Reklama:
908 g proteinové náhrady stravy ZDARMA
Moderní varianta instantní náhrady stravy nyní v extra výhodné akci! Více zde.

Tomáš Tabačiar a Pavel Koukal - trénink nohou

9.389 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Tomáš Tabačiar - trénink před poslední letošní soutěží
Pavel Koukal a Natálie Danielová - trénink zad a lýtek
Pavel Koukal - videoreport z Číny

Dnes pro Vás máme poslední tréninkové video letošního roku! Natočit jsem se jej vydal do slovenské Žiliny do fitka Mozolani Fitness, kde na mne čekal "vánoční regenerační oddychový" trénink nohou v podání Tomáše Tabačiara a Pavla Koukala. Podle Tomáše prý tohle byla spíš taková pumpovačka než pořádný hardcore trénink. Když se ale podíváte na to, jak během tréninku vypadala napumpovaná stehna obou borců, která měla především v případě Pavla Koukala problém, aby se vešla do nohavic jeho kraťasů, budete souhlasit, že nohy obou závodníků s přehledem splňují definici "hardkóru"!

A není se co divit, vždyť Tomáš i Pavel mají po závodech, užívají si dostatek jídla i odpočinku a to se to pak pumpuje jedna báseň! Tomáš letos absolvoval tři soutěže v IFBB Jima Maniona a ze všech tří si odvezl stříbrnou medaili. Nejprve se představil na EVLS Prague Pro, po níž následovaly závody v Dominikánské republice Dominican Republic Coat of Arms. Sezónu pak Tomáš zakončil v Rumunsku na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro. Úspěšná sezóna mu vynesla tolik bodů do kvalifikačního žebříčku, že se díky nim kvalifikoval k účasti na Mr. Olympia 2019 v kategorii do 212 liber! Jeho veškerá snaha se tedy nyní bude ubírat k co nejlepšímu umístění na této nejprestižnější kulturistické soutěži světa, i když zatím se věnuje především pozávodnímu odpočinku a regeneraci.

Velmi úspěšnou sezónu má za sebou také Pavel Koukal, závodící v mezinárodní federaci IFBB. Jak jste se mohli dozvědět například v Pavlově nedávném tréninkovém videu, díky absolutnímu vítězství na Fitness Mania Classic 3 si vybojoval právo k přestupu mezi profesionály, které chce zúročit v příští sezóně. Od minulého videa už Pavel rozjel objemovku a soudě podle jeho rostoucí hmotnosti a čím dál těsnějšího oblečení se zatím vše daří podle plánu.

Dnešní trénink bude v Tomášově režii. To znamená zaměření se na cílené svalové kontrakce v každém opakování a také kvalitní rady do tréninku lýtek! Tomáš Vám podrobně popíše i svou velice striktní dietu. Půl roku o hladu a počítání sacharidů i z brokolice? Pro Tomáše žádný problém!


Tomáš Tabačiar a Pavel Koukal
- vánoční regenerační oddychový trénink nohouLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra