovou hmotu. Koupíte zde.

Arnold Classic 2019:
výsledky a fotografie

42.837 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V americkém Columbus Convention Center, kde se ve dnech 28. února až 3. března koná tradiční Arnold Sports Festival, je v těch nejdůležitějších sportech dobojováno! Akci, která počtem zúčastněných sportovců už po řadu let dokonce výrazně předčí i letní olympijské hry, v noci ze soboty na neděli završil jednatřicátý ročník prestižního Arnold Classic v kulturistice mužů open, pátý ročník Arnold Classic v mužském physique a devátý ročník Bikini International. A my už víme, jak to na všech těchto třech kláních organizovaných pod hlavičkou profesionální ligy IFBB Jima Maniona dopadlo!


Na výsledky Arnold Classic 2019 jste si mohli vsadit v naší tipovací soutěži.
Ve hře tentokrát byly ceny věnované společností Extrifit v celkové hodnotě převyšující 9.000 Kč!
Výsledky tipovačky Vám na Ronnie.cz přineseme v nejbližších dnech.


Arnold Classic 2019 - kulturistika mužů open


Semifinálová vyvolávání:
1.Curry, Sandoe, Winklaar, Lenartowicz, Brandao, Bonac
2.Williams, Sandoe, Winklaar, Lenartowicz, Brandao, McMillan, Kuclo
3.Dixon, Martinez, Volinkin
4.Williams, Winklaar, Lenartowicz, Brandao, Kuclo
5.Sandoe, McMillan
6.Curry, Bonac

Arnold Classic v kulturistice mužů open svou historii píše už od roku 1989, kdy se stalo základním stavebním kamenem celého festivalu. Letos se očekávalo, že se odehraje jeden z nejlepších ročníků za posledních několik sezón, když do Columbusu měli přijet hned tři borci, kteří na poslední Olympii dosáhli na umístění v první pětici, a to Roelly Winklaar, William Bonac a Brandon Curry.

Předpokládalo se přitom, že to bude pravděpodobně někdo z této trojice, kdo si na soutěži dojde pro vítězství. Dva týdny před závody však o nadějích prvního zmíněného kulturisty na triumf dalo pochybovat to, v jaké formě se představil během své exhibice v Nepálu. Roelly se sice po příletu do Columbusu dušoval, že to, jak vypadal dvě neděle před soutěží, nic neznamená, a že při zmíněném exhibičním vystoupení zkrátka jenom zadržoval hodně vody, jenomže už jeho první okamžiky na pódiu Arnold Classic ukázaly, že to tak prosté nebude.

Semifinálová vyvolávání na Arnold Classic 2019 v kulturistice mužů open


Finanční odměny:
1. místo130.000 $
2. místo75.000 $
3. místo50.000 $
4. místo30.000 $
5. místo15.000 $
6. místo10.000 $
7. až 10. místo2.000 $
11. až 12. místo1.000 $
celkově320.000 $

Jednačtyřicetiletý borec za dva týdny zázrak nepředvedl, a ačkoliv se prezentoval enormními objemy, byl prostě z formy. Roelly byl pod vodou, možná i nedostatečně vyrýsovaný a pro závodníka jeho kvalit předvedl tak trochu katastrofální vystoupení. Ostatně, průběh prejudgingu naznačil, že možná bude mít problémy probojovat se vůbec do první pětice, a to přesto, že spolu s Currym, Bonacem, Lukem Sandoem, Joshuou Lenartowiczem a Rafaelem Brandaem dostal prostor v prvním semifinálovém vyvolávání.

O vítězství při Winklaarově selhání od začátku soutěže reálně bojovali pouze Brandon s Williamem a vypadalo to jako pořádně vyrovnaná bitva! Každý z borců z prvního vyvolávání disponoval poněkud jiným typem postavy a platilo to také o těchto dvou. Curry, jenž se na závody připravoval pod vedením kuvajtských trenérů v Oxygen Gymu, svého soupeře zastínil lepší stavbou těla, užším pasem a celkově výraznějším "V" tvarem trupu. William, svěřenec britského trenéra Neila Hilla, proti tomu na pódium přinesl lepší kvadricepsy i dechberoucí plasticitu a 3D vzhled svalů. Zároveň platilo, že oba zkušení profíci závodí ve špičkové formě! Jak to nakonec dopadne? Nezbývalo než si počkat na finále a na verdikt rozhodčích!

Ti při zdánlivé vyrovnanosti obou kulturistů nakonec měli poměrně jasno a s rozdílem osmi bodů vítězem určili Brandona Curryho! Ačkoliv šestatřicetiletý Američan už v minulosti slavil prvenství z Arnold Classic Brasil a Arnold Classic Australia, jeho úspěch z této soboty pro něj jistě znamená ještě o něco více. A nejenom proto, že severoamerické Arnold Classic je považováno za nejvýznamnější soutěž hned po Mr. Olympia, ale i proto, že pro tento výsledek Curry mnoho obětoval. Doma se jako rodinný typ zkrátka nedokáže tak dobře připravit, a tak přípravu opět trávil v odloučení od svých nejbližších v Perském zálivu.

Volná sestava Williama Bonaca na Arnold Classic 2019 v kulturistice mužů open (video: Team-andro.com)

Zde má ideální podmínky a nic jej nerozptyluje. Brandon si už před soutěží pochvaloval, že v Kuvajtu prožil další dobrou přípravu a prozradil, že se s trenérem Abdullahem Al Otaibim nepouštěli do žádných velkých experimentů. Zkrátka jenom pokračovali v tom, co dělali v přípravě na loňskou Olympii, která Currymu skvěle vyšla, když se zde poprvé v kariéře probojoval do první pětice. Díky tomu se opět o něco zlepšil. O vlásek vylepšené detaily, lepší svalová hloubka a vyzrálost mu pomohly k tomu, že jeho postava zase působila o něco kompletněji.

Další soutěží pro Brandona pravděpodobně bude až zářijová Olympie, když nyní chce strávit nějakou dobu doma s rodinou. Ta mimochodem celá, včetně jeho všech čtyř dětí, v sobotu nechyběla v hledišti! Doma zůstane do léta, pak by jej měla čekat další cesta do Kuvajtu a dvanáctitýdenní příprava na vrchol sezóny. Olympie se přitom Curry tentokrát zúčastní s cílem vybojovat titul, když věří, že může porazit Shawna Rhodena. Povedlo se mu to už v minulosti a myslí si, že nyní přichází jeho čas. O tom, že Brandon může na Olympii zvítězit, nepochybuje ani jeho trenér, který si Curryho jako svěřence údajně vysnil už dlouho předtím, než s ním začal pracovat, protože v něm viděl obrovský potenciál!

Na Williama Bonaca tentokrát tedy zbylo druhé místo, což možná sám bude považovat za zklamání. Ale na druhou stranu, v to, že na Arnold Classic v kulturistice mužů open někdy vybojuje druhé místo, v době, kdy jsme Vám jej poprvé před devíti lety představili, jistě věřil málokdo. Třetí příčku překvapivě, avšak zcela zaslouženě vybojoval britský profík Luke Sandoe, kterého Sergio Oliva Jr. přednedávnem označil za borce s potenciálem budoucího šampióna Mr. Olympia.

Finálové porovnávání nejlepší čtveřice účastníků Arnold Classic 2019 v kulturistice mužů open (video: Team-andro.com)

Luke, svěřenec specialisty na předsoutěžní přípravu Chrise Aceta, k soutěži nastoupil v životní formě. Ukázal, že je v jeho silách závodit špičkově připravený, což mu třeba vloni chybělo. Při vší jeho hmotě jeho postava navíc stále působí klasicky a elegantně a to jej na pódiu staví do velké výhody. Čtvrté místo bral tentokrát výborně stavěný a mohutný Cedric McMillan, který na pódium přinesl plné, kulaté svaly. Platilo to dokonce i o jeho kvadricepsech, což pro něj občas představuje problém. Zadržoval tenký film vody v podkoží, otázkou ovšem je, zda by bez něj v Columbusu mohl bojovat o lepší výsledek. Konkurence totiž tentokrát byla obrovská!

Nad Roellym Winklaarem se rozhodčí nakonec slitovali a s tříbodovým náskokem na šestého Steva Kucla jej posunuli do první pětice. Winklaar se ovšem s ohledem na svou nepřipravenost klidně mohl umístit i hůře. Možná o tom, že kompletní postavou disponujícího Steva překonal, rozhodlo to, že ani Kuclo nedokázal dosáhnout ideálního odvodnění. Sedmé místo bral pouze pětadvacetiletý Brazilec Rafael Brandao, jenž byl nejlépe připraveným závodníkem startovního pole. Ačkoliv Rafael zatím nemá tolik hmoty jako jeho soupeři, na jeho vystoupení se dobře dívalo. Byl napruhovaný, nechyběla mu elegance a bylo vidět, že si dal velmi záležet na volné sestavě, kterou zaujal i přímo pod pódiem sedícího Arnolda Schwarzeneggera!

Ačkoliv tyto borce samozřejmě nejde jen tak srovnávat, Rafael dal svým vystoupením vzpomenout na takové vyhlášené estéty, jakými ve své době byli Berry DeMey nebo Bob Paris. Nezbývá než se těšit, jak jeho kariéra bude pokračovat. Chris Aceto, který Brandaa na závody připravoval, dokonce věří, že za rok může být v silách jeho svěřence na soutěži zvítězit! Zklamáním soutěž skončila nejenom pro zmiňovaného Roellyho Winklaara, ale i pro Joshuu Lenartowicze. Ačkoliv tento australský kulturista působil dvakrát tak mohutně jako Rafael Brandao, po zásluze se umístil až za ním, když jej od ideální formy dělilo ještě několik týdnů práce. Za soutěží se nyní ohlížíme prostřednictvím výsledků a fotografií z objektivu fotografa webových stránek Team-andro.com Andrease Volmariho!


Výsledky Arnold Classic 2019 - kulturistika mužů open:

  1. Brandon Curry*
  2. William Bonac
  3. Luke Sandoe
  4. Cedric McMillan
  5. Roelly Winklaar
  6. Steve Kuclo
  7. Rafael Brandao
  8. Joshua Lenartowicz
  9. Akim Williams
  10. Victor Martinez
  11. Charles Dixon
  12. Mikhail Volinkin

* kvalifikace na Mr. Olympia 2019


Kulturistika mužů open na Arnold Classic 2019

Rozsáhlou fotogalerii z Arnold Classic 2019
v kulturistice mužů open naleznete zde na stránkách Team-andro.com.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2019 k 2. březnu:

jméno stát soutěž um.*
Shawn Rhoden USA Mr. Olympia 2018 1.
Phil Heath USA Mr. Olympia 2018 2.
Roelly Winklaar Curaçao Mr. Olympia 2018 3.
William Bonac Nizozemsko Mr. Olympia 2018 4.
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2018 5.
Clarence DeVis Belgie George Farah Classic 2018 1.
Max Charles USA WoS Romania M. Fest Pro 2018 1.

Kulturistika mužů open - žebříček pro sezónu 2019 k 2. březnu:

p. jméno stát body
1. Luke Sandoe Velká Británie 9
2. Nathan De Asha Velká Británie 8
2. Cedric McMillan USA 8
4. Lukáš Osladil Česká republika 7
5. Pavel Beran Česká republika 6
5. Andrea Presti Itálie 6
7. Samson Dauda Velká Británie 5
8. Mohamed Shaaban Egypt 3
9. Andrea Muzi Itálie 2
10. Mohsen Samadi Írán 1
10. Brad Rowe USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Arnold Classic 2019 - physique mužů


Semifinálová vyvolávání:
1.Franklin, Edmonds, Morrison, Holden, Hadzovic,Ferguson
2.Victor, Morrison, Chesnier, Brown Bond, Hadzovic
3.Rams, Gilkes, Doan, Whittington, Bevins
4.Mitchell, Lindner, Almualim, Lee, Woodard, Brant
5.Nguyen, Paul, Lucas, Montenegro, Schulze
6.Sindayen, Barbadillo, Roseboro, Jackson
7.Franklin, Edmonds, Brown, Holden, Ferguson

Jak už jsme zmínili v úvodu článku, v mužském physique profíci na Arnold Sports Festivalu příležitost dostali již popáté a borci z této kategorie možnosti závodit na Arnold Classic využili hojně. Na pódiu se jich představilo hned dvaatřicet, a jak už tomu tak na soutěžích v kulturistice a fitness bývá, o šancích jednotlivých sportovců na dobrý výsledek napovědělo první semifinálové vyvolávání. Do něj si rozhodčí vyžádali Logana Franklina, Raymonta Edmondse, Stana Morrisona, Kyrona Holdena, Sadika Hadzovice a Andreho Fergusona, kteří tak v danou chvíli sváděli souboj o cenné vítězství.

Semifinálová vyvolávání na Arnold Classic 2019 v mužském physique


Finanční odměny:
1. místo5.000 $
2. místo2.000 $
3. místo1.500 $
4. místo1.000 $
5. místo1.000 $
6. místo500 $
celkově11.000 $

Na to nakonec dosáhl Andre Ferguson, který se tím na letošním Arnold Sports Festivalu stal spolu s vozíčkářem Haroldem Kelleyem jediným Manionovým profíkem, jenž dokázal obhájit loňské vítězství. Na dalších předních příčkách se za Andrem srovnali Edmonds, Holden, Franklin, George Brown a Sadik Hadzovic. Ten se po etapě své kariéry, kterou strávil mezi mohutnějšími borci v kategorii classic physique, na klání vrátil do physique mužů, kde dráhu profíka před lety začínal. Na pódiu mu nicméně k optimální formě něco málo chybělo a to jej v očích rozhodčích odsunulo mimo nejlepší pětici.


Výsledky Arnold Classic 2019 - physique mužů:

  1. Andre Ferguson
  2. Raymont Edmonds
  3. Kyron Holden
  4. Logan Franklin 
  5. George Brown
  6. Sadik Hadzovic
  7. Stan Morrison
  8. Lindon Bond
  9. Kimani Victor
  10. Rodrigue Chesnier
  11. Quincey Whittington
  12. Michael Bevins
  13. Anthony Gilkes
  14. Ramses Rams
  15. Viet Doan
  16. Antonio Mitchell
  16. Antonio Roseboro
  16. Ashwin Lucas
  16. Bader Almualim
  16. Clinton Barbadillo
  16. Devon Lindner
  16. Diogo Montenegro
  16. Greg Brant
  16. Justin Woodard
  16. Kevin Nguyen
  16. Mark Sindayen
  16. Michael Lee
  16. Ricardo Paul
  16. Scott Schulze
  16. Steven Cao
  16. Tave Jackson
  16. Youcef Djoudi


Physique mužů na Arnold Classic 2019

Rozsáhlou fotogalerii z Arnold Classic 2019
v kulturistice mužů open naleznete zde na stránkách Team-andro.com.


Závodníci kvalifikovaní na Olympia Men's Physique Showdown 2019 k 2. březnu:

jméno stát soutěž um.*
Brandon Hendrickson USA Olympia M. P. Showdown 2018 1.
Raymont Edmonds USA Olympia M. P. Showdown 2018 2.
Ryan Terry Velká Británie Olympia M. P. Showdown 2018 3.
Jeremy Buendia** USA Olympia M. P. Showdown 2018 4.
Andre Ferguson USA Olympia M. P. Showdown 2018 5.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
** nezúčastní se

Physique mužů - žebříček pro sezónu 2019 k 2. březnu:

p. jméno stát body
1. Kimani Victor Kanada 24
2. Ramses Rodriguez Fernandez Španělsko 19
3. Kyron Holden USA 17
4. Ondřej Kmošťák Česká republika 16
5. Lindon Bond USA 13
5. Carlos DeOliveira Brazílie 13
5. Xavisus Gayden USA 13
8. Jamal Everette USA 11
8. Youcef Djoudi Francie 11
8. George Brown USA 11
11. Aundre Benson USA 10
11. Denis Gusev Rusko 10
13. Ashwin Lucas USA 9
13. Carter Montgomery USA 9
15. Mehdi Sherafat USA 8
15. Miroslav Juríček Česká republika 8
15. Ahmed AbdelGalil Egypt 8
15. Logan Franklin USA 8
19. Mohammad Kashanaki Írán 7
19. Filip Šteflovič Česká republika 7
21. Sanad Al-Sanad Kuvajt 6
21. Andrea Mosti Itálie 6
21. Dean Balabis USA 6
24. Luca Biolo Itálie 5
24. Devon Lindner USA 5
26. Mark Sindayen USA 4
26. Edvan Palmeira Brazílie 4
26. Stan Morrison USA 4
26. Mohammad Buqambar Kuvajt 4
26. Terrence Teo Malajsie 4
26. Mishal Alhassan Saúdská Arábie 4
26. Tonnell Rodrigue USA 4
26. Emile Walker Velká Británie 4
26. Abdulaziz Abdullah Al Mohandas Saúdská Arábie 4
26. Fernando Chala Kolumbie 4
36. David Odom USA 3
36. Khodadad Shafiepour Írán 3
36. Juan Faro Španělsko 3
36. Nawaf Alansari Kuvajt 3
36. Antonio Mitchell USA 3
36. Dario Loda Itálie 3
36. Zheyu Zhang Čína 3
36. Jonathan Bueno Španělsko 3
36. Antonio Roseboro USA 3
36. Rodrigue Chesnier USA 3
36. Victor Ramirez Venezuela 3
47. Khali Quartey USA 2
47. Ranzino Valentine USA 2
47. Vinicius Matheus Brazílie 2
47. Tran Tuan Anh Vietnam 2
47. Andre Smith USA 2
47. Mohamad Alhababi Kuvajt 2
47. Dani Dal USA 2
47. Richard Myles USA 2
47. Mario Giame Itálie 2
47. Clinton Barbadillo USA 2
47. Geobanny Paula USA 2
47. Viet Doan Austrálie 2
47. Fernando Valdez Mexiko 2
60. Jeremy Grant USA 1
60. Mykeelo Mcmurry USA 1
60. Mike William Lima Brazílie 1
60. Patrick Fulgham USA 1
60. Joseph Lee USA 1
60. Turki Alsaud Saúdská Arábie 1
60. Anthony Scalza USA 1
60. Antonio Smothers USA 1
60. Alessandro Cavagnola Itálie 1
60. Bong Seok Choi Korea 1
60. Omid Eskandari Írán 1
60. Burtrando McKay USA 1
60. David Arango Guerrero Kolumbie 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Bikini International 2019


Semifinálová vyvolávání:
1.Pecini, Kaltwasser, Dorie, Layug, Goncalves, Chapados, Periat
2.Dorie, Goncalves, Chapados, Periat
3.Jenelle, Lewis, Torres, Stern, Ellis, Martinez
4.Gutierrez, Milagres, Fernandez, Skowronska, Palmer
5.Stern, Chapados, Ellis, Periat
6.Pecini, Dorie, Goncalves
7.Pecini, Kaltwasser, Dorie, Layug, Goncalves

Těžko uvěřit tomu, že od prvního ročníku Bikini International a tehdejšího vítězství Nicole Nagrani uplynulo už osm let. Ale je tomu tak a od té doby se bikiny fitness žen výrazně proměnilo. Z šampiónek minulých ročníků se soutěže letos zúčastnila pouze Ashley Kaltwasser, u které se na moment zdálo, že by snad na vítězství mohla dosáhnout i letos. Stejně jako Elisa Pecini, Jennifer Dorie, Janet Layug, Marcia Goncalves, Lauralie Chapados a Camile Periat totiž dostala příležitost v prvním vyvolávání prejudgingu a rozestavení závodnic na pódiu napovídalo, že o vítězství bojuje právě Ashley s Janet Layug.

Semifinálová vyvolávání na Bikini International 2019


Finanční odměny:
1. místo7.000 $
2. místo3.000 $
3. místo2.000 $
4. až 6. místo1.000 $
celkově15.000 $

Vyhlášení výsledků v tomto ohledu nakonec přineslo drobné překvapení. Kaltwasser byla vyhlášena už na třetím místě, když ji předstihla nejenom vítězná Janet, ale ještě také druhá Elisa Pecini. Čtvrté až šesté místo si v uvedeném pořadí rozebraly Dorie, Goncalves a Chapados, které v žilách koluje zajímavý mix indiánské a řecké krve. Zklamáním soutěž skončila například pro chilskou profesionálku Kim Gutierrez. V letošní sezóně už dokázala dvakrát zvítězit na Bikini International a jistě pomýšlela na lepší než čtrnácté místo.


Výsledky Bikini International 2019:

  1. Janet Layug
  2. Elisa Pecini
  3. Ashley Kaltwasser
  4. Jennifer Dorie
  5. Marcia Goncalves
  6. Lauralie Chapados
  7. Camile Periat
  8. Frida Paulsen Stern
  9. Monica Ellis
  10. Breena Martinez
  11. Ashley Jenelle
  12. Cristobalina Torres
  13. Sonia Lewis
  14. Kim Gutierrez
  15. Jessica Palmer
  16. Eli Fernandez
  16. Karina Skowronska
  16. Raphaela Milagres


Fotografie z Bikini International 2019

Rozsáhlou fotogalerii z Bikini International 2019 naleznete zde na stránkách Team-andro.com.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia 2019 k 2. březnu:

jméno stát soutěž um.*
Angelica Teixeira USA Bikini Olympia 2018 1.
Lauralie Chapados Kanada Bikini Olympia 2018 2.
Janet Layug USA Bikini Olympia 2018 3.
Elisa Pecini Brazílie Bikini Olympia 2018 4.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2018 5.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Bikiny fitness žen - žebříček pro sezónu 2019 k 2. březnu:

p. jméno stát body
1. Priscila Leimbacher Švýcarsko 28
2. Karina Skowronska Velká Británie 27
3. Cristobalina Pajares Torres Španělsko 26
4. Kim Gutierrez Chile 24
5. Marcia Goncalves Brazílie 23
6. Jourdanne Lee USA 21
7. Camile Periat USA 20
8. Breena Martinez USA 19
8. Eli Fernandez Mexiko 19
10. Jennifer Ronzitti USA 16
10. Monica Ellis USA 16
10. Maureen Blanquisco Norsko 16
13. Casey Samsel USA 14
13. Narmin Assria USA 14
15. Jessica Palmer USA 12
15. Beatriz Biscaia Portugalsko 12
17. Alessia Facchin Itálie 11
18. Eva Saenz USA 10
18. Jewelyn Merrill USA 10
18. Jennifer Dorie Kanada 10
21. Michelle Hurst USA 8
22. Amy Landry USA 7
22. Noora Mahonen Finsko 7
24. Francesca Stoico Itálie 6
25. Stacy McCloud USA 5
25. Phoebe Hagan Velká Británie 5
27. Mahsa Akbarimehr USA 4
27. Katherine Alcantara USA 4
27. Jasmine Williams USA 4
27. Ashley Puida USA 4
27. Romina Basualdo USA 4
32. Natalie Richards USA 3
32. Fernanda Saggin Brazílie 3
32. Sheena Jayne Martin USA 3
32. Francesca Lauren USA 3
32. Alyssa Blessing USA 3
32. Liu Chenqi Čína 3
32. Monica Ellis USA 3
32. Jodi Akins USA 3
32. Carla Garthwaite USA 3
32. Stine Hansen Dánsko 3
32. Hannah Ranfranz USA 3
32. Etila Santiago Brazílie 3
32. Nittaya Kongthun Thajsko 3
45. Jodi Riley USA 2
45. Juliana Dantas Brazílie 2
45. Jamie Collins USA 2
45. Amanda Cabal Filipíny 2
45. Allison Vaeth USA 2
45. Melissa Saavedra Chile 2
45. Sherry Espera USA 2
45. Elisangela Angell Brazílie 2
45. Rocio Lopez Španělsko 2
45. Helene Lamhauge Dánsko 2
45. Haneul Seong Korea 2
45. Jasmine Gonzalez USA 2
45. Sung Uk Kim Korea 2
58. Mia Sanchez USA 1
58. Naiara Schubert Brazílie 1
58. Barbara Ludwig USA 1
58. Sabina Pleváková Slovensko 1
58. Soohyun Bae Korea 1
58. Kaylie Fountain USA 1
58. Mariella Pellegrino Itálie 1
58. Angely Rojas USA 1
58. Lorena Spitzer USA 1
58. Aurelia Bissoli Itálie 1
58. Hye Kyeong Hwang Korea 1
58. Beatrice Sanford USA 1
58. Frida Paulsen Stern Švédsko 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Video:
Team-andro.com
www.musculardevelopment.com
www.youtube.com

Foto:
Team-andro.com / Andreas Volmari


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

03.03.09:45jorinek - Za mně 1.Bonac. Sandoe dobrá práce, britská škola. McMilla..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTréninkový videolog: Milan Šádek (01/...
LOPO (19:12) • Milanovi držím palce . Nech to dobre dopadne v novej sezóne a verím ,že v blízkej budúc...
magazínFoto: šestnáctitýdenní proměna Marca...
xroll (18:33) • Já myslím, že držel mrkvovou dietu. Má takovou zdravější barvu.
magazínSiem Goossens chce při profi debutu u...
LeToucan (23:12) • Takové množství znamínek jsem ještě na nikom teda ještě neviděl :o
magazínKristýna Seidlová - trénink ramen pod...
Jarda 74 (19:38) • Pěkné video, Lukáše jsem nikdy moc nesledoval a teď vidím že to byla chyba. Líbí se mi...
magazínTréninkový videolog: Jan Turek (01/20...
LOPO (18:34) • Veru tie tréningy masaker aj keď je odpocinkova fáza 😁. Držím palce v novej sezóne a hl...
NOVÉ INZERÁTYpráce Řidič & skladník v Ronnie.cz
Sportovní obchod Ronnie.cz hledá nové kolegy(ně) na pozice řidič & skladník. Větší díl práce tvoří rozvážení zboží do fitness center a obchodů (pick-up, dodávka), menší díl práce je pak ve skladu (Praha 10 - Vršovice) při naskladňování nebo vyskladňování zboží, kompletaci velko- i maloobchodních zásilek apod.
práce Nabídka práce osobni trenérka / trené...
Nový prémiový Fitclub Santinka v Praze 6 hledá do týmu osobní trenérku nebo trenéra. Máte znalost...
seznamka sebeobrana
hledám spolucvičence na cvičení sebeobrany. Kohokoliv - muž, žena, fit nebo bez kondice. Základy....
bazar 17ks Star Trac Spinner NXT
Nabízíme k prodeji 17ks spinningových kol Star Trac NXT. Stav je dobrý, ale některé díly jsou op...
bazar 2x stepper
Dobrý den, prodám 2x Stepper panatta. Oba plně funkční cenu prosím nabídněte.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie