Reklama:
100 % Whey Protein v akci 2+1 ZDARMA
Výjimečná akce na špičkový britský syrovátkový protein s trávicími enzymy. Více zde.

Najdi a vyhraj! (04/2019)

5.050 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

I v 21. století, kdy má minimálně polovina lidí při cvičení v uších sluchátka, pořád dělají posilovnu hlavně lidé, a ne skvělé vybavení. Sám momentálně chodívám do moderního a dobře vybaveného fitka, ale byly časy, kdy jsem měl hlouběji do kapsy, a tak jsem rád vzal zavděk i zastaralejší posilovnou kobkovitého typu, kde se ale jakž takž odcvičit dalo. Na tohle místo vzpomínám s nostalgií, a když se mi zasteskne, znovu se tam vypravím. A protože mě nostalgie přepadla zrovna nedávno, opět jsem se tam vydal, abych nasál tu známou, roky nevětranou atmosféru. Jak se ale ukázalo, to, že se Vám špatně dýchá, samo o sobě nestačí. Od mé poslední návštěvy se značně změnilo tamní osazenstvo. Jednak velmi prořídlo, ale hlavně notoricky známé osobnosti, jako třeba "pořvávajícího hardcore kulturistu", "brutálně silného strongmana" nebo "ženskou, která dřepuje trojnásobek toho, co já", nahradili padesátikiloví středoškoláci pumpující půl hodiny prsa s 10 kg na protisměrných kladkách a proplešatělí strejčkové. Nic proti nim, sám jsem byl padesátikilovým středoškolákem a proplešatělým strejčkem se pravděpodobně brzy stanu, na druhou stranu je snad jasné, že mou touhu zažít atmosféru jako kdysi, tohle fakt uspokojit nemohlo. A tak jsem zatlačil slzu a definitivně za sebou zavřel vrzající dveře. Kdo by to byl řekl, že už ve 30 letech se mi začnou hromadit historky typu "jóó, tenkrát za mejch mladejch let to všechno vypadalo jinak".

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží knihu Encyklopedie posilování - anatomie z nakladatelství CPress. Unikátní obsáhlá publikace poskytne komplexní informace jak aktivním sportovcům, tak i těm, kteří chtějí začít sportovat, zvýšit svou fyzičku a vybudovat si svalovou hmotu pro provozování zamýšleného sportu.


Který strongman nebude závodit na březnovém Arnold Strongman Classic 2019?

Najdi a vyhraj! (04/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kdo nebude závodit na březnovém Arnold Strongman Classic 2019?
Brian Shaw
Hafthor Bjornsson
Eddie Hall
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 24. 01. 2019 v 08:00 a končí 31. 01. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (03/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jak se nazývá období, kdy se nám nedaří zlepšovat. Správná odpověď zní: stagnace.

Vylosováni byli a 500g balení produktu 100 % Whey Protein od společnosti Nutrend obdrží:

  • Ladislav Majerčák - ladamajercak@...cz
  • Pavel Vejdělek - vejdelek.pavel@...cz
  • Martin Červenka - cervenka.martin9@...com

Gratulujeme!

Náš čtenář Václav nám poslal fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 31. ledna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra