Reklama:

Reebok CrossFit Games Open 2019 - WOD 19.1

4.517 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Novinky v pravidlech soutěže CrossFit Games pro rok 2019
Kalendář soutěží CrossFitu 2019
CrossFit: Slovník cviků a pojmů

Rok se s rokem sešel a je tu opět chvíle, na kterou se celý rok připravuje několik set tisíc crossfitových atletů po celém světě - CrossFit Open. Crossfitová soutěž pro každý věk a každou výkonnostní úroveň. Crossfitový svátek. Pět týdnů, během kterých ještě víc než jindy ožije 15 000 oficiálních crossfitových gymů i mnoho dalších tělocvičen, protože Open, to je čas pravdy. Čas, během kterého se ukáže, jak kdo po celý rok pracoval. Pět soutěžních workoutů prověří připravenost každého atleta, prozkouší, jak kdo umí odhadnout své schopnosti, rozložit síly a vzhledem ke svému potenciálu určit tu nejlepší možnou strategii. Ano, o tom všem soutěž Open je.

Jde také o jedinečnou příležitost, při které si každý zúčastněný atlet může poměřit své síly nejen se svými kolegy z tělocvičny, ale také s crossfitovou komunitou celého světa. Něco takového je možné pouze při Open.

Open ale nejsou jen o číslech, o výkonech, o překonávání jiných nebo dosahování nových osobních rekordů. Open jsou také o přátelství a vzájemné podpoře. O radosti být s lidmi, kteří mají stejný koníček, stejné nastavení a teď i stejný cíl. Nezapomeňte si letošní Open užít i po této stránce.

Bojujte, vydejte ze sebe maximum, ale nepodléhejte frustraci, když se něco nepovede. Budete alespoň vědět, co zlepšit propříště. Přejte úspěch lepším. Za jejich výsledky je spousta dříny, za kterou si úspěch zasluhují. Až se Vy příště budete radovat, když se Vám něco povede, také Vás potěší, když se ostatní budou radovat s Vámi. Těšte se z toho, že během Open jste se svým společenstvím na jedné lodi. Teď máte stejné téma, stejné úkoly, stejnou řeč. Užívejte si společné prožitky, povzbuzujte se, sdílejte radost, dělte se o obavy, společně hledejte tu nej strategii... prostě se dobře bavte!

Open workout 19.1 - maximální počet kol za 15 minut
množství cvik
19 wall balls
19 cal row


Standardy pro Open workout 19.1


Podrobnosti k workoutu naleznete na oficiálních stránkách soutěže.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 59 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
ezio (09:00) • Absolutní vítěz kondiční kulturistiky s gynekomastií? rozhodčí a pořadatelé by se měli...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra