Reklama:

Letem světem silovými sporty (IV.): Bikiny fitness

6.235 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Letem světem silovými sporty (I.): překážkové běhy (OCR)
Letem světem silovými sporty (II.): CrossFit
Letem světem silovými sporty (III.): Strongman

Díky My Identity a projektu Letem světem silovými sporty jsem si mohla vyzkoušet už různé sporty, které pro mě byly naprostými novinkami - OCR překážkové běhy, CrossFit a strongman. Když přišly na řadu disciplíny fitness a kulturistika, říkala jsem si, že to přeci nebude tak strašné... jsem tanečnice, chodím běhat, nějakou fyzičku snad také mám. To jsem ještě ale nevěděla, že si pro mě moje sparing parťačka přichystala trénink nohou a zadku!

Jana Brašničková je nesmírně milý, pracovitý a pozitivní, energií nabitý člověk. Kdo se už někdy setkal s touhle závodnicí v kategorii bikiny fitness nebo ji sleduje na sociálních sítích, mohl se na vlastní oči přesvědčit, že Janča se ve formě udržuje celoročně, takže žádné off-season období u ní fakt nehrozí. Je to cílevědomá, aktivní sportovkyně, která má za sebou velmi úspěšnou minulou sezónu, získala navíc i magisterský titul ve sportovní oblasti, takže jsem při výběru svého mentora nepochybovala ani vteřinu.

Díky perfektnímu zázemí, které nám poskytlo Fitness Victory, jsem si na konci tréninku mohla poprvé v životě zkusit i pózing. Myslím, že tohle video bude pro Vás, diváky a čtenáře, dost zábavné. :-)

Touto cestou bych chtěla ještě jednou poděkovat značce My Identity, která se nám po celou dobu natáčení starala o suplementaci. Jako správná uchazečka o post bikiny jsem si na začátku tréninku dala spalovač Slim - Advanced Fat Burner, a abych měla trochu sílu, nechyběl ani speciální dámský nakopávač Drill Advanced Pre-workout. O oba suplementy si v nejbližších dnech budete moct zasoutěžit na našich sociálních sítích.

Přeji Vám příjemnou podívanou!


Letem světem silovými sporty (IV.): Bikiny fitnessLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 105 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
ezio (09:00) • Absolutní vítěz kondiční kulturistiky s gynekomastií? rozhodčí a pořadatelé by se měli...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra