Reklama:
100 % Whey Protein v akci 2+1 ZDARMA
Výjimečná akce na špičkový britský syrovátkový protein s trávicími enzymy. Více zde.

Arena Pavly Kladivové - cvičení pro děti po celý únor zdarma

4.522 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Trénink

Funkční tělocvična a fitness Arena Pavly Kladivové oslaví v únoru roční výročí od otevření své třetí a také největší pobočky v Praze. Zároveň chce při této příležitosti poskytnout po celý měsíc vedené tréninky pro děti zdarma. Chce takto více rozšířit povědomí o významu správných pohybových návyků, které je potřeba získávat už ve školním věku.

Zacvičit si pod vedením zkušených trenérů mohou děti ve věku 8 - 13 let. Koncept tréninků pro děti vytvořila zakladatelka a hlavní trenérka Areny, bývalá mistryně světa v trojboji, atletka a zápasnice Pavla Kladivová. "Funkční cvičení je pro děti velmi důležité. Podstatnou část dne tráví sezením ve škole, doma sedí u počítače, neběhají tolik venku jako dřív. Toto vše se projevuje na držení těla, vývoji kostry i svaloviny. Stejně jako dospělé potřebujeme děti rozhýbat, trénovat jejich mobilitu, stabilitu, koordinaci, avšak způsobem, který je pro děti akční a hravý," říká Pavla. "Každý trénink je trochu jiný, abychom udržovali zájem dětí. Cvičíme s vlastní vahou, využíváme prvky z funkčního tréninku, parkouru, street workoutu, atletiky, gymnastiky a dalších sportů. Snažíme se, aby se děti mezi sebou socializovaly, naučily se spolupracovat v partě a zvykly si na pohyb jako nedílnou součást života."

Hodinové tréninky budou probíhat v pondělí a středu od 15:30 na pobočce Arena Centrum, Palackého 11, Praha 1 (mapa zde) a v úterý a ve čtvrtek od 15:00 na pobočce Arena Jinonice, V Zářezu 4, Praha 5 (mapa zde). Pro návštěvu se stačí zaregistrovat na info@arenapk.cz nebo na kterékoli pobočce Areny na recepci.

Arena Pavly Kladivové se již od roku 2013 specializuje na funkční trénink - systém pro rozvoj síly, flexibility a kondice, který je vhodný jak pro dlouholeté sportovce, tak pro naprosté začátečníky. Funkční trénink se soustředí zejména na hluboký stabilizační systém, odstranění bolesti zad a vyrovnání svalových dysbalancí. Při tréninku se používají kettlebelly, hrazdy, kruhy, tyče, odporové gumy, velké činky a další nářadí, naopak zde nenajdete klasické stroje. V Areně také můžete navštívit cross trénink, lekce jiu-jitsu, kickboxu, street workoutu, vzpírání, jógy či navštívit open gym. Pobočky naleznete také na Praze 5 - Jinonice a Praze 4 - Nusle.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra