Reklama:

Nitrox Pump Extreme - základní produkt s extrémním účinkem

7.239 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Pavel Samek

Působí jako osobní trenér a výživový poradce. Specializuje se na osobní tréninky zaměřené především na cílené formování postavy. Dosáhl titulu mistra Čech v klasické kulturistice IFBB.

Dosažené výsledky:

 • mistr Čech v kulturistice IFBB 2012
 • 3. místo Natural Cup 2009
 • vicemistr ČR v naturální kulturistice 2007
 • 5. místo ME v naturální kulturistice GNBF 2005
 • 4. místo Musclemania Hungary Championship 2004
 • 2. místo Aminostar Cup 2003
 • Nebudeme Vám tvrdit, že Nitrox Pump Extreme je naprosto unikátní produkt, který Vám zaručí nejbrutálnější výkon a nekompromisní napumpovaní, focus do tréninku a další věci, které čtete v PR článcích produktů, které sice disponují výrazně slabším složením než náš Nitrox, ale zato si věří stejně jako physique závodník, který se sice nedostal do finále na MČR, ale právě zahájil přípravu na mistrovství světa. My ve společnosti PROM-IN nevěšíme zákazníkům bulíky na nos, místo toho se snažíme dělat stále kvalitnější produkty.

  Nitrox Pump Extreme vychází z osvědčené receptury původního a oblíbeného Nitrox Pump. Na ní jsme neměnili vůbec nic. Zachovali jsme poměr A-AKG a citrulinu, protože podle referencí Vás, našich zákazníků, víme, že si ceníte rychlého nástupu napumpování, a to právě díky vysoké dávce A-AKG. Stejně tak všechny další složky naleznete ve vylepšeném produktu ve stejném množství a poměru. Nebudeme přece měnit něco, co funguje a je oblíbené.

  Tedy až na jednu malinkou změnu, a to nahrazení kreatin monohydrátu za modernější kreatin HCL. Opět nebudeme tvrdit, že HCL forma je unikátní. Není, ale poskytne určité výhody. Především nezatíží Vaše trávení jako užívání monohydrátu (ve skutečnosti může dokonce Vašemu trávení pomoci), což v době před tréninkem určitě oceníte. Díky tomu tato forma nezpůsobí absolutně žádné zadržování vody v subkutánním prostoru (pod kůží), což zase oceníte v období, kdy chcete excelovat na pláži. Čili jediná změna v základním složení je tato.

  Víme tedy, že základ zůstal stejný, a nutno podotknout, že stejně skvělý. To, že je skvělý, potvrzuje i to, že Nitrox získal ocenění "Produkt roku" dva roky po sobě.

  Co je tedy na Nitrox Pump Extreme inovováno?

  Hlavní inovací je přidání složek, které mají pomoci optimalizovat zaměření na trénink. Pro tento účel jsme zvolili kombinaci látek zvaných smart drugs. Jedná se o látky podílející se na produkci neurotransmiterů - dopaminu a acetylcholinu. Jedná se o osvědčenou směs cholinu, tyrosinu a DMAE. Jedná se o mix látek, který se zaměřuje na podporu mozkové činnosti v průběhu tréninku.

  Druhou inovací je přídavek takzvaných boost složek. To jsou složky, které zvyšují účinnost základní směsi. Jedná se o synefrin a kapsaicin.

  • Synefrin - surovina, známá především jako účinný spalovač tuku. V naší receptuře využíváme především jeho efektu ve smyslu podpory cirkulace krve, čímž podpoří efekt základních složek. A věřte, že to ucítíte.
  • Kapsaicin - představuje druhou boost složku. Tato látka především opět podpoří vstřebávání základních ingrediencí produktu (udává se zlepšení absorpce až o 200 %). Kapsaicin podobně jako synefrin podpoří krevní cirkulaci a nabídne podporu metabolických funkcí. Tím se jedná o vynikajícího synergistu pro synefrin.

  A to je vše - Nitrox Pump Extreme. Produkt, který při objektivní analýze složení dalece překonává konkurenci, a přesto cenou zůstává v úrovni nižšího průměru. Nebudeme se tu ohánět velkohubými prohlášeními, protože věříme, že zákazníci firmy PROM-IN jsou ti, kteří čtou složení a ocení i to, že my s nimi hrajeme opravdu fér hru.

  Nitrox Pump Extreme v bodech:

  • vysoká dávka beta alaninu (3000 mg)
  • kreatin HCL
  • kombinace A-AKG a citrulin malátu
  • DMAE a cholin pro zaměření
  • synefrin a kapsaicin pro optimální absorpci
  Ideální pro:
  • silový trénink pro zvýšení intenzity
  • zvýšení výbušné síly pro sporty, jako jsou hokej, americký fotbal, rugby atd.
  • pro každého sportovce, který chce zvýšit svůj výkon při tréninku nebo soutěži


  Zdroje:
  1. Schwedhelm, E., et al. "Pharmacokinetic and pharmacodynamic properties of oral L-citrulline and L-arginine: impact on nitric oxide metabolism," British Journal of Clinical Pharmacology, 65(1):51-9, 2008.
  2. Dash, A., et al. Evaluation of creatine transport using Caco-2 monolayers as an in vitro model for intestinal absorption. Journal of Pharmaceutical Sciences 90(10):1593-1598, 2001.
  3. Powers, M. E., et al. Creatine supplementation increases total body water without altering fluid distribution. Journal of Athletic Training 38(1):44-50, 2003.
  4. Miller, D. Oral bioavailability of creatine supplements: Is there room for improvement? Annual Meeting of the International Society of Sports Nutrition, 2009.
  5. Moreno, H., et al. Chronic dietary choline supplementation modulates attentional change in adult rats. Behavioral Brain Research 243:278-285, 2013.


  Líbil se Vám článek?
  Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

  Diskuse k článku:
  Reklama:
  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  Text:
  ...
  Upozornit na novou odpověď e-mailem.
  Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

  K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
  Odůvodnění: PR článek  Jméno: pamatovat
  Heslo:
  Víte, že...
  ...poslední objednávka v obchodě
  Ronnie.cz byla před 75 sekundami?
  NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
  PrivateBlueVenusTV (12:27) • `Je mi ho líto, ale nemá tam chodit.` ... Keď toto niekde napíšeš o 5 rokov, nie je vyl...
  magazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
  PrivateBlueVenusTV (12:23) • K tomu získal tretie miesto a zároveň bol posledný, nakoľko súťažili v kategórii len tr...
  magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
  Bucci (06:50) • fotek i videí je zatím málo, vesměs je dobře, že tam jsou fotky letošní :-) JF Caron m...
  magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
  decarabas (21:07) • To bude fotka zo základnej skupiny, tam mali drepy/deadlift.
  magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
  moab (20:26) • A proč ten borec na fotce dělá dřepy???
  NOVÉ INZERÁTYseznamka Hledám odvážnou bojovnici, Sparring
  Hledám šikovnou holku, ženu, paní na společné fitko. Mám své malé středně vybavené „fitness“ v ob...
  bazar Posilovací set
  Posilovací set: Multifunkční posilovací stojan -Robustní, stabilní a tuhá konstrukce -Velmi kv...
  bazar Prodam vybaveni fitness studia
  Prodam vybaveni studia. Vse nove. Trampoliny, bosu, kettlebelly. Idealne vse jednomu zajemci.
  práce Osobní trenér pro VIP klientelu
  Do týmu BodyBody Home & Office hledáme osobního trenéra se zkušenostmi, vynikajícím přístupem ke klientům a ochotou učit se nové věci. Hledáme trenéra, který bude jezdit za klienty domů nebo do kanceláře.
  práce Trenér do domu
  Hledáme nové kolegy na spolupráci v projektu „Trenér do domu“. Přidejte se do našeho týmu a začn...  Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
  Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
  Vyhledávání:
  RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie