Reklama:

m3/s Pump - svaly napumpované k prasknutí!

14.699 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

[Text: Marian Bureš] Další revoluční a unikátní produkt z naší dílny, který se stal po uvedení na trh ideálním řešením nejen pro ty, kteří chodí do posilovny ve večerních hodinách, ale pro všechny, kteří touží po masivním napumpování svalů a jejich maximálním zásobení živinami nejen během tréninku, ale také po něm. Produkt m3/s Pump není "nakopávač", jedná se o svalovou pumpu bez stimulantů, a právě proto je vhodné užívat tento produkt, pokud nemůžete užívat z jakýchkoli důvodů stimulanty nebo navštěvujete posilovnu ve večerních hodinách.

Každý kdo cvičí, musí milovat pocit napumpovaných svalů a právě s m3/s Pump budou Vaše svaly napumpované doslova k prasknutí. Díky lepšímu zásobení svalů živinami Vám produkt pomůže však i k lepším svalovým přírůstkům. Při vývoji tohoto produktu jsme se opět zaměřili na maximální funkčnost a jednoduchost složení s maximální možnou čistotou. Produkt tedy obsahuje 10 perfektních synergicky působících látek, které jsou obsaženy v nejčistější formě, v optimálních dávkách (nebo dokonce vyšších, pokud nám to zákon dovolil!) pro nejlepší svalovou pumpu všech dob.

Jak již bylo zmíněno výše, produkt m3/s Pump obsahuje masivních 10 aktivních ingrediencí. Žádné látky jako BCAA nebo kreatin v nefunkčních dávkách v tomto produktu nenajdete. Protože v jednoduchosti je nejen krása, ale i síla! Nejzajímavějším aspektem je to, že se produkt nespoléhá pouze na klasiku, kterou znáš z etiket většiny produktů, které slibují maximální napumpování a trénink z jiné galaxie, přitom většina těchto směsí spoléhá na napumpování pomocí argininu, kreatinu a cukru! My se spoléháme rovnou na 10 aktivních látek - bez cukru a kreatinu. Všechny mají své logické zastoupení ve složení a výborně se doplňují. Dříve, než si každou z látek probereme podrobněji, tak Vám představujeme výčet všech látek se stručným popisem toho, jak fungují a jak se vzájemně doplňují. Základ tvoří látky, které útočí na napumpování různými mechanismy. L-citrulin, L-ornitin, AAKG, L-arginin a L-lysin. Nenechali jsme nic náhodě, všechny možnosti musí být maximálně využity a pumpovat krev do svalů jako stroj. To vše podporuje glycerol a Sabeet® - extrakt z červené řepy se standardizovaným obsahem nitrátů. Složení zakončuje vitamín C a kyselina jablečná, která prodlužuje výdrž a donutí tě i v poslední sérii pumpovat "na krev"! BioPerine® složení uzavírá tím, že všem látkám násobně zlepšuje absorpci.

Samozřejmostí je přírodní ochucovadlo a absence syntetických barviv. Z většinové části slazeno steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie - přírodního původu), zbytkově sukralózou. Nula plnidel, nula zahušťovadel, nula blbostí, které nemají v kvalitním produktu co dělat!

Ultimátní kombo pro fajnšmekry, které v minulém článku doporučoval také IFBB profesionál Pavel Beran, je smíchání 1 odměrky Beast Virusu a 2 odměrek m3/s Pump!

Nyní tedy podrobněji o složení

Nejvyšší zastoupení v tomto produktu má čistý L-citrulin (5000 mg), a to proto, že se v těle přeměňuje na arginin a dále na oxid dusnatý (NO). Citrulin dokáže navýšit hladinu argininu a NO v těle lépe než samotný arginin, který se v těle dále rozkládá, zatímco citrulin je připraven k absorpci a použití. Citrulin projde trávící soustavou takřka neporušen a poté, co se dostane do svalů, dojde k jeho přeměně na arginin a posléze na NO.

Další látky, které obsahuje m3/s Pump, a jejich množství v jedné dávce 14,5 g:

  • L-ornitin (2000 mg) - zesiluje účinky L-argininu (tím pádem i L-citrulinu) a tvoří synergickou kombinaci pro svalovou pumpu (oxid dusnatý do svalu) a vylučování růstového hormonu.
  • AAKG (1000 mg) - skládá se z argininu a alfaketoglutarátu pro lepší anabolizaci. AAKG prokrvuje svaly a působí synergicky s L-ornitinem a L-lysinem.
  • L-arginin (1000 mg) - ve své čisté formě doplňuje funkce účinnějšího L-citrulinu a AAKG, zesiluje společně s L-ornitinem napumpování, zvyšuje vylučování růstového hormonu a zlepšuje prokrvení svalů.
  • L-lysin (1000 mg) - slouží k produkci hormonů a enzymů. Výborně blokuje nežádoucí účinky argininu a dělá tak z produktu naprosto bezpečnou variantu. Produkty s argininem bez lysinu mohou být potenciálně nebezpečné!
  • Glycerol (1000 mg) - extrémně natahuje vodu do buněk. Více glycerolu uvnitř svalových buněk zlepšuje maximální pumpu, kterou lze zažít. Také táhne více vody do cév, což způsobuje dilataci a zvýšení vaskularity.
  • Vitamín C (500 mg) - je nejznámějším antioxidantem na světě. Dokáže ale pomoci i s napumpováním svalů. Vyšší dávky vitamínu C zpomalují rozklad NO2 a NO3, tím pádem pomáhají k delšímu udržení svalové pumpy.
  • Kyselina jablečná (250 mg) - hraje zásadní roli při zlepšování celkového svalového výkonu, zmírňuje svalovou únavu po cvičení a oddaluje únavu při něm.
  • Sabeet® (Beta vulgaris, 20 - 25:1 extrakt, 250 mg) - obsahuje standardizované množství přírodních nitrátů - 2 %. Nitráty se v těle mění na oxid dusnatý (NO) a zlepšují prokrvení a žilnatost.
  • BioPerine® - extrakt z černého pepře (5 mg, 95 % piperinu) - zlepšuje absorpci ostatních látek o 30 až 2000 %.

Nyní si ukážeme praktické rady a doporučení dvou profesionálních sportovců z rozlišných odvětví silového sportu, kteří našli pro tento produkt rozdílné uplatnění a nedají na něj dopustit. Doporučení na užívání m3/s Pump v podání profesionálního kulturisty federace IFBB Pavla Berana a také doporučení od nejsilnějšího muže světa do 105 kg Jiřího Tkadlčíka, vítěze World's Ultimate Strongman Championship 2018. Jirka sbírá jedno vítězství za druhým na těch nejprestižnějších závodech po celém světě a důkazem toho je vedle titulu nejsilnějšího muže světa do 105 kg také fakt, že je čtyřnásobným vítězem Arnold Classic mezi strongmany do 105 kg.

M3/s Pump pumpuje opravdu neskutečně. Užívám 2 odměrky, které rozmíchám ve více než 400 ml vody společně se špetkou soli, ta společně s glycerolem zajistí extrémní napumpování díky jejich osmotickým vlastnostem. M3/s Pump začínám postupně pít cca 45 - 60 minut před tréninkem s tím, že po 30 minutách do zbytku přidám odměrku Beast Virusu, díky kterému mám nejen více energie, ale také zvýšenou koncentraci a vnímání při tréninku.
Pavel Beran

"Pumpa" je často považována za suplement kulturistů, já ji ale využívám i v silovém sportu, i když trošku jinak, než by se očekávalo - mimo trénink. V tréninku se stongmanům ani silovým sportovcům napumpování vůbec nehodí, je to přesně naopak a napumpování je nežádoucí, takže na to rychle zapomeňte. Kde ji ale využiji já, je regenerace. Dávám 2 odměrky pumpy před spaním, aby suplement roztáhl cévy a živiny tak mohly lépe proudit přímo do svalu. A o pár procent lepší regenerace pro mě znamená o pár procent lepší výkon!
Jiří Tkadlčík

Produkt m3/s Pump má tedy mnohem širší využití než většina předtréninkovek, protože je možné užívat ho i mimo trénink, jak uvádí Jirka Tkadlčík. Pokud však usilujete o co nejlepší napumpování během tréninku a navýšení maximální síly, je dobré zvolit kombo m3/s Pump společně s Beast Virusem. Tato kombinace posune Váš trénink do jiné dimenze a zajistí Vašim svalům nejlepší pumpu všech dob, protože ucítíte čistou sílu a soustředění díky Beast Virusu a masivní pumpu a prokrvení svalů díky m3/s Pump!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra