Reklama:
CFM protein Extrifit v akci 2270 g + 1000 g!
Nejprodávanější protein v ČR nyní v extrémní akci! Vybírejte z 12 skvělých příchutí! Více zde.

Brandao, Opara a Moten
2,5 týdne před Arnold Classic 2019

2.588 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Šest profesionálů 3 týdny před Arnold Sports Festivalem 2019
Jedenáct profesionálů
4 týdny před Arnold Sports Festivalem 2019
Arnold Sports Festival 2019 bude nabitý hvězdami!
V posledních několika týdnech pro Vás poctivě prostřednictvím fotografií a videí sledujeme přípravu závodníků z profesionální ligy IFBB Jima Maniona na letošní Arnold Sports Festival. Ostatně, aby taky ne. Akce je ve zmíněné organizaci hned po Olympia Weekendu považována za druhou nejvýznamnější událost sezóny a každoročně na ní závodí špičkoví borci.

V mužských kategoriích profesionálové v rámci festivalu závodí na Arnold Classic. Nejdelší historii má Arnold Classic v kulturistice mužů open, které se v roce 1989 stalo základním stavebním kamenem sportovního svátku, jenž dnes dosahuje obřích rozměrů, když se jej účastní dokonce více sportovců než olympijských her!

Nejnovější součástí Arnold Sports Festivalu je pak Arnold Classic v kategorii classic physique, ve které se letos bude závodit teprve podruhé v historii. V našem úsilí přinášet Vám aktuality z přípravy borců na blížící se profesionální show nepolevujeme a dnes Vám nabídneme fotografie věnované hned třem z nich. Jedná se přitom o zástupce obou zmíněných kategorií.

Rafael Brandao

Pětadvacetiletý Rafael Brandao se na Arnold Sports Festivalu představí mezi kulturisty z kategorie open. Bude se jednat o jeho vůbec první start na severoamerickém "Arnoldu" a Rafael na klání s ohledem na své mládí a menší množství zkušeností může jenom překvapit. Následující fotografie jej zachycuje při pózování dva a půl týdne před soutěží po několika dnech na nízkých sacharidech.

Rafael Brandao 2,5 týdne před Arnold Classic 2019

Na výsledek Rafaela Brandaa z Arnold Classic 2019 si budete
moci vsadit v prvním kole letošní tipovací soutěže. Ve hře budou
ceny věnované společností Extrifit v celkové hodnotě převyšující 9.000 Kč!

Courage Opara

Classic physique představuje mladou kategorii a rozlišovat tak zkušenější a méně zkušené závodníky je poněkud obtížnější. Měřítkem mohou být výsledky prvních třech ročníků Classic Physique Olympia a loňského premiérového Arnold Classic v této kategorii. Podle těchto kritérií k těm výraznějším postavám kategorie patří Courage Opara, jenž si vloni z Arnold Sports Festivalu odnášel třetí příčku a letos má jistě ty nejvyšší ambice. Také jeho připojený snímek zvěčňuje necelé tři neděle před vstupem na pódium.

Courage Opara 2,5 týdne před Arnold Classic 2019

Rickey Moten

Rickey Moten stejně jako Courage Opara k Arnold Classic nastoupí v kategorii classic physique. Zmíněný svěřenec trenéra Jeremyho Buendii podle měřítka, které jsme načrtli výše, patří zatím k těm méně zkušeným profesionálům. Ale právě v classic physique platí dvojnásob, že to ještě nemusí nic znamenat! Na přiložené fotografii pořízené dva a půl týdne před soutěží Rickey koneckonců vypadá skvěle.

Rickey Moten 2,5 týdne před Arnold Classic 2019


Foto:
www.instagram.com/rafabrandaopro
www.instagram.com/courageopara
www.instagram.com/officialrealt_ifbbpro


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
Paulie02 (02:19) • Tak to jsem zvědav co z toho cemru za 2 týdny ubude. Měl jsem ho za favorita, ale to by...
magazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
Zodiak411 (23:40) • Taky máš to neblahé tušení? Nemůžu si pomoc, ale přijde mi, že vypadá jako v roce 2014...
magazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
th.0th (20:34) • Za dva týdny?? No to bude průser...
magazínKalendář soutěží strongman pro rok 20...
Majka (09:57) • Díky za upozornění, v textu jsem to jedno uteklé číslo opravila na 9. I Aš :)
magazínKalendář soutěží strongman pro rok 20...
rosyrosy (18:45) • Úryvek z článku: Níže najdete aktualizovaný kalendář soutěží strongmanů pro rok 2018. A...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra