Reklama:

Letem světem silovými sporty (IV.): Bikiny fitness

5.404 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Letem světem silovými sporty (I.): překážkové běhy (OCR)
Letem světem silovými sporty (II.): CrossFit
Letem světem silovými sporty (III.): Strongman

Díky My Identity a projektu Letem světem silovými sporty jsem si mohla vyzkoušet už různé sporty, které pro mě byly naprostými novinkami - OCR překážkové běhy, CrossFit a strongman. Když přišly na řadu disciplíny fitness a kulturistika, říkala jsem si, že to přeci nebude tak strašné... jsem tanečnice, chodím běhat, nějakou fyzičku snad také mám. To jsem ještě ale nevěděla, že si pro mě moje sparing parťačka přichystala trénink nohou a zadku!

Jana Brašničková je nesmírně milý, pracovitý a pozitivní, energií nabitý člověk. Kdo se už někdy setkal s touhle závodnicí v kategorii bikiny fitness nebo ji sleduje na sociálních sítích, mohl se na vlastní oči přesvědčit, že Janča se ve formě udržuje celoročně, takže žádné off-season období u ní fakt nehrozí. Je to cílevědomá, aktivní sportovkyně, která má za sebou velmi úspěšnou minulou sezónu, získala navíc i magisterský titul ve sportovní oblasti, takže jsem při výběru svého mentora nepochybovala ani vteřinu.

Díky perfektnímu zázemí, které nám poskytlo Fitness Victory, jsem si na konci tréninku mohla poprvé v životě zkusit i pózing. Myslím, že tohle video bude pro Vás, diváky a čtenáře, dost zábavné. :-)

Touto cestou bych chtěla ještě jednou poděkovat značce My Identity, která se nám po celou dobu natáčení starala o suplementaci. Jako správná uchazečka o post bikiny jsem si na začátku tréninku dala spalovač Slim - Advanced Fat Burner, a abych měla trochu sílu, nechyběl ani speciální dámský nakopávač Drill Advanced Pre-workout. O oba suplementy si v nejbližších dnech budete moct zasoutěžit na našich sociálních sítích.

Přeji Vám příjemnou podívanou!


Letem světem silovými sporty (IV.): Bikiny fitnessLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 78 sekundami?
NOVÉ INZERÁTYpráce Skladník/přípravář v Ronnie.cz
Společnost Dafit, s. r. o., provozovatel sportovního obchodu Ronnie.cz, hledá do svého týmu (do c...
bazar Magazíny Muscle & Fitness a Svět kulturistiky
Prodám fitness magazíny Muscle & Fitness a Svět kulturistiky ve výborném stavu, kolem 100 časopisů včetně všech plakátů které uvnitř jsou od roku 2009-2017, ale ne vždycky všechny čísla z daného roku. Pouze osobní předání v Litoměřicích. Cenu nabídněte. Ale přibližně kolem 1000,-Kč. Nabídky psát do SMS.
práce Hledáme trenéry
Do našich privátních studií na Andělu a na Florentinu hledáme nové trenéry. Pokud jsi komunikativ...
bazar Puzzle mats
Zdarma 6ks 1m x 1m puzzle mats / karate /, starší používané. K vyzvednutí: Praha 3 - 24.2. - 26....
seznamka parťák-parťačka na hory a skály
Ahoj všem, hledám někoho na společné akce v horách /skialp, ferraty, lezení, ledovec/ celá ČR a S...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra