Reklama:

Šest profesionálů 3 týdny
před Arnold Sports Festivalem 2019

12.773 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Jedenáct profesionálů
4 týdny před Arnold Sports Festivalem 2019
Arnold Sports Festival 2019 bude nabitý hvězdami!
Pořadatelé tradičního Arnold Sports Festivalu počítají s tím, že se letos začátkem března jejich akce zúčastní přibližně 22.000 sportovců z šedesáti různých zemí světa, kteří dostanou prostor v rekordních osmdesáti disciplínách. Těžko si samozřejmě přestavit, že by mezi nimi chyběla ta sportovní odvětví, ve kterých působí závodníci z profesionální ligy IFBB Jima Maniona, především pak kulturisté z kategorie open.

Právě jejich soutěž, která nese název Arnold Classic, se v roce 1989 stala základním stavebním kamenem celého festivalu. Dnes už známe ale i Arnold Classic pro kulturistiku vozíčkářů, Arnold Classic v mužském physique a classic physique či ženské obdoby Arnold Classic, které vešly ve známost jako Women's Physique International, Fitness International, Figure International a Bikini International. V jaké formě se nacházejí vybraní účastníci Arnold Sports Festivalu 2019 přibližně tři týdny před vstupem na pódium?

Joshua Lenartowicz

"Finální produkt bude šílený," poznamenává na adresu australského profesionálního kulturisty Joshuy Lenartowicze dlouholetý pořadatel Arnold Classic Australia Tony Doherty. Ten měl včera možnost vidět Lenartowiczovu formu osobně a není mu tak ani v nejmenším důvod nevěřit. Pětatřicetiletý Joshua se na Arnold Classic v Severní Americe k závodění vrátí po rok a půl dlouhé soutěžní odmlce a dva týdny po tomto klání se představí i na zmiňovaném Arnold Classic v Austrálii.

Důvod, proč Lenartowicz od své účasti na Mr. Olympia 2017 nezávodil, není pozorným fanouškům kulturistiky neznámý. Joshuu celkem pochopitelně zasáhla zcela šokující smrt jeho mladšího kolegy Dallase McCarvera, u kterého během své přípravy na předloňskou Olympii bydlel, a na další závodění tak dlouho neměl ani pomyšlení. Nezbývá než mu přát, aby mu nadcházející comeback vyšel.

Joshua Lenartowicz 3 týdny před Arnold Classic 2019

Na výsledek Joshuy Lenartowicze z Arnold Classic 2019 si budete
moci vsadit v prvním kole letošní tipovací soutěže. Ve hře budou
ceny věnované společností Extrifit v celkové hodnotě převyšující 9.000 Kč!

Rafael Brandao

Třeba takový Rafael Brandao za sebou na rozdíl od Joshuy Lenartowiczeza žádnou soutěžní přestávku nemá. Zda to pro tohoto dalšího účastníka Arnold Classic v kategorii open bude představovat výhodu, či nikoliv, ukáže až vlastní dění na pódiu. Připojená fotografie stále pouze pětadvacetiletého brazilského profíka zachycuje při pózování po pěti dnech na nízkých sacharidech.

Rafael Brandao 3 týdny před Arnold Classic 2019

Na výsledek Rafaela Brandaa z Arnold Classic 2019 si budete
moci vsadit v prvním kole letošní tipovací soutěže. Ve hře budou
ceny věnované společností Extrifit v celkové hodnotě převyšující 9.000 Kč!

Rickey Moten

Rickey Moten bude na Arnold Classic závodit v classic physique, tedy v kategorii, ve které závodníci musejí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce. Čtvrtý nejlepší účastník loňského New York Pro se v Columbusu, kde se klání odehraje, bude snažit zužitkovat výsledky práce, kterou odvedl pod vedením čtyřnásobného šampióna Olympia Men's Physique Showdown Jeremyho Buendii. V jeho společnosti jej zvěčňují i následující snímky.

Rickey Moten 3 týdny před Arnold Classic 2019

Tave Jackson

V článku postupujeme směrem dolů podle toho, kolik závodníci ve své kategorii potřebují mít svalů na to, aby mohli bojovat o přední příčky. Po nejsvalnatějších kulturistech a středně osvalených borcích z classic physique jsou v pořadí nejméně mohutní borci působící ve physique mužů. Jenže ani oni v profesionální lize IFBB Jima Maniona nepředstavují žádná tintítka. Důkazem budiž Tave Jackson, jenž se právě v mužském physique představí na nadcházejícím Arnold Classic. Tave má mezi profíky na kontě zatím tři starty. Výsledkově dosud nejlépe se mu přitom vedlo na loňském Greater Gulf States Pro, kde bral druhé místo.

Tave Jackson 3 týdny před Arnold Classic 2019

Valentina Mishina

Od mužských kategorií se přesuňme k těm ženským, konkrétně ke kategorii physique. V té se do boje o přízeň rozhodčích na letošním Arnold Sports Festivalu zapojí i ruská profesionálka Valentina Mishina. My tuto závodníci, která vloni na žádné ze svých pěti soutěží nechyběla v první pětici, před jejím blížícím se startem na Women's Physique International 2019 považujeme za jednu z kandidátek na přední příčky.

Valentina Mishina 3 týdny před Women's Physique International 2019

Lauren Rutan

Lauren Rutan na v pořadí pátém ročníku Women's Physique International bude představovat jednu z Valentininých soupeřek. Americká závodnice však disponuje poněkud jiným typem postavy než její zmíněná konkurentka a při výšce dosahující pouze nějakých 150 cm to po boku vzrostlejších soupeřek zřejmě nebude mít snadné. Uvidíme, jak se jí nakonec na soutěži bude dařit!

Lauren Rutan 3 týdny před Women's Physique International 2019


Foto:
www.instagram.com/tonydohertyoz
www.instagram.com/jamesvisciglio
www.instagram.com/rafabrandaopro
www.instagram.com/jeremy_buendia
www.instagram.com/ifbbpro_oshirtless
www.instagram.com/cdecon
www.instagram.com/mishina_valentina_ifbb_pro


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMichael Toscano ladí formu na profi d...
moab (08:38) • Nešlo by zobrazování fotek v galerii vrátit do původní verze? Ta byla sice hrozná (okno...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Patrick (12:31) • Ja som len preletel vysledky diky MiroErasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra