Reklama:

Tipovací soutěž
- Arnold Classic 2019

11.665 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

První tipovací soutěž roku je tady! Jako obvykle ji spojíme s tradičním severoamerickým Arnold Classic, na kterém profesionální kulturisté v sobotu 2. března dostanou příležitost už pojednatřicáté. Startovní listina a současné rozložení sil na profi scéně jsou zárukou toho, že by klání mělo nabídnout atraktivní podívanou. Pro Vás by se pak mělo jednat o pořádně zajímavou tipovačku! O vítězství totiž tentokrát mohou bojovat nejméně tři závodníci a za určitých okolností jich klidně na triumf může pomýšlet ještě více.

Stejně jako v předchozích letech Vám i tentokrát na Ronnie.cz nabídneme celý seriál tipovacích soutěží. Ten znovu bude mít přibližně osm kol. V každém z nich budete soutěžit nejenom o věcné ceny pro první tři nejlepší, ale také o výhry pro deset nejlepších konečného pořadí, které vznikne ze součtu získaných bodů ze všech tipovaček roku (v roce 2018 bojovali naši čtenáři v celoročním pořadí o ceny věnované společností Extrifit v hodnotě přes 31.000 Kč)!

Vaším úkolem v prvním kole bude správně určit, jak si meze sebe účastníci Arnold Classic 2019 v kulturistice mužů open rozdělí umístění v první šestici. Navíc budete sázet ještě na přesný výsledek Krise Dima, který se k závodění po ochrnutí na dolní polovinu těla vrátí po deseti letech a pokusí se potrápit nové soupeře v kulturistice vozíčkářů. Pokud při své sázce budete stoprocentně přesní, můžete si tak tentokrát do celoročního pořadí zapsat až osm plusových bodů!

Váš tip se stane platným, pokud bude kompletní, tzn. žádná kolonka nesmí zůstat nevyplněná a žádné jméno se ve Vašem tiketu nesmí opakovat. Pravidla soutěže jsou podobná jako loni a najdete je níže v článku po představení cen, o které v prvním kole tipovačky budete hrát.

Ceny do tipovací soutěže na výsledky Arnold Classic 2019
v celkové hodnotě více než 9.000 Kč věnovala společnost Extrifit!

Vítěz tipovací soutěže tentokrát získá:

Druhý v pořadí získá:

Třetí v pořadí získá:

100 % Whey Protein je plně instantní, skvěle se rozpouští a jeho příprava je tedy velmi snadná. Hotový nápoj má velmi příjemnou konzistenci. Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje bílkovin přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací. 100 % Whey Protein od Extrifitu je výborně stravitelný protein za skvělou cenu. Jedná se o ryzí syrovátkový protein, v každé odměrce je plných 23 g bílkovin nejvyšší kvality!

Extrifit vyvinul naprosto unikátní produkt. Amigo® de facto představuje lidský sval v kapslích! Jestliže chcete budovat svalovou hmotu, je naprosto nezbytné dodat svalu všechny aminokyseliny, ze kterých se sval skládá. A to ve stejném poměru, jako jsou zastoupeny ve svalu. Svalová bílkovina je složena z 18 hlavních aminokyselin. Tyto aminokyseliny mají přesně daný poměr. Některé jsou ve svalu zastoupeny více, jiné méně. Avšak žádná nesmí chybět! A žádná nesmí naopak vyčnívat nad fyziologický poměr. Bez zajištění této jednoduché podmínky Vám sval prostě nevyroste. Co v Extrifitu udělali? Vzali bílkovinu lidského svalu (její aminospektrum) a vytvořili její přesnou kopii. Všechny aminokyseliny navážili jednu po druhé a ve stejném poměru tak, jak jsou zastoupeny v lidském svalu, a dali je do kapsle. Vzniklo tak Amigo® - lidská svalová bílkovina v kapslích! Proto najdete na obalu hesla jako muscle copy (kopie svalu), muscle amino analogy (shodné zastoupení aminokyselin jako ve svalu) a human muscle (lidský sval). Použitím produktu jednoduše "nalijte" do Vašich svalů to samé, z čeho jsou svaly složené. Jinak Vám ani nevyrostou, ani neztvrdnou. Amigo® je samozřejmě kompletně free form (složeno výhradně z jednotlivých volných aminokyselin). Nemá poměr aminokyselin jako mléko (ze kterých jsou proteinové nápoje) ani jako rýže nebo brambory, ani jako hovězí steak. Amigo® má poměr aminokyselin takový, jaký je v lidském svalu. Zkrátka muscle copy. Pokud budete užívat Amigo®, dodávka volných aminokyselin zajistí svalovým receptorům přesně to, co potřebují pro růst. Tedy muscle amino analogy. V Amigo® není nic navíc, nic nechybí, nic není v nepoměru. Amigo® = sval (svalová bílkovina). Pokud není poměr jednotlivých aminokyselin vyvážený (když je jiný než v lidské svalové bílkovině), tak např. nepoměrně nízký obsah některé z aminokyselin může zapříčinit malé využití i ostatních aminokyselin a snížit tak celkový účinek produktu. To se Vám s Amigo® nestane!

Multimineral Chelate 6! obsahuje 6 důležitých minerálů, a to ve špičkově využitelných chelátových vazbách. Multimineral Chelate 6! se svou kvalitou řadí na úplný vrchol mezi produkty určenými pro doplňování minerálních látek. Dokonalou vstřebatelnost všech šesti minerálů zajišťují chelátové vazby, ve kterých jsou tyto minerály vázány. Tyto chelátové formy minerálů garantují vynikající využití lidským organismem! Multimineral Chelate 6! je určen jak pro širokou veřejnost, tak pro výkonnostní sportovce.

Magnesium Chelate obsahuje minerál hořčík v chelátové vazbě. Tato forma hořčíku vyniká nad jinými formami špičkovou vstřebatelností a dokonalou využitelností lidským organismem. Zdrojem hořčíku v tomto produktu je bisglycinát hořečnatý. Výborná vstřebatelnost chelátové vazby hořčíku skýtá další velkou výhodu - pro zajištění účinku nemusíte užívat tak vysoké dávky hořčíku jako u jeho jiných, levných forem.

Vynikající pomocník pro dokonalé trávení všech živin. Bílkovin, sacharidů i tuků. Enzy 7! Digestive Enzymes je naprosto unikátní a nejúčinnější produkt svého druhu. Tento výrobek Vás zbaví zažívacích obtíží. Obsahuje komplex 7 trávicích enzymů pro lepší trávení bílkovin, sacharidů a tuků. Obsahuje enzymy papain, alfa-amylázu (Aspergillus oryzae), bromelain, laktázu (Aspergillus oryzae), celulázu (Trichoderma reesei), neutrální proteázu (Bacillus licheniformis) a lipázu (Aspergillus aryzae).

Produkt Lactase Enzyme 5000 FCC je vynikající pomocník pro trávení laktózy. Lactase Enzyme 5000 FCC obsahuje enzym laktázu, který zlepšuje trávení laktózy u osob, které laktózu špatně tráví. Enzymatická aktivita obsažené laktázy je 5000 FCC jednotek v každé kapsli.

Zinc 100 Chelate obsahuje minerál zinek v chelátové vazbě. Tato forma zinku vyniká nad jinými formami špičkovou vstřebatelností a dokonalou využitelností lidským organismem. Zdrojem zinku v tomto produktu je bisglycinát zinečnatý. Výborná vstřebatelnost chelátové vazby zinku skýtá další velkou výhodu - pro zajištění účinku nemusíte užívat tak vysoké dávky zinku jako u jeho jiných, levných forem! V balení je dávka na 100 dní!

Triko Extrifit pánské 32, Triko Extrifit pánské 39 a Triko Extrifit pánské 30 představují pohodlná trika firmy Extrifit s velkým oboustranným potiskem. Jsou vyrobena z příjemného, vzdušného a pružného materiálu.

V případě Pillbox Extrifit společnost Extrifit přichází s další žádanou věcí, kterou je krabička na tabletové či kapslové balení Vašich suplementů. S podobným stylovým a kompaktním pillboxem zůstanete vždy na úrovni a přitom budete mít suplementaci přehledně po ruce. Velmi praktické cestovní plastové pouzdro pro uchování Vašich vitamínů, tablet či kapslí až na 5 dní (5 přihrádek).

Držíme Vám palce při tipování. Budete-li mezi prvními třemi, máte doma pěknou výhru!


Pravidla tipovací soutěže jsou podobná jako v předchozích letech:

1) Pro hlasování je nutné být přihlášen na Ronnie.cz (vpravo nahoře).

2) Podmínkou je správně vyplněný hlas. Počet odeslaných jmen musí odpovídat počtu nabízených možností.
Například v tomto kole musíte tedy vybrat celkem šest jmen a k tomu si ještě tipnout přesný výsledek Krise Dima. Jména na odeslaném tipu se nesmí opakovat.

3) Prvním a rozhodujícím kritériem je počet plusových bodů. Plusový bod je udělován za správně uhodnuté jméno. Počet plusových bodů odpovídá počtu správně zvolených jmen na prvních místech, tedy od prvního místa až po první chybu.
To například znamená, že pokud netipnete vítěze a další místa budete mít bez chyby, nezískáte žádný plusový bod!

4) Druhým kritériem, které rozhodne při shodě plusových bodů, jsou minusové body. Ty můžete získat dvěma způsoby:

Za každého chybně zařazeného závodníka dostanete tolik minusových bodů, jaký je rozdíl (v absolutní hodnotě) mezi Vámi tipnutým a skutečným umístěním.

Za závodníky, kteří se umístí na tipovaných místech, ale Vy je do svého tipu nezařadíte, dostanete tolik minusových bodů, jaký je rozdíl mezi skutečným umístěním a prvním netipovaným místem (v absolutní hodnotě).
Například v tomto kolo tipujeme šest finalistů v kulturistice mužů open, takže první netipované místo je sedmé.

5) Pokud se některý ze závodníků na poslední chvíli nezúčastní soutěže, neovlivní to Vaše skóre. Jméno bude z Vašeho tipu smazáno a závodníci za ním budou posunuti výše.

6) Tipování přesného výsledku určeného závodníka je ohodnoceno následovně:

 • výsledek se shoduje s tipem: 2 plusové body
 • výsledek se liší od tipu o +/- 1 místo: 1 plusový bod
 • výsledek se liší od tipu o +/- 2 místa: 0 bodů
 • výsledek se liší od tipu o +/- 3 místa: 1 minusový bod
 • výsledek se liší od tipu o +/- 4 místa: 2 minusové body
 • každá další odchylka přináší další minusový bod

  7) Uzávěrka tipů se uskuteční 12 hodin před zahájením soutěže.

  8) Jeden čtenář nesmí pro zvýšení svých šancí na úspěch v tipovací soutěži zasílat tipy z více než jednoho uživatelského účtu. V případě, že tak učiní, může být ze soutěže diskvalifikován. Odměna v takovém případě připadne dalšímu soutěžícímu v pořadí.

  9) V případě zaslání více tipů z jednoho uživatelského jména bude zohledněn jen ten první.

  10) V případě shodných tipů na předních místech rozhoduje o udělení věcných výher čas zaslání tipu. Starší tip je výš.

  11) Ceny pro výherce budou zaslány pouze čtenářům s dodací adresou na území České a Slovenské republiky.


  Úspěšní tipující z roku 2018

  Že se účastnit tipovacích soutěží na Ronnie.cz vyplatí, jsme už naznačili v úvodu článku. Celková hodnota cen, o které jste vloni v osmi kolech tipovačky hráli, dosahovala 81.217 Kč. Navíc jsme mezi deset nejlepších v konečném pořadí rozdělili další ceny v hodnotě přes 31.000 Kč! Ceny do konečného vyhodnocení tipovací soutěže tehdy věnovala společnost Extrifit. A co na zásilku suplementů říkali někteří z odměněných?

  Pally, vítěz konečného pořadí tipovací soutěže za rok 2018:

  "Zdravím celou reakci Ronnie.cz. Jak jsem slíbil, posílám foto s cenou za vítězství v tipovací soutěži. Velmi mě to potěšilo a udělali jste mi 'druhé Vánoce.' Děkuji celému týmu Ronnie.cz a samozřejmě i společnosti Extrifit, která věnovala ceny do soutěže na konci roku. Doplňky od společnosti Extrifit patří mezi moje nejoblíbenější. Samozřejmě se zapojím i do letošní tipovačky a chystám se ji vyhrát!"

  Jorinek, třetí místo v konečném pořadí tipovací soutěže za rok 2018:

  "Chtěl bych poděkovat Ronnie.cz a sponzorovi soutěže za parádní cenu. Zcela jistě se do tipovací soutěže opět zapojím!"

  Pikto, páté místo v konečném pořadí tipovací soutěže za rok 2018:

  "Výhra dnes ke mně úspěšně dorazila, a jak jsem slíbil, posílám Vám i fotku!"

  My všem, kteří se s námi o radost z loňské výhry podělili, touto cestou ještě jednou děkujeme a přejeme jim, aby měli při tipování na výsledky profesionálních soutěží šťastnou ruku i letos!


  Tipovací soutěž: Arnold Classic 2019
  Jméno:
  E-mail:
  Tučně uvedené položky jsou povinné.
  Na 1. místě v kategorii open se umístí:
  Na 2. místě v kategorii open se umístí:
  Na 3. místě v kategorii open se umístí:
  Na 4. místě v kategorii open se umístí:
  Na 5. místě v kategorii open se umístí:
  Na 6. místě v kategorii open se umístí:
  Kris Dim se v kategorii vozíčkářů umístí na:
  Hlasování již bylo ukončeno.
  Podmínky soutěže: soutěž začíná 26. 02. 2019 v 16:00 a končí 02. 03. 2019 v 06:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží. • Líbil se Vám článek?
  Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

  Související články:

  Diskuse k článku:
  Reklama:
  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  Text:
  ...
  Upozornit na novou odpověď e-mailem.
  Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

  27.02.12:46Marty7 - Kvalitní open ale přidávat do tipovačky toho vozíčkáře je ..+1
  27.02.07:55Pekami - Nám to chlapci docela letos ztížili...*33* *36*
  Zobrazit všechny příspěvky  Jméno: pamatovat
  Heslo:
  NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínLuboš Chládek a Petr Sedláček - tréni...
  Zodiak411 (01:43) • Tento videolog mě potěšil. Luboše sleduju na instagramu a formy dělá neskutečné, takže...
  magazínPavel Koukal: trénink hrudníku v příp...
  Paulie02 (22:14) • Když točíte někoho nižšího, tak je lepší ho točit alespoň z roviny hrudníku. Tady jse...
  magazínLukáš Osladil - trénink v detoxikační...
  Tom23 (19:46) • THE GREATEST! TEN NEJLEŠÍ! Jsem zvědavej kolik let bude trvat než jeho rekord někdo pře...
  magazínLukáš Osladil - trénink v detoxikační...
  Quilty (16:55) • Jedinný kulturista,kterého na české scéně sleduji,má opravdu profesionální přístup srov...
  magazínPavel Beran se v přípravě zranil
  Quilty (16:47) • A nebo třeba Dorian,když si tuším v 94 tém utrhl biceps a potom vyhrál Olympii a nebo s...  Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
  Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
  Vyhledávání:
  RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie