Big Boy pro Vás má tip na valentýnský dáreček, ať už pro Vaši polovičku, pro kamaráda, nebo kamarádku, prostě pro kohokoliv, koho máte rádi. Takže klidně i pro Vás samotné!
Všichni máme rádi čokoládové pralinky, výborné bonbóny si ale můžeme vyrobit
také z oříškových krémů bez cukru
Grand Zero.
Jakou variantu krému zvolíte, necháme čistě na Vás. K dispozici máte příchutě:
- mléčná čokoláda
- hořká čokoláda
- bílá čokoláda
- bílá čokoláda - jahoda
A nechceme Vás nějak nabádat, ale chutnají skvěle, i když je zkombinujete.
Budete potřebovat pouze silikonovou formu na čokoládové pralinky, Big Boy Grand Zero oříškový krém a lyofilizované ovoce nebo ořechy
jako náplň pralinek. Pokud je třeba, oříškový krém nejdříve rozehřejte ve vodní lázni a pak stačí jen naplnit pralinky do formy a dát vychladit do lednice.
Nemůže to být jednodušší, co říkáte? Tak do toho a oslavte svátek zamilovaných něčím dobrým a zdravým.