Reklama:

Excalibur Race (Mladé Buky) 2019 - pozvánka

2.818 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Pro všechny nadšence, diváky a zdatné závodníky tu máme důležitou zprávu! Další závod v sérii Excalibur Race se uskuteční již 25. května, lákavé a náročné klání budou hostit Mladé Buky. Velmi zajímavá trať bude poskládána přes celý lyžařský areál a nedaleký les s jeskyněmi, skalami a starými koryty potoků, neujdete ani ledové řece a starému jezírku, takže o přírodní úkazy pro tento typ překážkového běhu zde nebude nouze!

Kdo bude chtít pokořit trať Sky, musí se připravit na 6 a více kilometrů s 23 a více překážkami. Odolnější jedinci jistě zvolí brány do pekla s 10kilometrovou tratí nazvanou Hell, kde se utkají s 32 překážkami.

Ne všechny překážky jsou prozrazeny, ale určitě bude o zážitky a testování síly, zdatnosti a výdrže postaráno. Ať už se rozhodnete závodit sami za sebe, ve dvojici nebo čtyřčlenném týmu, nebudete litovat, protože Excalibur nabízí jen to nejlepší!

Stihnete-li se zaregistrovat do konce února, máte navíc zvýhodněné startovné - jednotlivci zaplatí za Sky 900 Kč a za Hell 1000 Kč. Troufáte si na oba závody najednou? Není problém, Hell se běží dopoledne a Sky odpoledne, takže při registraci za 1750 Kč na oba si zkusíte pořádnou nálož překážek a běhu.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra