Reklama:

Transformační výzva s F45 Training

3.647 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Motivace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

8 Week Challenge je transformační program budoucnosti, který již absolvovalo několik desítek tisíc lidí na světě s výsledky, které jsou mnohdy až neuvěřitelné. Výzva je určena všem, kteří chtějí zapracovat na své postavě. Přitom je vše velmi jednoduché a víme, že nejlepší cesta k získání vysněné postavy je přirozená, tedy zvýšení tělesné aktivity a vyvážený jídelníček. Během celé výzvy jsou samozřejmé neomezené konzultace s trenéry a výživovými poradci. Aby byla motivace ještě větší, tak se hraje o hlavní cenu v hodnotě 10 000 australských dolarů (160 000 korun).

Kdy?

  • 4. února - 31. března 2019
  • výzva začíná 4x ročně

Co to obnáší?

  • změření na bioimpedantní váze 1. týden, 4. týden, 8. týden, kde se budeme zaměřovat na váhu a % tuku v těle
  • fotku před a po
  • pevnou vůli a odhodlání, alespoň ze začátku

Určitě bych všem dalším doporučila dát si cíle, plánovat dopředu, nemít zbytečné výmluvy, a pokud se to někdy nepovede, tak nic nezahazovat a jet dál. Podpora od všech F45 trenérů je dokonalá, je pak taky důležité se obklopovat lidmi, kteří Vás budou motivovat a pomáhat, ne házet klacky pod nohy. Výzva byla ve všem jen pozitivní a cítím se výborně! 8 týdnů uteče jako voda, takže určitě do toho! A velké díky patří všem trenérům.
Dominika, vítězka minulé výzvy

Jídelníček na výzvu

F45 jídelníček je sestavený tak, aby seděl mužskému i ženskému tělu, a máme i vegetariánské a veganské varianty. Stravování takto sestaveným vyváženým jídelníčkem vede ke ztrátě tuku, případně k budování kvalitní svalové hmoty. Jsme si jistí, že každý metabolismus je rozdílný v závislosti na váze, věku a svalové hmotě a celkové životosprávě. Proto s Vámi individuální nastavení jídelníčku bude řešit jeden z našich trenérů.

Druhé místo ve 21. 8 Week Challenge vyhrál Chris LeBrun. Nejen během výzvy chodí pravidelně a patří mezi cvičence, kteří chodí nejčastěji. Dva měsíce po sobě Chris vedl tabulku docházky dle LionHeartu. Na začátku výzvy jsme měli díky této intenzitě cvičení problém s velkou ztrátou svalové hmoty. Chris dal na rady svého trenéra, upravil si zátěž jednotlivých tréninků a docházku a nakonec jsme nabrali ještě nějaké svaly zpátky, ale především dosáhli touženého cíle.

Tréninkový plán

Cvičíme s použitím nejmodernějších technologií a jedno cvičení nezažijete dvakrát. Máme 31 různých typů tréninku, které ve stejný den cvičí všechny pobočky F45 na světě. Během 8 Week Challenge se tréninky uzpůsobují jednotlivým fázím jídelníčku.

Pokud Vás to zaujalo, neváhejte se přihlásit přímo ZDE.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra