O proteinových chipsech Fiteo už bylo napsáno dost. Víte, že jsou to chipsy plné semínek slunečnice, lnu a sezamu. Jsou pečené, nikoli smažené, a díky použitým vybraným surovinám a originálnímu technologickému způsobu zpracování se podařilo vytvořit ideální a vyvážené nutriční hodnoty, a to bez konzervantů a dalších potravinářských přídatných látek. Taky už jsme pro
Vás rozšířili nabídku a k těm klasickým jsme přidali i netradiční příchutě chili, česnek a perník. Jak ale chutnalo naším sportovcům?
Velké plus vidí ve složení - ve vysoké míře jsou zastoupeny bílkoviny, tuky i vláknina, naopak obsah cukru je nízký. Většina testovačů
vítá nové příchutě a už se samozřejmě těší na další. Nenašel se nikdo, komu by nechutnalo. Každý si vybral tu svoji oblíbenou a praktický balíček si vzal na výlet, k TV nebo do kina. A co
Vy? Máte svého favorita?
Z nabízených příchutí mi nejvíc chutnal rozhodně perníček a potom česnek. Co mě překvapilo, že i příchuť chili byla "jedlá", nic, co odpálí pusu, ale zkrátka chipsy s jemným dozvukem, pro mě ideální.
Co velmi vítám u produktu, který je složený hlavně ze semínek, že k nim balí párátko, to mi přijde jako skvělá vychytávka.
Radka
Mám rád pikantní a pálivé věci takže za mě určitě vyhrává chili. Snesl bych klidně víc, ale chápu, že pro normální strávníky je potřeba trochu ubrat. Baví mě to cestovní balení, ale je to trochu závislost. Stejně jako s
chipsy, jak to otevřete, nemůžete přestat!
Tomáš
Proteinové chipsy Fiteo vyzkoušela i Martina:
Fiteo chipsy miluji od té doby, co jsem je poprvé ochutnala. Určitě velkou roli hraje to, že miluji semínka všeho druhu. Když jsem se o nich dozvěděla poprvé, říkala jsem si, že se bude opět jednat o nějakou náhražku klasických chipsů a že do nich nejspíše bude jen přidán třeba proteinový prášek. Překvapilo mě pak, že Fiteo chipsy jsou opravdu bez jakýkoliv chemických přísad. Protein je totiž hojně obsažený právě v semínkách, které chips tvoří. Určitě je doporučuji ke svačině nebo do kina.
Z nových příchutí, kterými Fiteo rozšířilo svoji řadu, jsem byla nadšená. Sice klasika bez příchuti je prostě základ, ty se hodí vždycky, ale nové příchutě mě nadchly. Miluji novinky a ráda ochutnávám nové věci. Za mě bych určitě doporučila příchuť česnek. Chuť je prostě příjemně česneková, není to takový extrém, že byste se po jejich konzumaci cítili, jako byste snědli silnou česnečku, a tak
Vám to neohrozí ani případné rande. :-)
Chili je fajn, když máte chuť na něco ostřejšího. A potom perník, u kterého jsem vůbec nevěděla, co čekat. Nakonec příjemně překvapil. Určitě nečekejte žádnou sladkou verzi. Jedná se o velmi specifickou perníkovou chuť chipsů, která je ale ve spojení se
semínky velmi zajímavá. A tím zajímavá nemyslím, že je hnusná, jak si většina lidí pod pojmem "zajímavá" představí, ale že je prostě velmi specifická. Pokud máte rádi perníkové koření, pak
Vám určitě zachutnají stejně jako mně. Fiteo je prostě moje srdcovka. :-)
