Reklama:
Spalovač tuků Thermogel v akci 1+1 ZDARMA
Oblíbený silný spalovač tuků nyní v akční nabídce! Více zde.

Extrémní závod Winter Kilpi Heroes Race 2019 poprvé v mrazu!

3.219 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Všichni vyznavači překážkových závodů, ale i sportovci a vůbec všichni z řad široké veřejnosti mohou otestovat své fyzické a duševní síly 2. února 2019 na 9 km dlouhé trase.

Jako tradičně jsou start a cíl závodu na louce před hotelem Belaria. Tentokrát ale trasa nebude vedena přes Kajlovec na hřeben za ikonický kopec Kalvárie, ale kolem Žimrovic směrem k oboře Jelenice. Závodníci se tak mohou těšit na zcela novou kopcovitou trasu s převýšením 350 metrů a s 25 překážkami. Poběží se po louce, polních cestách a v lesních korytech. Také zimní verze Winter Kilpi Heroes Race 2019 bude ctít to nejlepší ze závodů Kilpi Heroes Race - pečlivě připravenou trasu, originální překážky, krásné prostředí Hradce nad Moravicí, a zejména perfektně připravené dobrovolníky, kteří přesně znají svůj úkol a umí řešit problémy.

Závod proběhne za všech klimatických podmínek, běžci proto poběží i za sněhové vánice nebo v mrazu. Maximálně 600 závodníků čekají především koordinační a silové překážky, ale i několik dovednostních překážek. Nebude chybět například střelba ze zbraní na stlačený vzduch.

Závodníci musí ale především zdolat klasické silové překážky, především nejrůznější formy přitahování, zvedání, tahání, tlačení a nesení zátěže. Podmínkou dobrého umístění je nepochybně i vytrvalost a správné rozvržení sil. Navíc závodníci na jedné překážce budou muset po určitou dobu prokázat svou psychickou odolnost proti velmi mrazivému prostředí. Podobu tohoto úkolu si zatím organizátoři nechávají pro sebe.

Každý rok se snažíme přicházet s novým konceptem i novými překážkami a nabídnout závodníkům nejen sportovní, ale i společenský zážitek. Odměnou závodníkům není jen zážitek, ale i společenská prestiž, protože každý, kdo dokončí závod, si zaslouží slova uznání a obdivu.
Jan Grohmann, člen organizačního týmu Kilpi Heroes RaceLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Ronnie (20:38) • No hele z mého pohledu, než aby se tu řešila placatost Země, tak to radši ať tu diskuse...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
th.0th (20:19) • Nebýt jeho a Tommyho, tak by to byl z hlediska diskuze prakticky mrtvý web. Možná 90 %...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Zodiak411 (15:32) • Aspoň tady bude zase klid. Nicméně by si to už i zasloužilo pamětní desku ve stylu,ve s...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Diegito (11:43) • škoda smazání posledního příspěvku mimo mísu tohoto portálu. Zrovna tohle jsem si chtěl...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Ronnie (10:25) • Tak mi to stačilo a toho blázna jsem (zase) zabanoval. Prosím, pokud se to zase někdy o...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra