Reklama:

Libercem po roce prolétla mrazivá 360tka

3.453 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Na trati jim kromě překážek s vlastní vahou těla trať zpříjemňoval led a námraza. Ani to nikoho neodradilo od boje o medaili ve tvaru sněhové vločky. I přes tyto podmínky jste mohli vidět desítky běžících lidí, provádějících prapodivné cviky. Někteří z nich byli spoře oděni jen v tričku s krátkým rukávem, jiní obalení ve vrstvách funkčního oblečení, na nohou pouze tenisky. Všichni měli jedno společné, běželi jediný zimní závod letošní sezóny 360tku Winter!

Přes nepřízeň počasí, vítr a teploty pod nulou se na start postavilo přes 70 odvážlivců a 3 štafety. Závodníci se dobrovolně rozhodli vylézt z vyhřátých postelí a překonat sami sebe v mrazivých podmínkách. Startovalo se v 11 hodin a běžce čekala 3 kola po 2 kilometrech. Po prvním kole byli závodníci zahřátí na správnou teplotu, někteří se již ocitli na pokraji svých sil. Oblečení začalo padat dolů, stejně jako teplota.

Nejrychleji trať zdolal Jiří Čivrný. Z dámského osazenstva jako první cílovou rovinkou proběhla Lenka Švábíková, závodnice v překážkách a 2. žena ve světových tabulkách v běhu do schodů.

Ve štafetách, kde základem byli 3 závodníci, urvalo první místo seskupení s názvem Diversity Beasts ve složení Chalupa, Rampír, Rampírová. Každý z nich běžel 1 kolo na maximum.

Jakmile závod dokončili poslední běžci z kategorie dospělých, přišli na řadu ti nejmenší. Závod 360tka Winter Kids absolvovalo několik dětských hrdinů, všichni s obrovským nasazením. Stejně jako dospělí, i junioři v cíli obdrželi originální medaili ve tvaru vločky, a tak i oni mohou skládat svou Trinitas.

Trinitas je speciální seskupení medailí, které dají dohromady jeden celek. Další dílky mohou závodníci získat na závodech 360tka Challenge a 360tka Tour, které se budou konat v letošní sezóně po celé ČR. Nejbližší z nich je jarní 360tka Challenge, která startuje 13. dubna v Riegrových sadech v Praze, a potom 19. května v Chrudimi. Nově je zařazen i Běh pro Terezku 22. června v Prachovicích.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra