Reklama:
Akce prodloužena: Protein Extrifit 2270 g + 1000 g ZDARMA
Čas doplnit zásoby proteinů! Vyberte si ze 12 různých příchutí! Více zde.

Šest profesionálů 9 týdnů
před Arnold Sports Festivalem 2019

4.142 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Arnold Sports Festival 2019 bude nabitý hvězdami!
Jednatřicátý ročník Arnold Classic v kulturistice mužů open i druhý ročník Arnold Classic v kategorii classic physique. Také to budou součásti tradičního severoamerického Arnold Sports Festivalu, který se odehraje ve dnech 28. února až 3. března v Columbusu. Stalo se už pravidlem, že přípravu sportovců na takto velké závody pro Vás pečlivě sledujeme, a nadcházející událost v tomto ohledu nebude výjimkou. Dnes Vám zprostředkujeme, jak si na cestě za účastí na blížící se akci vedou Luke Sandoe, Keone Pearson, Courage Opara, Jason Lowe, Khaled Chikhaoui a Tae Moody.

Luke Sandoe

Zatímco další borci ze zmíněné šestice k Arnold Classic nastoupí v kategorii classic physique, Luke Sandoe je kovaným těžkotonážníkem a k jeho soupeřům tak na soutěži budou patřit třeba Roelly Winklaar, Brandon Curry, William Bonac, Victor Martinez anebo Cedric McMillan. Luke se může chlubit úctyhodnými objemy, pěknými plnými svaly i dobrou symetrií a zatím jej limituje pouze skutečnost, že se mu ne vždy daří dosáhnout optimální formy. Přesto se již mezi profíky dokázal blýsknout třeba třetí příčkou z Indy Pro 2018, kde ukořistil cenný skalp Iaina Valliera, Luise Rodrigueze, Romana Fritze i Hidetady Yamagishiho. Pokud by tentokrát pod vedením specialisty na předsoutěžní přípravu Chrise Aceta dokázal vyladit formu na sto procent, mohl by jistě i v takové konkurenci, jaká se na Arnold Classic sejde, pomýšlet na dobrý výsledek.

Luke Sandoe 9 týdnů před Arnold Classic 2019

Keone Pearson

Ne vždy platí, že v kategorii classic physique nastupují borci s klasickou, líbivou postavou. Keone Pearson však patří k profíkům, kteří ideál kategorie naplňují do puntíku. Pěkné linie a estetika z něj vyzařují v každé póze a i díky tomu byl Keone na Wings of Strength Muscle Vodka Tampa Pro 2018 při svém profesionálním debutu jenom vlásek od toho, aby se kvalifikoval k účasti na Classic Physique Olympia. Při neúčasti úřadujícího šampióna Olympie Breona Ansleyho bude na Arnold Classic v kategorii classic physique vše otevřené a jedním z kandidátů na vítězství může být právě Pearson.

Keone Pearson 9 týdnů před Arnold Classic 2019

Courage Opara

Courage Opara může být před Arnold Classic 2019 považován za dalšího favorita na vítězství. V sezóně 2018 se na Arnoldu ostatně blýskl třetí příčkou a na Olympii se poté vešel do první desítky. Zda na blížícím se klání dokáže uspět, bude záviset na tom, v jakém světle se představí jeho soupeři, i na tom, jakou formu se svým trenérem Rayem Bakerem on sám upeče.

Courage Opara 9 týdnů před Arnold Classic 2019

Jason Lowe

Jason Lowe od přírody nedostal do vínku takovou stavbu těla ani takové tvary jako třeba Keone Pearson, ale s tím, co má, dokáže dobře pracovat. Soutěž od soutěže se zlepšuje a na srpnovém San Antonio Pro se dokonce probojoval ke svému prvnímu profesionálnímu vítězství. Bude jistě zajímavé sledovat, k jakému výsledku se na Arnold Classic probojuje.

Jason Lowe 9 týdnů před Arnold Classic 2019

Khaled Chikhaoui

Na první triumf v profesionální lize IFBB Jima Maniona v uplynulé sezóně dosáhl také absolutní mistr Kanady z roku 2016 Khaled Chikhaoui. Závodník tuniského původu kariéru profíka začal v kulturistice mužů do 212 liber, záhy se však rozhodl přestoupit do classic physique a jeho volba se mu prozatím vyplácí. Díky zmiňovanému vítězství, které si připsal na profesionální show ve Vancouveru, se Khaled letos premiérově zúčastnil také Olympie.

Khaled Chikhaoui 9 týdnů před Arnold Classic 2019

Tae Moody

Tae Moody má za sebou ve srovnání s výše zmíněnými borci zatím nejméně profesionálních úspěchů, ale to neznamená, že jich nemůže dosáhnout v budoucnu. Prozatím svůj nejlepší výsledek v Manionově profesionální lize si připsal na Hawaii Pro 2018, kde mu patřilo čtvrté místo. Stejně jako v případě Sandoa, Pearsona, Opary, Lowa a Chikhaouiho, i jeho aktuální formu můžete posoudit prostřednictvím přiložených fotografií.

Tae Moody 9 týdnů před Arnold Classic 2019


Foto:
www.instagram.com/lukesandoe
www.instagram.com/keone_pearsonifbbpro
www.instagram.com/courageopara
www.instagram.com/ifbb_broku
www.instagram.com/khaledoft1
www.instagram.com/taemoody


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 92 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra