Reklama:
Spalovač tuků Thermogel v akci 1+1 ZDARMA
Oblíbený silný spalovač tuků nyní v akční nabídce! Více zde.

Chcete zhubnout, nebo naopak nabrat svaly?

4.007 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

I když Vánoce už dávno skončily, My Identity stále naděluje. Tentokrát si pro Vás připravili speciální balíčky, ve kterých najdete produkty jak na hubnutí, tak na nabrání svalů. Stačí si vybrat, co je Váš cíl, a jít si tvrdě za ním... Udělejte radost sobě, své přítelkyni či sparingovi. Taková akce se totiž jen tak neopakuje!

My Identity pack - ženy

  • Chci nabrat svaly - chcete nabrat svalovou hmotu? Pomůže Vám k tomu prvotřídní syrovátkový bílkovinný koncentrát s velmi vysokou biologickou hodnotou 100 % Whey Protein Powder, doplňuje jej produkt pro aktivní ženy a dívky určený ke zvýšení okamžité výkonnosti a maximálnímu napumpování svalů Drill Advanced Pre-workout. Oba skvěle rozmícháte v šejkru o objemu 600 ml se zásobníky. Navíc dostanete Glutamine, který přináší jednu ze základních aminokyselin, které tělo potřebuje při sportu ve zvýšené míře.
  • Chci zhubnout - pomocníkem při hubnutí Vám bude bílkovinový suplement přizpůsobený složením speciálně pro dívky a ženy Whey Protein Isolate, který doplňuje účinný spalovač tuků Slim - Advanced Fat Burner, plný bylinných extraktů s lipotropními i termogenními účinky. Při hubnutí dodá potřebné vitamíny a minerály produkt Multi Vitamins & Minerals. Lahodný koktejl s kvalitními bílkovinami umícháte pohodlně v šejkru o objemu 600 ml se zásobníky.

My Identity pack - muži

  • Chci nabrat svaly - vedoucím produktem balíčku je prvotřídní syrovátkový bílkovinný koncentrát s velmi vysokou biologickou hodnotou 100 % Whey Protein Powder, pro jeho přípravu můžete pohodlně použít přiložený šejkr o objemu 600 ml se zásobníky. BCAA 4:1:1 + L-Glutamine doplní pro růst svalů potřebné větvené esenciální aminokyseliny a proteinogenní aminokyselinu L-glutamin. Silnou dvojici perfektně obohatí Creatine Monohydrate ve formě instantního nápoje - pro všechny, kteří usilují o výrazné zvýšení síly a o přibrání nové svalové hmoty.
  • Chci zhubnout - balíček zahrnuje jedinečný enzymaticky hydrolyzovaný 100% syrovátkový protein té nejvyšší kvality s nulovým podílem sacharidů 100 % Hydro, z něhož si umícháte lahodný koktejl místo jídla v šejkru o objemu 600 ml se zásobníky. Vaši snahu podpoří Fat Burner, postavený na bázi supersilných extraktů a biologicky aktivních látek pro udržení tuku pod kontrolou. Nesmírně důležité je také dodávat vitamíny a minerály, čemuž dopomůže skvělá kombinace Multi Vitamins & Minerals.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Ronnie (20:38) • No hele z mého pohledu, než aby se tu řešila placatost Země, tak to radši ať tu diskuse...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
th.0th (20:19) • Nebýt jeho a Tommyho, tak by to byl z hlediska diskuze prakticky mrtvý web. Možná 90 %...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Zodiak411 (15:32) • Aspoň tady bude zase klid. Nicméně by si to už i zasloužilo pamětní desku ve stylu,ve s...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Diegito (11:43) • škoda smazání posledního příspěvku mimo mísu tohoto portálu. Zrovna tohle jsem si chtěl...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Ronnie (10:25) • Tak mi to stačilo a toho blázna jsem (zase) zabanoval. Prosím, pokud se to zase někdy o...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra