Reklama:

Videa z přípravy pěti profesionálů
na Arnold Sports Festival 2019

4.121 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Arnold Sports Festival 2019 bude nabitý hvězdami!
Přípravu závodníků z profesionální ligy IFBB Jima Maniona, kteří se ve dnech 1. až 2. března zúčastní tradičního Arnold Sports Festivalu, jsme pro Vás dosud sledovali především prostřednictvím fotografií věnovaných jejich současným formám. Dnes to pojmeme jinak a nabízíme Vám hned několika videozáznamů. Snímky zachycují profíky z různých kategorií, ať už při tréninku, anebo pózování pod dohledem zkušených trenérů či rozhodčích. Přejeme pěknou podívanou!

Keone Pearson

Stále pouze třiadvacetiletý Keone Pearson se na festivalu představí v rámci druhého ročníku Arnold Classic v kategorii classic physique. V této disciplíně, ve které závodníci musejí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce, mezi Manionovými profíky zatím absolvoval jediný profesionální start, zato však velmi úspěšný. Vloni se při svém profesionálním debutu na Wings of Strength Muscle Vodka Tampa Pro blýskl druhým místem za Henrim-Pierrem Anem a vítězství byl velmi blízko. Videa jej zachycují při tréninku hrudníku jedenáct týdnů před závody i při nácviku pózingu pod vedením jeho trenéra a bývalého špičkového profesionálního kulturisty Flexe Wheelera.

Keone Pearson - trénink hrudníku v přípravě na Arnold Classic 2019

Keone Pearson - nácvik pózingu v přípravě na Arnold Classic 2019

George Peterson

Keona Pearsona před Arnold Classic řadíme mezi kandidáty na přední příčky. Pokud to ale budeme brát čistě pouze podle dosavadních výsledků mezi profíky, pak je nejvýraznějším favoritem na triumf v classic physique George Peterson. Tento borec má totiž na kontě už dvě třetí místa z Classic Physique Olympia, což již něco znamená. Následující video jej zachycuje přibližně šest týdnů před soutěží. Ve snímku George ladí pózing pod vedením hlavního rozhodčího profesionální ligy IFBB Jima Maniona Steva Weinbergera.

George Peterson - pózování pod vedením Steva Weinbergera v přípravě na Arnold Classic 2019

Wesley Vissers

U classic physique ještě zůstaneme. K Arnold Classic 2019 v této kategorii plánuje nastoupit také Nizozemec Wesley Vissers. Závodník, jenž se netají tím, že mu imponují klasické postavy borců ze 70. let, má na kontě už také jeden start na Olympii, i když mnohem méně úspěšný, než tomu bylo v případě George Petersona. Snímky tohoto 190 cm vysokého borce zachycují při tréninku zad a bicepsů a při tréninku hrudníku a tricepsů.

Wesley Vissers - trénink zad a bicepsů v přípravě na Arnold Classic 2019

Wesley Vissers - trénink hrudníku a tricepsů v přípravě na Arnold Classic 2019

George Brown

George Brown na rozdíl od Pearsona, Petersona a Visserse k Arnold Classic nenastoupí v classic physique, ale ve physique mužů. Na klání v posledních třech letech nechyběl v první pětici a letos tak samozřejmě bude usilovat o to, aby vydobyté pozice neopustil. V konkurenci Raymonta Edmondse, Andreho Fergusona, Logana Franklina či do mužského physique vracejícího se Sadika Hadzovice to George nicméně jistě nebude mít snadné. Připojené video dokumentuje jeho nedávný trénink ramen a tricepsů.

George Brown - trénink ramen a tricepsů v přípravě na Arnold Classic 2019

Sandra Grajales

Ženské profesionální soutěže pořádané v rámci Arnold Sports Festivalu nenesou název Arnold Classic, ale mají označení Women's Physique International, Fitness International, Figure International a Bikini International. Na Figure International se do bojů o přízeň rozhodčích plánuje zapojit také Sandra Grajales. Do její přípravy dnes můžete nahlédnout prostřednictvím snímků, které přibližují její trénink hamstringů a hýždí a trénink ramen.

Sandra Grajales - trénink ramen v přípravě na Figure International 2019

Sandra Grajales - trénink hamstringů a hýždí v přípravě na Figure International 2019


Video:
www.youtube.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra