Reklama:

Sedm špičkových profesionálů krátce před Arnold Sports Festivalem 2019

6.967 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Arnold Sports Festival 2019 bude nabitý hvězdami!
Letošní Arnold Sports Festival ve dnech 28. února až 3. března nabídne souboje v přibližně osmdesáti sportovních odvětvích, včetně stolního fotbalu anebo klání Arnold Ninja Warrior. To vychází z japonské televizní soutěže konané na úpatí hory Midorijama, u nás známé jako Ninja faktor. Tolik ze zajímavostí, my ale určitě budeme věnovat pozornost především kláním, které se v rámci festivalu odehrají pod hlavičkou profesionální ligy IFBB Jima Maniona. Pro muže to bude Arnold Classic, pro ženy pak Women's Physique International, Fitness International, Figure International a Bikini International. Jak si v přípravě vedou vybraní účastníci blížících se profesionálních show?

Rafael Brandao

"Můžeš vyhrát, pokud rozhodčí zohlední všechny aspekty kulturistiky," uvedl bývalý špičkový profesionál Miloš Šarčev před několika hodinami na adresu pětadvacetiletého Brazilce Rafaela Brandaa. Pravdou je, že čisté, klasické line hrají ve prospěch mladého závodníka, stejně jako to, že se týden před závody zdá být ve výborné formě. Otázkou je, jak mohutně bude Rafael v konkurenci zkušenějších soupeřů působit, což se samozřejmě ukáže až v den soutěže. Ten pro těžkotonážníky z kategorie open, mezi nimiž se Brandao představí, přijde v sobotu 2. března!

Rafael Brandao týden před Arnold Classic 2019

Na výsledek Rafaela Brandaa z Arnold Classic 2019 si budete
moci vsadit v prvním kole letošní tipovací soutěže. Ve hře budou
ceny věnované společností Extrifit v celkové hodnotě převyšující 9.000 Kč!

Brandon Curry

Přes poklonu Miloše Šarčeva směrem k Rafaelovi jsou na základě papírových předpokladů favority soutěže jiní závodníci. Třeba pátý muž loňského ročníku Mr. Olympia Brandon Curry, který pod vedením kuvajtských trenérů v uplynulých měsících, zdá se, opět odvedl kus práce. Bude to stačit, aby Brandon na závodech porazil Williama Bonaca a Roellyho Winklaara? Inu, uvidíme!

Brandon Curry - trénink a pózování 1,5 týdne před Arnold Classic 2019

Na výsledek Brandona Curryho z Arnold Classic 2019 si budete
moci vsadit v prvním kole letošní tipovací soutěže. Ve hře budou
ceny věnované společností Extrifit v celkové hodnotě převyšující 9.000 Kč!

George Peterson

Ačkoliv se právě Brandaova a Curryho kulturistika mužů open v roce 1989 stala základním stavebním kamenem festivalu, celé dění, které tradičně hostí Columbus, už dávno není pouze o této královské kategorii. Od minulého roku se koná také Arnold Classic v classic physique, tedy disciplíně, ve které závodníci musejí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce.

George Peterson týden až 2 týdny před Arnold Classic 2019

Pravděpodobně nejvýraznějším favoritem na vítězství je v ní před Arnold Classic 2019 George Peterson. Ten se sice ideálu líbivé postavy tak úplně neblíží, k jeho přednostem však patří špičková připravenost a pak také schopnost vytvořit dokonalou iluzi mohutnosti. Pokud by George na klání nakonec nezvítězil, jednalo by se o překvapení.

George Peterson 6 dnů před Arnold Classic 2019

Rickey Moten

Rickey Moten proti tomu patří k borcům, kteří na Arnold Sports Festivalu letos v classic physique nemají co ztratit. Nějaké opravdu dobré umístění od něj nikdo nečeká, ale nedejte se zmást. Nejedná se o špatného závodníka a zdá se, že Rickey pro letošní sezónu dosáhl zajímavých zlepšení. Na jaký výsledek mu to bude stačit?

Rickey Moten týden před Arnold Classic 2019

Valentina Mishina

Pěkná slova, kterými okomentoval současnou formu Rafaela Brandaa Miloš Šarčev, si vypůjčíme a věnujeme je Valentině Mishině. Kompletní postavou disponující závodnice se krátce před startem na letošním ročníku Women's Physique International nachází ve špičkové formě, a pokud budou rozhodčí posuzovat pouze sportovní stránku věci, mohla by si klidně dojít i pro vítězství. Anebo alespoň pro nějaký opravdu pěkný výsledek. Nemyslíte?

Valentina Mishina týden před Women's Physique International 2019

Zulema Duran

Ženské physique, ve kterém Valentina Mishina nastupuje, je určeno závodnicím, které mají méně svalů než kulturistky, ale více svalů a lepší svalovou vyzrálost než jejich kolegyně z kategorie figure. Právě ve figure žen se na Festivalu představí pěknými tvary vybavená Zulema Duran, která mezi profesionálkami zaujala už vítězstvími z Portugal Pro 2018 a San Marino Pro 2017. Jak se jí povede v konkurenci, jaká se sejde na Figure International, se teprve ukáže.

Zulema Duran 1,5 týdne před Figure International 2019

Lola Montez

Zulemu totiž čeká celá řada zajímavých soupeřek, včetně Loly Montez. Ta se Arnold Sports Festivalu zúčastnila už vloni, tehdy ovšem ještě jako amatérka, a to velmi úspěšná. Na Arnold Classic Amateur si totiž došla pro celkový triumf, díky kterému se před ní otevřela cesta do Manionovy profesionální ligy. I ona by podobně jako Duran měla mít na pódiu co nabídnout, o čemž ostatně dostatečně vypovídá následující video. Přejeme pěknou podívanou!

Lola Montez v přípravě na Figure International 2019


Foto:
www.instagram.com/rafabrandaopro
www.instagram.com/georgep_dabull
www.instagram.com/astrongspirit
www.instagram.com/officialrealt_ifbbpro
www.instagram.com/mishina_valentina_ifbb_pro
www.facebook.com/gianluca.degortes


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínBlessing Awodibu soupeřům: "Taky bych...
70mMyW!53 (12:32) • ten jeho humor me prijde otravny a trapny co prezentuje na tech jeho videiich a ty nohy...
magazínDexter Jackson oznámil konec kariéry....
Maj0 Lipták (10:35) • Strašne veľký frajer :) Na svoj vek neskutočná postava :)
magazínBoris Orava: Jak správně na otužování
ironfighter (23:16) • to tartas, roky: Uplny souhlas :-D.
magazínBoris Orava: Jak správně na otužování
Lukana (08:52) • Někdo hold ustrnul doživotně na split + kuře-rýže, někdo se posouvá mílovými kroky dál....
magazínBoris Orava: Jak správně na otužování
Noremorsedan (22:08) • Borisi, dělám to přesně jako Vy. A oba víme, že jdeme správnou cestou...nenechte se roz...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra