Reklama:
Jen JEDEN den: protein 2000 g + 2000 g!
Nejprodávanější protein v ČR opět v akci. Platí jen do úterní půlnoci, akce nebude prodloužena! Více zde.

Najdi a vyhraj! (09/2019)

6.159 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Mým skromným cílem vždycky bylo dostat se ve slušné formě na 90 kg. Jenom se pěkně postaru vykrmit by bylo samozřejmě snadné, ale člověk chce taky nějak vypadat, takže neúměrně se zatučnit nepřipadalo v úvahu. Tím pádem jsem na to šel pěkně pomalu, snažil se na sebe plácat nějakou tu hmotu a ono to šlo nahoru. Když jsem se ale těsně blížil k cílové devadesátce, stihla mě vždycky nějaká chřipka, chytla mě záda, zkrátka se objevilo něco, co mě na nějaký čas připravilo o trénink a zpravidla taky o pár kilo na váze. Poslední dobou jsem se držel přibližně na 87 kilech a nahoru se tomu už moc nechtělo, ale ta poslední 3 kila jsem nakonec zvládnul nabrat během pouhých 2 dní!

Jak? Stačilo, aby ve fitku vyměnili váhu. Na té původní jsem ještě v pondělí navážil 87 kg a na té nové už ve středu svítilo 90,5 kg! Tomu říkám progres. Hned je člověk spokojenější a má ze sebe lepší pocit. Stará váha ale ještě nějakou tu radost nadělá taky, protože našla nový domov v dámských šatnách.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží voucher v hodnotě 2000 Kč, který je možné využít k nákupu prémiového oblečení a módních doplňků v e-shopu společnosti Exalted.

Výhercům bude na jejich e-mailovou adresu zaslán unikátní kód, který po vložení v objednávce slouží jako sleva na pevnou hodnotu 2000 Kč. Voucher není možné směnit za peníze a při objednávce o hodnotě menší než 2000 Kč se rozdíl nevrací. Časová platnost voucheru je neomezená.


Ve kterém americkém městě se koná březnové Arnold Classic?

Najdi a vyhraj! (09/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Ve kterém americkém městě se koná březnové Arnold Classic?
New York
Las Vegas
Columbus
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 28. 02. 2019 v 08:00 a končí 07. 03. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (08/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jak se nazývají české crossfitové závody pro začínající sportovce. Správná odpověď zní: Bestie Open.

Vylosováni byli a 400g balení produktu Glutamine od společnosti My Identity obdrží:

  • Michal Suchánek - suchanek.michal@...cz
  • Radana Polešáková - radana.polesakova@...cz
  • František Nevřala - nevrala.frantisek@...cz

Gratulujeme!

Náš čtenář Jaroslav nám poslal fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 7. března. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 117 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra