Reklama:

Šest profesionálů na snímcích
z přípravy na Arnold Classic 2019

9.599 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Arnold Sports Festival 2019 bude nabitý hvězdami!
Ačkoliv někteří fanoušci kulturistiky ještě teď probírají překvapivé výsledky loňského ročníku Mr. Olympia, svět se kvůli prohře Phila Heatha a vítězství Shawna Rhodena nezastaví. Naopak, za dveřmi už je tradiční severoamerický Arnold Sports Festival, na kterém během prvního březnového víkendu dostanou znovu šanci i ti borci z Manionovy profesionální ligy, kteří svou soutěžní kariéru spojili se závoděním v kulturistice mužů open, classic physique a mužském physique. Do přípravy některých z nich Vás dnes zavedeme.

Akim Williams

Americký profi kulturista Akim Williams formu pro svůj vůbec první start na zmíněné soutěži ladí pod vedením trenéra Oscara Ardona, jenž se kdysi proslavil především díky své spolupráci s Kaiem Greenem. Zkušený kouč Akima nikterak nešetří nejenom v tréninku, ale i ve chvílích, kdy o něm má mluvit. Důvod toho, proč Williams jako mohutný chlap s velkým potenciálem pravidelně nevítězí, vidí v tom, že jeho pózing stojí za houby, jeho trénink stojí za houby, výživa není šitá na míru jeho potřebám a jeho mysl je po sérii nevýrazných výsledků plná pochyb a negativity. Na všem proto s Akimem pracuje. Následující video Williamse zachycuje při tréninku stehen osm týdnů před závody, a to právě pod Ardonovým vedením.

Akim Williams - trénink stehen 8 týdnů před Arnold Classic 2019

Luke Sandoe

Účastníci Arnold Classic 2019 v kulturistice mužů open k soutěži nastoupí v barvách celkem osmi různých států. Co nejlepší výsledek pro Velkou Británii se zde bude snažit vybojovat Luke Sandoe. Ten se i několik málo týdnů před soutěží snaží trénovat tak tvrdě, jak to jenom jde, aby na svém těle i přes probíhající dietu udržel maximální možné množství svalové hmoty.

Luke Sandoe - trénink hamstringů 9 týdnů před Arnold Classic 2019

Video výše jej zachycuje devět neděl před závody při tréninku hamstringů. Následující fotografie vnikla po tréninku stejné svalové skupiny, ovšem to do konání jednatřicátého ročníku Arnold Classic zbývalo už jenom pět týdnů.

Luke Sandoe 5 týdnů před Arnold Classic 2019

Rafael Brandao

Williams a Sandoe platí za pořádně mohutné profíky. Brazilský kulturista Rafael Brandao, jenž s nimi bude na letošním Arnold Classic sdílet pódium, pak může proti tomu sázet především na eleganci a vyváženost postavy. Následující snímek jej zachycuje při pózování pět a půl týdne před závody. Stále pouze pětadvacetiletý borec si přednedávnem povzdechl, že si po dnech na nízkých sacharidech připadá pořádně ploše. Jedním dechem ale dodává, že to k přípravě na závody zkrátka patří.

Rafael Brandao 5,5 týdne před Arnold Classic 2019

Fabio Lopes

Těžkotonážníkům jsme se již věnovali dost, nyní se zaměřme na profíky, kteří se Arnold Classic 2019 zúčastní v dalších kategoriích. V classic physique, kde závodníci musejí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce, ke klání nastoupí třeba i Portugalec Fabio Lopes. Toho následující fotografie pro změnu zachycují po dni na vysokých sacharidech. Mimochodem, Fabio na snímcích pózuje už v nových plavkách, jejichž velikost se pro letošní sezónu o něco zmenšila.

Fabio Lopes 5 týdnů před Arnold Classic 2019

Wesley Vissers

Z Nizozemska na závody poletí další osobnost kategorie classic physique Wesley Vissers. Ten si pochvaluje, že mu příprava na Arnold Classic jde skvěle, a vidět to ostatně je i na jeho už nyní parádně napruhovaných prsních svalech. Právě tréninku hrudníku se Wesley věnuje i v následujícím videu.

Wesley Vissers - trénink hrudníku v přípravě na Arnold Classic 2019

Chase Savoie

Chase Savoie se jako jediný z borců, jimž se v tomto článku věnujeme, Arnold Classic 2019 zúčastní v mužském physique. Ačkoliv tato kategorie po stránce objemů klade na závodníky nejmenší nároky, i tento dvojnásobný šampión portorické profesionální show z let 2015 a 2016 se může chlubit solidním množstvím svalové hmoty. Že si k tomu navíc chystá velmi pěknou formu, je vidět z následujících fotografií.

Chase Savoie 5 týdnů před Arnold Classic 2019


Foto:
www.instagram.com/lukesandoe
www.instagram.com/fabiolopes_1
www.instagram.com/chasesavoie

Video:
www.youtube.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra