Reklama:

Jak to chodí u Big Boye?

8.001 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Výživa

Dobře, nebudu lhát, od té doby, co jsem nastoupila do redakce Ronnie.cz, našla jsem si velikou oblibu v arašídových máslech. Samozřejmě to střídám s těmi z kešu, mandlí nebo lískových ořechů. Když si chvíli myslím, že jsem našla to nejlepší, Big Boy přijde zase s něčím novým. Nestačí mě překvapovat, jaké kombinace dokážou vymyslet. Jsem vlastně ráda, alespoň mám záminku neustále něco ochutnávat.

Vždycky mě ale zajímalo, jak asi výroba takových másel vypadá. Nedokázala jsem si to ani představit, takže jsem byla ráda, že nás přímo do centra dění pozval Tomáš Bureš, který se ukázal zase v trochu jiném světle, než jak ho všichni známe.

Ořechy, čokolády i ovoce u Big Boye pečlivě vybírají a testují jejich chuť, aby nám pak naservírovali to nejlepší z celého světa. Mandle jsou například z Kalifornie, kešu z Vietnamu, tmavá čokoláda z Ugandy. Vybírají si lokální dodavatele z dané země, tak aby dostali opravdu ty nejlepší produkty na trhu.

Ořechy jsou pražené nasucho horkým vzduchem, tedy bez přidávání oleje, a díky procesu výroby, postupnému mletí a hnětení jsou Big Boy krémy ty nejjemnější.

Dávejte pozor, zapněte video, rozdělejte si k tomu nějaké Big Boy máslo a přeji příjemnou podívanou!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTomáš Kašpar - trénink zad a rozhovor
silapo.72 (09:00) • Já jsem to zhlédnul až do konce, ale jinak se také přikláním k názoru, že hlasitost hud...
magazínTomáš Kašpar - trénink zad a rozhovor
jiiriik (20:48) • video asi dobrý, ale ten řev tý hudby je fakt neůměrnej vůči mluvenýmu slovu který je z...
magazínTomáš Bureš se porval v garáži a vyhr...
DrobecekVlada (13:16) • To dřív bude starý v MMA nebo boxu *19*
magazínTomáš Bureš se porval v garáži a vyhr...
DrobecekVlada (12:28) • Koukám že nekteří nerozdýchají titulek víc než to nerozdýchal ten kluk, co v zápase pro...
magazínTomáš Bureš se porval v garáži a vyhr...
Arnold Strong (12:23) • Takze mladý Bures zavodit v kulturistice nebude asi nukdy?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra