Reklama:

Jedenáct profesionálů 4 týdny
před Arnold Sports Festivalem 2019

14.447 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Arnold Sports Festival 2019 bude nabitý hvězdami!
Dění na tradičním severoamerickém Arnold Classic pro Vás na Ronnie.cz letos budeme sledovat už nejméně popatnácté. K tomu samozřejmě patří to, že Vám zprostředkováváme i informace z přípravy závodníků, kteří právě ke zmíněné profesionální show směřují svou přípravu. Soutěž je po léta součástí multisportovního Arnold Sports Festivalu. Dnes se na ní závodí nejen v kulturistice mužů open, ale také v kulturistice vozíčkářů, classic physique a mužském physique. Součástí festivalu jsou pak také profi soutěže žen, kterými jsou Women's Physique International, Fitness International, Figure International a Bikini International. Jak si na cestě za účastí na Arnold Sports Festivalu 2019 vede hned jedenáct různých profíků?

Rafael Brandao

Počet brazilských kulturistů v profesionální lize IFBB Jima Maniona rychle stoupá. Jen vloni profi kartu vybojovalo sedm brazilských bodybuilderů a to už Brazílie nějaké profíky v zásobě měla. A nejde jenom o Eduarda Correu, který by se po sérii zranění letos snad mohl vrátit k závodění, ale také třeba o pětadvacetiletého Rafaela Brandaa. Ten se Arnold Classic v královské kulturistice mužů open letos zúčastní poprvé v kariéře a bude se zde snažit využít výsledků své práce, kterou v těchto dnech odvádí ve světoznámém Gold's Gymu ve Venice.

Rafael Brandao 4 týdny před Arnold Classic 2019

Akim Williams

Dalším nováčkem startovního pole jednatřicátého ročníku Arnold Classic v kulturistice mužů open bude čtyřiatřicetiletý Američan Akim Williams. Přítelkyně tohoto borce tvrdí, že Akima ještě nikdy neviděla v přípravě tak tvrdě pracovat, a říká, že výsledky jeho zvýšeného úsilí jsou vidět. Vy je dnes můžete posoudit prostřednictvím fotografií, které vznikly v Bev Francis Powerhouse Gymu.

Akim Williams 4 týdny před Arnold Classic 2019

Courage Opara

Kategorie classic physique, ve které závodníci musejí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce, představuje nejmladší součást Arnold Sports Festivalu. Poprvé se v ní v Columbusu, kde se akce pravidelně koná, závodilo teprve vloni. To se zde třetí příčkou blýskl Američan Courage Opara, s nímž je jistě potřeba počítat jako s kandidátem na přední příčky i letos. A to obzvlášť, když soutěž tentokrát vynechává loňský šampión Breon Ansley.

Courage Opara 4 týdny před Arnold Classic 2019

Keone Pearson

Jedním z Oparových vyzyvatelů na letošním Arnold Classic v classic physique bude i svěřenec trenéra Flexe Wheelera Keone Pearson. Stále pouze třiadvacetiletý závodník se přednedávnem pochlubil v dnešním bodybuildingu ne právě často vídanou věcí, a to tím, že ani čtyři a půl týdne před soutěží do přípravy nezařazuje žádné kardio. Přibližně 165 cm vysoký Pearson v těchto dnech váží kolem 81,5 kg, což by pro něj měl být zároveň hmotnostní limit, který bude muset splnit během prezentace před závody.

Keone Pearson 4 týdny před Arnold Classic 2019

Charles Curtis

Charles Curtis před startem na druhém ročníku Arnold Classic v kategorii classic physique na rozdíl od Opary a Pearsona nepatří mezi ty nejvýraznější favority startovního pole, přesto se ale rozhodně nejedná o špatného závodníka. I on se na pódiu samozřejmě bude snažit prezentovat v nejlepší možné formě. V přípravě obzvlášť usiloval o zlepšení svalového rozvoje ramen, který dosud považoval za svou nejvýraznější slabinu.

Charles Curtis 4 týdny před Arnold Classic 2019

Ro'Vonte Moody

Podobně jako Charles Curtis je na tom před Arnold Classic další borec nastupující v classic physique Ro'Vonte Moody. Ten říká, že se před závody sice netěší takové pozornosti médií jako někteří další profíci, rozhodně o něm ale nikdo nemůže říci, že by nepracoval dost tvrdě, a na pódiu nadcházejícího klání nikomu nedá nic zadarmo. Ze zajímavostí z Ro'Vonteho přípravy vyberme třeba to, že v tréninku stehen zařazuje dřepy až na konec. Jednak tak svaly lépe cítí, a také věří, že v této fázi tréninku se tak komplexní a těžký cvik nejvíce počítá.

Ro'Vonte Moody 4 týdny před Arnold Classic 2019

Jason Lowe

V podobné pozici jako Curtis s Moodym je před blížícími se závody také Jason Lowe. Ani on v kategorii classic physique nebude patřit ke kandidátům na vítězství. Na druhou stranu, v přípravě spolupracuje s takovou kapacitou v oboru, jakou je Chris Aceto, a tak ani jeho nebude radno podceňovat. A to zvláště, když Jason nepochybuje, že se na soutěži představí v životní formě!

Jason Lowe 4 týdny před Arnold Classic 2019

Devon Lindner

Devon Lindner se Arnold Classic nezúčastní v classic physique, ve kterém také nějakou dobu působil, ale ve physique mužů, které je určeno pro závodníky s o něco menšími objemy. Devon mezi profíky dokáže sbírat slušné výsledky i přes velmi výrazné tetování, které jej na pódiu může stavět do určité nevýhody. Jak tomu bude v nabitém startovním poli nadcházející soutěže?

Devon Lindner 4 týdny před Arnold Classic 2019

Valentina Mishina

V úvodu článku jsme připomněli, že v rámci Arnold Sports Festivalu dostávají prostor také profesionálky. Ty, které nastupují v ženském physique, na festivalu závodí na Women's Physique International. Soutěže se letos vůbec poprvé v kariéře zúčastní také Valentina Mishina z Ruska, která si vloni připsala premiérové vystoupení na Olympia Women's Physique Showdown. Ze soutěže si tato závodnice disponující kompletní postavou odnášela třinácté místo.

Valentina Mishina 4 týdny před Women's Physique International 2019

Lauren Rutan

K soupeřkám Valentiny Mishiny na klání bude patřit třeba také Američanka Lauren Rutan. Závodnice, která se věnuje i powerliftingu, si průběh přípravy na Women's Physique International 2019 zatím nemůže vynachválit a říká, že měsíc před závody je v nejlepší formě, v jaké kdy ve stejnou dobu před vstupem na pódium byla. S ohledem na to, že svou přípravu musí skloubit s péčí o čtyři děti, si její současná fazóna jistě zaslouží pouze obdiv.

Lauren Rutan 4 týdny před Women's Physique International 2019

Mirea Henriquez

Na závěr Vás necháme nahlédnout do přípravy nizozemské profesionálky Mirey Henriquez. Závodnice pocházející z Aruby profi kartu získala spolu s Petrou Štruncovou na loňské Olympia Amateur Spain a následně si připsala profesionální debut na připojeném Veronica Gallego Classic, kde brala druhé místo. K jakému výsledku jí její forma bude stačit na Women's Physique International? Uvidíme!

Mirea Henriquez 4 týdny před Women's Physique International 2019


Foto:
www.instagram.com/luke_the_hulk
www.instagram.com/rafabrandaopro
www.instagram.com/juandieselmorel
www.instagram.com/tayfitnessxo
www.instagram.com/ifbbproakimwilliams
www.instagram.com/courageopara
www.instagram.com/keone_prodigy
www.instagram.com/ifbbpro_charlescurtis
www.instagram.com/taemoody
www.instagram.com/ifbb_broku
www.instagram.com/tatted_muscle_ifbbpro
www.instagram.com/rutan422
www.instagram.com/mishina_valentina_ifbb_pro
www.instagram.com/mirea_henriquez


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

04.02.09:34jnerez - Ta Valentina Mishina je neskutečně famózní *79* .+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra