Reklama:
100 % Whey Protein v akci 2+1 ZDARMA
Výjimečná akce na špičkový britský syrovátkový protein s trávicími enzymy. Více zde.

Sedm profesionálů 8 týdnů
před Arnold Sports Festivalem 2019

5.406 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Arnold Sports Festival 2019 bude nabitý hvězdami!
Na tradičním severoamerickém Arnold Sports Festivalu závodníci z profesionální ligy IFBB Jima Maniona letos budou o přízeň rozhodčích bojovat v osmi různých kategoriích! To znamená, že se na nadcházející prestižní klání aktuálně chystá tolik sportovců, že pokud pro Vás chceme jejich přípravu poctivě sledovat, vydá to tu a tam na delší článek. Dnes například můžete prostřednictvím připojených snímků posoudit, jak si na cestě za účastí na zmíněné akci vede hned sedm postav současné scény!

George Peterson

Nevěříte, že se i v kategorii classic physique, ve které závodníci musejí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce, mohou vyskytovat pořádná monstra? Věřte! Třetí muž loňského ročníku Classic Physique Olympia George Peterson má totiž zejména v oblasti horní poloviny těla svalové hmoty na rozdávání. Nejenom proto může před svým startem na Arnold Classic 2019 být právem považován za horkého favorita na vítězství.

George Peterson 8 týdnů před Arnold Classic 2019

Elijah Lorono

Závodníků, kteří George Petersona na cestě za cenným triumfem z letošního Arnold Sports Festivalu budou chtít potrápit, se najde celá řada. Patří k nim také Elijah Lorono, kterého jsme Vám poprvé blíže představili v tomto článku. Elijah se sice nemůže chlubit takovou iluzí mohutnosti ani takovou svalovou hustotou jako jeho zmíněný soupeř, zato však může sázet na eleganci postavy. K té mu pomáhá také jeho 81cm pas, o němž si ovšem samotný Lorono myslí, že je příliš široký.

Elijah Lorono 8 týdnů před Arnold Classic 2019

Charles Curtis

Charles Curtis představuje dalšího borce, který se chystá v rámci festivalu závodit v classic physique. A proti Loronovi a Petersonovi přitom disponuje zase poněkud jiným typem postavy. Curtisovým cílem pro Arnold Classic je překonat zde své dosavadní nejlepší já. Aby se mu to podařilo, do svého startu na soutěži se bude snažit pracovat nejenom na detailech, ale také na vylepšení zad a stehen, tak aby zdokonalil iluzi úzkého pasu.

Charles Curtis 8 týdnů před Arnold Classic 2019

Tae Moody

Všechno to se Charlesovi bude hodit. Konkurence bude totiž nejenom početná, ale také kvalitní. Že do startovního pole Arnold Classic patří, se bude snažit dokázat třeba také Tae Moody. Ten navíc říká, že se před startem na nadcházejících závodech cítí hladovější po úspěchu než kdykoliv předtím.

Tae Moody 8 týdnů před Arnold Classic 2019

Jason Lowe

Classic physique představuje stále ještě poměrně mladou kategorii, jejíž pravidla se postupně upravují na základě odezvy samotných závodníků. Zatímco v minulých letech se i z jejich podnětu navyšoval hmotnostní limit, letos se o něco zkracovaly soutěžní plavky. V novém závodním úboru na připojených fotografiích pózuje i další účastník Arnold Classic 2019 v classic physique Jason Lowe.

Jason Lowe 8 týdnů před Arnold Classic 2019

Nadia Wyatt

Zatímco mužské profesionální soutěže pořádané v rámci Arnold Sports Festivalu nesou název Arnold Classic, ty ženské se označují jako Women's Physique International, Fitness International, Figure International anebo Bikini International. Samozřejmě v závislosti na tom, v jaké kategorii závodnice nastupují. Figure International 2019 se plánuje zúčastnit také Nadia Wyatt, která se vloni na Figure Olympia při neúčasti některých hvězd překvapivě dokázala probojovat ke třetí příčce. Nadia má v probíhající přípravě poněkud naspěch. Nechtěla si dietou totiž kazit Vánoce, a tak se na závody začala chystat až po nich.

Nadia Wyatt 8 týdnů před Figure International 2019

Kate Errington

Vybojovat při profesionálním debutu na Arnold Sports Festivalu druhé místo už něco znamená. Britce Kate Errington se to vloni podařilo na Fitness International a letos je s ní tak potřeba počítat jako s jednou z favoritek. Podaří se Kate na soutěži, která pro ni podle jejích slov hodně znamená, letos dosáhnout až na vítězství?

Kate Errington 8 týdnů před Fitness International 2019


Foto:
www.instagram.com/therealbuff_sethrogen
www.instagram.com/ifbbpro_charlescurtis
www.instagram.com/taemoody
www.instagram.com/ifbb_broku
www.instagram.com/ifbb_figure_pro_dia
www.instagram.com/kateerrington_ifbbpro


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra