Reklama:

Letem světem silovými sporty (IV.): Bikiny fitness

7.699 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Letem světem silovými sporty (I.): překážkové běhy (OCR)
Letem světem silovými sporty (II.): CrossFit
Letem světem silovými sporty (III.): Strongman

Díky My Identity a projektu Letem světem silovými sporty jsem si mohla vyzkoušet už různé sporty, které pro mě byly naprostými novinkami - OCR překážkové běhy, CrossFit a strongman. Když přišly na řadu disciplíny fitness a kulturistika, říkala jsem si, že to přeci nebude tak strašné... jsem tanečnice, chodím běhat, nějakou fyzičku snad také mám. To jsem ještě ale nevěděla, že si pro mě moje sparing parťačka přichystala trénink nohou a zadku!

Jana Brašničková je nesmírně milý, pracovitý a pozitivní, energií nabitý člověk. Kdo se už někdy setkal s touhle závodnicí v kategorii bikiny fitness nebo ji sleduje na sociálních sítích, mohl se na vlastní oči přesvědčit, že Janča se ve formě udržuje celoročně, takže žádné off-season období u ní fakt nehrozí. Je to cílevědomá, aktivní sportovkyně, která má za sebou velmi úspěšnou minulou sezónu, získala navíc i magisterský titul ve sportovní oblasti, takže jsem při výběru svého mentora nepochybovala ani vteřinu.

Díky perfektnímu zázemí, které nám poskytlo Fitness Victory, jsem si na konci tréninku mohla poprvé v životě zkusit i pózing. Myslím, že tohle video bude pro Vás, diváky a čtenáře, dost zábavné. :-)

Touto cestou bych chtěla ještě jednou poděkovat značce My Identity, která se nám po celou dobu natáčení starala o suplementaci. Jako správná uchazečka o post bikiny jsem si na začátku tréninku dala spalovač Slim - Advanced Fat Burner, a abych měla trochu sílu, nechyběl ani speciální dámský nakopávač Drill Advanced Pre-workout. O oba suplementy si v nejbližších dnech budete moct zasoutěžit na našich sociálních sítích.

Přeji Vám příjemnou podívanou!


Letem světem silovými sporty (IV.): Bikiny fitnessLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínWings of Strength Chicago 2021 - výsl...
jiijk (22:03) • tak asi jej jen na pangaminu
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
soichiro (18:21) • Chlapi vase podcasty sleduju ma to slusnou uroven i ty rozhovory se zavodniky jsou pove...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
jari (17:18) • Ahoj, díky za tvou reakci. Shrnul jsi to perfektně a nelze k tomu dodat opravdu nic. Sa...
magazínWings of Strength Chicago 2021 - výsl...
Zodiak411 (17:16) • Hlavně i to pózování zhoršil. Takto naposled pózoval v roce 2012 a dřív.
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
scorpionus (14:41) • Kluci, kulturistika je nejegoističtější a nejnarcističtější a zároveň nejsubjektivnější...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie