Reklama:
100 % Whey Protein v akci 2+1 ZDARMA
Výjimečná akce na špičkový britský syrovátkový protein s trávicími enzymy. Více zde.

Najdi a vyhraj! (06/2019)

5.519 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Sociální sítě mohou mít někdy na psychiku a sebevědomí člověka zdrcující efekt. Pár let cvičíte, děláte, co můžete, Váš trénink postupně získal hlavu i patu, zlepšujete se a máte ze sebe dobrý pocit. Máte radost, když se Vám poprvé podaří při mrtvole naskládat na každou stranu činky tři dvacetikilové kotouče, ta ale rychle vybledne. Zabrousíte na YouTube a hle, devadesátiletý kmet dává na mrtvole dvakrát tolik. Pokud Vám právě bylo třicet let, tohle Vás zkrátka dvakrát nepovzbudí. Všechno má ale svůj čas, dalších šedesát let tréninku uteče jako voda a padne to tam taky!

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží kilogramové balení arašídového másla oblíbené značky Big Boy. Tento arašídový krém neobsahuje žádné přidané konzervanty, barviva, cukr ani sůl. Jedná se tedy o čistě přírodní produkt plný vitamínů a minerálů, který by ve Vašem jídelníčku rozhodně neměl chybět.


Jakému sportu se věnuje Josef Fuksa?

Najdi a vyhraj! (06/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jakému sportu se věnuje Josef Fuksa?
curling
ragby
americký fotbal
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 07. 02. 2019 v 08:00 a končí 14. 02. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (05/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jak se nazývá enzym, který nám pomáhá trávit laktózu. Správná odpověď zní: laktáza.

Vylosováni byli a po 2 baleních (24 g) od každé z příchutí (classic, rozmarýn, pizza, směs semínek) křupavých kousků vysušených zralých sýrů Granarolo Cheese Snack obdrží:

  • Kateřina Štiborová - kata.stiborova@...cz
  • Filip Stejskal - filip.s556@...com
  • Míla Matějčková - miloslava.matejicek@...cz

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 14. února. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra