Reklama:

Tipovací soutěž 2018
- konečné pořadí

5.045 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

p. Δ nick / jméno plus
body
minus
body
1. ( - ) Pally 25 -236
2. ( - ) Doomio 23 -186
3. (+5) jorinek 23 -250
4. (-1) kubasbubas 23 -256
5. (+4) Pikto 23 -263
6. (-2) Bodyevolution2 22 -155
7. (-2) MrkevZ 22 -192
8. (-2) ondra.me 22 -204
9. (+1) donk 22 -312
10. (-3) BodyEvolution 21 -216

Je zde konec roku, soutěžní sezóna profesionálů je pro letošek minulostí a to je ta pravá chvíle k tomu, abychom Vám přinesli vyhodnocení letošního seriálu našich tipovacích soutěží. Do toho se během osmi kol zapojilo více než 600 různých tipujících. V každém kole jsme přitom tři nejúspěšnější tipéry odměnili cenami od našich partnerů a i letos těchto odměn bylo požehnaně. Jejich celková hodnota se vyšplhala na 81.217 Kč, což znamená, že jste v průměru v každé tipovačce hráli o ceny v hodnotě více než 10.000 Kč!

To ale stále není vše. Z výsledků všech kol tipovací soutěže vzniká konečné pořadí a pravidla tipovačky nám ukládají odměnit ještě deset nejlepších tipujících z pohledu celého roku. I tentokrát pro Vás přitom máme připravenou pořádnou nálož suplementů a sportovních doplňků. Odměny věnovala společnost Extrifit a jejich celková hodnota převyšuje 31.000 Kč! A jak jste tedy v konečném pořadí tipovací soutěže pro rok 2018 dopadli?

Na čele je uživatel s nickem Pally! Jak se ke svému úspěchu dopracoval? Hned v první tipovačce roku na výsledky Arnold Classic skončil třetí za vítězem BodyEvolution a druhým Ondra.me, kteří na konci roku také dokráčeli do top desítky. Toto trio si udržovalo náskok před ostatními až do pátého kola. Již ve čtvrtém kole se dostal Pally díky tipům na výsledky profesionálních show ve Vancouveru a v Chicagu do vedení.

Ceny věnované společností Extrifit pro nejlepší účastníky tipovací soutěže na Ronnie.cz pro rok 2018

Průběžným pořadím později výrazněji zatřásly až Vaše tipy na výsledky Mr. Olympia. Ze zmíněného vedoucího tria odpadl BodyEvolution, když ho předstihli MrkevZ a Doomio. Jelikož v posledním kole se příliš nebodovalo, konečnou podobu celoročního pořadí dotvarovala tipovačka na výsledky EVLS Prague Pro. Pally si upevnil náskok a Doomio se usadil na stříbrné pozici, kterou nakonec těsně uhájil. O bronzu jorinka rozhodlo až poslední kolo. Jorinek byl nejlépe tipujícím na výsledky kategorie open a vítězný Pally se stal odborníkem roku na kategorii do 212 liber. Situace na druhém až pátém místě je neuvěřitelně vyrovnaná, stejně tak je i zbytek top 10 tento rok nezvykle nahuštěný. Všem úspěšným tipujícím upřímně gratulujeme a už nyní prozrazujeme, že seriál tipovaček v roce 2019 začneme sbíráním Vašich sázek na výsledky tradičního severoamerického Arnold Classic!

Ceny věnované společností Extrifit pro nejlepší účastníky tipovací soutěže na Ronnie.cz pro rok 2018


Fantastické ceny pro odměnění deseti nejlepších
v celkovém pořadí tipovacích soutěží pro rok 2018 věnovala společnost Extrifit!

Celková hodnota cen převyšuje 31.000 Kč!


1. místo - Pally vyhrává:

2. místo - Doomio vyhrává:

3. místo - jorinek vyhrává:

4. místo - kubasbubas vyhrává:

5. místo - Pikto vyhrává:

6. místo - Bodyevolution2 vyhrává:

7. místo - MrkevZ vyhrává:

8. místo - ondra.me vyhrává:

9. místo - donk vyhrává:

10. místo - BodyEvolution vyhrává:

Long® 80 Multiprotein je multikomponentní (vícesložkový) protein obsahující bílkoviny z 8 proteinových zdrojů. Díky tomu je výrobek typický vyváženým aminokyselinovým spektrem, což je pro jeho účinek velmi důležité! 75 % obsahu bílkovin produktu tvoří syrovátkové proteinové koncentráty, hydrolyzáty a izoláty a zdrojem dalších 25 % bílkovin je micelární kasein a vaječné bílkoviny. Hlavní předností multikomponentního proteinu Long® 80 Multiprotein je jeho postupnější uvolňování, než je tomu u klasického syrovátkového proteinu, a výrobek tak může zásobovat svaly bílkovinami po delší čas! Navíc je obohacen komplexem sedmi enzymů - papainem, alfa amylázou, bromelainem, laktázou, celulázou, neutrální proteázou a lipázou. Obsah proteinů je 76,4 % - 80 % (liší se podle příchuti). Long® 80 Multiprotein je vhodný ve všech případech, kdy je nutné zajistit okamžitou i dlouhodobější nepřetržitou dodávku bílkovin. Příjem vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

CFM Instant Whey 80 je vylepšeným, pokročilejším a modernějším nástupcem veleúspěšného proteinu Professional WPC 80. Základem nového proteinu CFM Instant Whey 80 je opět nejkvalitnější dostupná surovina, a to syrovátkový proteinový koncentrát CFM. Jedná se o instantní (snadno rozpustný) protein získaný ze syrovátky nejmodernější metodou výroby - mikrofiltrací CFM (Cross-Flow Microfiltration). Tato metoda výroby probíhá za studena na keramických filtrech a je nejšetrnějším způsobem výroby syrovátkového proteinu. Obrovským benefitem je zachování všech bílkovinných frakcí (podívejte se na složení). Do Vašeho proteinu CFM Instant Whey 80 výrobce přidal komplex sedmi enzymů pro dokonalé strávení proteinu a zabudování bílkovin do svalové hmoty. Jedná se o enzymy: papain, alfa amyláza, bromelain, laktáza, celuláza, neutrální proteáza a lipáza. Jako hlavní sladidlo je pak zvoleno sladidlo z rostliny stévie 97 %! CFM Instant Whey 80 je k dispozici ve 12 vynikajících příchutích. V ovocných příchutích je obsaženo pravé, sušené ovoce (tedy žádná chemie) a na chuti je to obrovsky znát! Chuť je plná, výrazná a nápoj nádherně krémový. Obsah proteinu je 72,4 - 76,2 % (liší se podle příchuti). Kromě skvělého složení je tento výrobek oblíben díky snadné a bezproblémové přípravě - je výborně rozpustný, nepráší ani netvoří hrudky. Příjem vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce a pro osoby při zvýšené tělesné zátěži.

High Whey 80 je vysoce kvalitní protein obsahující instantní (výborně rozpustný) syrovátkový ultrafiltrovaný 80 % koncentrát a špičkový instantní syrovátkový mikrofiltrovaný 90 % izolát vyrobený metodou CFM neboli Cross-Flow Microfiltration. High Whey 80 je tedy kombinací dvou mimořádně kvalitních zdrojů syrovátkového proteinu se zachováním všech přírodních bílkovinných frakcí (beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, glykomakropeptidy, imunoglobulin G, bovinní sérový albumin, laktoferin). Kombinace dvou proteinových zdrojů - syrovátkový proteinový koncentrát a CFM proteinový izolát - Vám přinese výhody obou z nich - neuvěřitelně lahodnou chuť, výbornou konzistenci, skvělé zastoupení živin, velmi dobrou stravitelnost a to vše za supervýhodnou cenu! Proteiny obsažené v High Whey 80 jsou doplněny o enzymy papain a Tolerase (pH stabilní laktázu). Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

Značkový hovězí proteinový izolát HydroBEEF® (hydrolyzované hovězí peptidy) s obsahem 97 % hovězích bílkovin tvoří proteinový základ gaineru BeefMass®. Ten společnost Extrifit doplnila kvalitním matrixem sacharidů pro maximální nárůst síly a svalové hmoty. BeefMass® je nový gainer, který obsahuje hydrolyzovanou izolovanou hovězí bílkovinu, jejíž předností je prakticky nulový obsah tuku a cukru. Hovězí proteinový izolát HydroBEEF® je jeden z nejkvalitnějších bílkovinných zdrojů. Užívání hovězí bílkoviny má v silových sportech dlouhou tradici. BeefMass® je určen pro všechny, kdo usilují o nárůst svalové hmoty a síly. Sacharidová složka produktu BeefMass® je tvořena trojkombinací sacharidů s efektem postupného uvolňování glukózových jednotek: středně rychlým maltodextrinem, rychlou dextrózou a pomalou palatinózou (izomaltulózou), sacharidem s nízkým glykemickým indexem. Využití bílkovin gaineru BeefMass® je podpořeno přírodními enzymy bromelainem a papainem u čokoládové příchuti a 7 enzymy u dalších příchutí. Všechny příchuti chutnají excelentně.

Beef Peptides představují hovězí bílkovinu v peptidické formě. Ideální nástroj pro budování čisté svalové hmoty bez tuku. Tablety jsou unikátní tím, že neobsahují prakticky žádná pojiva, jen čistou bílkovinu. Každá tableta obsahuje celé 2 gramy hovězích bílkovin. Beef Peptides jsou zcela bez cukru a bez tuku. Hovězí bílkovina je hydrolyzována a ultrafiltrována. Při hydrolýze dochází k naštěpení bílkoviny, takže výsledný produkt vyniká lepší stravitelností a vstřebatelností. Přibližně 15 % peptidů Beef Peptides má molekulární hmotnost 6000 Da, 55 % 3000 Da a 30 % 500 Da a méně, což jsou velmi krátké (ve sportovní výživě velmi ceněné) peptidy s extrémně dobrou vstřebatelností a využitelností. Pro výrobu tablet byla použita zcela nová technologie, kterou je docíleno, že jedna tableta Beef Peptides obsahuje plných 2000 mg čistých hovězích bílkovin a naprosto minimální množství pomocných tabletovacích látek, a to až 10krát méně, než je tomu u jiných tabletovaných výrobků. Díky tomu jsou Beef Peptides mnohem menší a snadno polykatelné. Nejdůležitější předností této metody je, že nejste nuceni konzumovat nepřiměřené množství nestravitelných pojiv, která mohou způsobovat zažívací problémy. U tablet Beef Peptides dodáváte svalům prakticky pouze čisté proteiny prvotřídního hydrolyzovaného hovězího izolátu.

Whey Amino Hydro obsahuje komplex všech potřebných aminokyselin výhradně v peptidických vazbách. Whey Amino Hydro jsou zcela nové hydrolyzované (předtrávené) aminokyseliny vyrobené ze 3 hydrolyzovaných syrovátkových proteinových zdrojů - 90% izolátu a 2x 80% koncentrátů. Tablety jsou velmi koncentrované a silné, přitom je však jejich velikost příjemně malá a dobře se tedy polykají. Obsah čistých aminokyselin ve Whey Amino Hydro je 90,4 % v každé tabletě! Užívání tablet Whey Amino Hydro podporuje růst svalové hmoty a přispívá k jejímu udržení při náročném tréninku či redukční dietě, kdy je ohrožena katabolismem. Whey Amino Hydro vyniká velmi nízkým obsahem sacharidů a tuku, proto je můžete užívat jak v objemovém tréninku, tak při rýsování.

Carnigel® je nový produkt od Extrifitu, který přináší dobře známý a mezi sportovci velmi oblíbený spalovač - karnitin - v nové formě gelu. Karnitin je látkou tradičně používanou prakticky ve všech sportovních odvětvích pro zlepšení využití tuků jako energetického zdroje při fyzické aktivitě a také jako energizér před tréninkem. Jeden sáček obsahuje celých 2000 mg L-karnitinu v 10 skvělých příchutích, a to při nulovém obsahu tuku, cukru nebo umělých barviv v balení! Gelová forma je navíc velmi praktická - nemusíte s sebou nosit žádná balení tekutého karnitinu nebo si odsypávat tablety. Sáček můžete mít vždy po ruce připravený k okamžité konzumaci před tréninkem, na výletech či před závody.

Produkt Q10 firmy Extrifit obsahuje 30 mg koenzymu Q10 v jedné kapsli, jedné z nejdůležitějších látek vyskytujících se v živočišných buňkách. Jedná se o látku podobnou vitamínům. Koenzym Q10 je částečně tělem produkován a částečně přijímán potravou. S tím, jak stárneme, se schopnost produkce koenzymu Q10 snižuje a hrozí jeho nedostatek. Stejně tak je příjem koenzymu Q10 důležitý, když je naše tělo vystaveno zátěži, jakou je intenzivní silový trénink, o to více, pokud je spojen se striktní dietou. Koenzym Q10 je naprosto nezbytný pro oxidoredukční reakce a funguje jako reaktivátor buněčné energie, stabilizátor buněčných membrán a kofaktor mnoha metabolických procesů. Příjem koenzymu Q10 může přispívat ke zvyšování energie a odstraňovaní únavy, posilování imunitního systému, normalizaci krevního tlaku, zvyšování výkonnosti a vytrvalosti a obecně posilování antioxidační ochrany buněk.

Produkt Vita-E 400 IU obsahuje přírodní vitamín E (400 IU = 294 mg v jedné kapsli). U sportovců, a obzvláště silových sportů, potřeba vitamínu E stoupá a je nutné jeho doplňování. Vitamín E patří k vitamínům rozpustným v tucích, je důležitým antioxidantem a zpomaluje mimo jiné proces stárnutí.

Protein Caffé Latte 80 je vynikajícím pomocníkem pro stimulaci organismu a pro budování svalové hmoty. Nápoj je optimální ranní dávkou bílkovin a současně Vás tento šejk příjemně probudí a osvěží. Zkrátka ideální start do nového dne nebo jako chutné kávové a proteinové osvěžení kdykoli během dne.

Protein Caffé Isolate 90 je vynikajícím pomocníkem pro stimulaci organismu a pro budování a udržení svalové hmoty. Nápoj vyniká úžasnými nutričními hodnotami! Protein Caffé Isolate 90 obsahuje 100% kávu + 90% proteinový izolát CFM + kofein a maličké množství sladidla. A to je vše! Žádné přídatné látky, žádná ochucovadla, prostě nic, co by navyšovalo nežádoucí tuk nebo cukr.

Omega 3-6-9 obsahuje kombinaci omega 3, 6 a 9 mastných kyselin (1000 mg v kapsli) obohacených o vitamín E (10 mg v kapsli). Příjem omega aminokyselin je velmi důležitý pro zdraví srdce, činnost mozku, funkci zraku, spalování podkožního tuku i nárůst svalové hmoty. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Lecithin podporuje spalování tuků, proto je užíván v redukčních programech. Je vhodný nejen pro sportovce, kteří usilují o vyrýsování, ale obecně pro všechny, kteří chtějí podpořit regeneraci po náročném výkonu. Lecitin je látkou, která má řadu pozitivních účinků, když snižuje hladinu LDL cholesterolu v krvi, snižuje krevní tlak, zlepšuje činnost nervového systému, zlepšuje paměť, působí protektivně na játra, podporuje funkci imunitního systému, má pozitivní vliv na stav pokožky, zlepšuje kvalitu vlasů a nehtů a podporuje regeneraci.

Protein Break! představuje plnohodnotné vysokoproteinové jídlo (25 g bílkovin v jediné porci). Je určeno k přípravě ideální snídaně či svačiny s komplexním nutričním složením a optimálním zastoupením živin. Tento produkt je ve sportovní a funkční stravě naprosto ojedinělý a unikátní. Kombinace syrovátkového proteinového 80% koncentrátu, chia semínek, ovesných vloček a rýže představuje plnohodnotné jídlo s ideálním zastoupením nejkvalitněji stravitelných bílkovin i sacharidů. Tyto základní ingredience jsou obohaceny navíc o inulin z kořene čekanky - vlákninu s prebiotickým účinkem. Žádné vaření - vše za studena. Příprava 1 - 2 minuty!

Crea Monohydrate obsahuje kreatin ve formě 100 % mikronizovaného kreatin monohydrátu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru. Kreatin je přirozenou látkou, která se nachází v lidském těle, není návykový a toxický ani při větších dávkách. Přebytečný kreatin, který tělo nespotřebuje, je vylučován močí.

CLA - konjugovaná kyselina linolová je známá hlavně jako látka podporující spalování podkožního tuku a poslední vědecké poznatky svědčí o tom, že užívání CLA má ještě více benefitů. U sportovců se jedná především o podporu růstu svalové hmoty a podporu regenerace organismu.

Iontex® Liquid je naprostá novinka od Extrifitu! Jedná se o univerzální sportovní nápoj výjimečně lahodné chuti, který můžete pít při sportovních výkonech různého charakteru - jak při cvičení ve fitness centru, tak při vytrvalostním tréninku či při jakékoliv jiné pohybové aktivitě. Obzvláště vhodný je pro ty sporty, které mají delší trvání nebo při nichž dochází k větším ztrátám tekutin pocením. Iontex® Liquid Vám zajistí dostatečnou hydrataci, energii a potřebné vitamíny a minerály! Iontex® Liquid obsahuje jako zdroj energie glukózo-fruktózový sirup doplněný o 1000 mg karnitinu, látku tradičně užívanou ve sportovní výživě, a vyvážený komplex 6 potřebných minerálů a 10 vitamínů sestavený logicky podle denních doporučených dávek (RHP). Iontex® Liquid Vám Extrifit nabízí v deseti lahodných příchutích: pomerančová šťáva, ananasový džus, mojito, citron-limetka, kiwi, růžový grep-pomelo, malinová limonáda, višeň, mandarinkový džus a zelené jablko. Všechny chutnají opravdu výtečně!

Express Energy Gel je unikátní energetizující produkt od Extrifitu, který sportovci používají k okamžitému dodání energie před tréninkem a při tréninku. Jdete na trénink unavení po dlouhém dni v práci? Chybí Vám energie v průběhu delší fyzické aktivity? Express Energy Gel Vám okamžitě vrátí energii do sportovního i mentálního výkonu díky vyváženému poměru tří druhů sacharidů, obsahu energizérů, stimulantů a vyváženému komplexu minerálních látek. A to vše v kompaktním balení hotového gelu, který je připravený k okamžité konzumaci!

Aminogel® je světová novinka na trhu aminokyselin od firmy Extrifit. Jedná se o unikátní aminokyselinový produkt, který v jednom balení chutného gelu obsahuje velmi silnou dávku 11 030 mg výhradně volných aminokyselin. Gelová forma zajišťuje ideální stravitelnost a vstřebatelnost a pečlivě vyvážený poměr volných aminokyselin maximální anabolický, regenerační a antikatabolický účinek. Aminogel® je díky svému unikátnímu obsahu určený především pro všechny silové sportovce, kteří usilují o růst svalové hmoty a síly (anabolický účinek), a také pro všechny sportovce silově-vytrvalostních a vytrvalostních disciplín, kteří chtějí ochránit svalovou hmotu při tvrdých trénincích nebo při redukci podkožního tuku (antikatabolický účinek).

Hellgel® je stimulantem produkce NO, tedy oxidu dusnatého, a jeho hlavním účinkem je vliv na napumpování svalů. Stimulace produkce NO je dosaženo unikátní kombinací účinných látek, především argininu alfaketoglutarátu, citrulinu a beta alaninu (neesenciální aminokyselina, která podporuje tvorbu karnosinu ve svalové tkáni). Dále Hellgel® obsahuje 4 formy kreatinu: kreatin AKG - alfaketoglutarát, trikreatin malát, kreatin ethylester a kreatin monohydrát (Creapure®). Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky posilovací cvičení ve fitness centru. Tohoto účinku dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně - jeden sáček produktu Hellgel® obsahuje celkem 5 g. Hellgel® dále obsahuje větvené aminokyseliny leucin, isoleucin a valin, které chrání svalovou hmotu při náročném tréninku, a aminokyseliny glutamin a glutamin alfaketoglutarát AKG (glutamin je neesenciální aminokyselina, která je bohatě zastoupena ve svalové tkáni; při intenzivním tréninku dochází k vyšší spotřebě glutaminu ve svalu, proto je při náročném výkonu a snaze o nárůst svalové hmoty vhodná jeho suplementace). Stimulační účinek suplementu Hellgel® na nervovou soustavu zajišťují látky taurin, kofein a extrakt ze zeleného čaje, které podpoří Vaši koncentraci na trénink. Přípravek má formu gelu, který se výborně vstřebává, a navíc je prakticky dávkován v jednorázových sáčcích.

Agrezz® je profesionální produkt určený pro maximalizaci výkonu, síly a silové vytrvalosti nejen kulturistů, ale všech sportovců, jejichž výkon má silově-vytrvalostní charakter, jako jsou hokejisté, zápasníci MMA apod. Agrezz® dokáže odstranit lenost a výrazně prodloužit délku a intenzitu silového tréninku. Výrazným účinkem je efekt maximálního soustředění na výkon, což potvrdili prakticky všichni respondenti, kteří měli možnost Agrezz® vyzkoušet ještě před uvedením na trh.

Rice & Oat Mash je hotová směs vynikající rýže ve formě snadno rozpustných rýžových vloček s ovocem, kokosem a čokoládou. Delikátní chuť jednotlivých příchutí je dána pouze přírodními ingrediencemi. Základem produktu je 100% rýže ve formě snadno rozpustných rýžových vloček, která tvoří 80 % zdrojů komplexních sacharidů výrobku Rice & Oat Mash. Dalších 15 % komplexních sacharidů produktu tvoří ovesné vločky a 5 % pšeničné vločky. Žádné vaření, vše za studena. Příprava trvá 1 minutu! 1 dávka = 1 sáček. Excelentní chuť!

BCAA Free Form Liquid 80000 mg obsahuje optimální poměr větvených aminokyselin 2:1:1 - dvakrát více leucinu než isoleucinu a valinu. Suplementací BCAA Free Form Liquid 80000 mg při intenzivním tréninku nebo při redukční dietě můžete zabránit tomu, aby se "spalovala" svalová hmota, chránit ji proti katabolizaci - pro tento účinek podávejte BCAA před výkonem, popř. i v jeho průběhu. Pro nárůst svalové hmoty, na níž se podílejí bílkoviny složené z aminokyselin, podávejte BCAA Free Form Liquid 80000 mg po tréninku.

Kloubní výživa Gela 1000 mg obsahuje kolagenní bílkovinu - hydrolyzát německé želatiny, bohatý zdroj naštěpených kolagenních peptidů.

p. nick / jméno plus body minus body p. nick / jméno plus body minus body
11. Marketa142 20 -191 314. tom1.1 5 -25
12. krispet 20 -220 314. Cavinko112 5 -25
13. deiw 20 -223 316. Feddy 5 -27
14. matej111 19 -195 317. Magdaléna Jochcová 5 -28
15. Pekami 19 -199 318. Hohozena 5 -29
16. fidosek 19 -224 319. mika-el 5 -30
17. Tryggve 19 -226 320. Hallo400 5 -35
18. DRiMR 19 -233 321. Dushky 5 -36
19. janlek 19 -240 322. jaRiZ 5 -46
20. Dekster 19 -252 323. Mattymelli 5 -58
21. Francoa 19 -261 324. ja.va 5 -59
22. tomina 19 -266 325. dawa 5 -63
23. sypy 19 -283 326. denny_rocx 5 -68
24. RVondra29 18 -159 327. fibi87 5 -72
25. milenkoburlica 18 -175 328. konda33 5 -75
26. Maxim 18 -214 329. FialkaJ 5 -82
27. Jiří Stejskal 18 -224 330. The.FleX 5 -84
28. rizek51 18 -257 331. alzbetabetka 5 -86
29. Marťa Štoppl 18 -303 332. Ulisses 5 -89
30. loop 17 -199 333. Pepa Drda 5 -90
31. radekba 17 -210 334. Pitrikus 5 -112
32. kulturistikabb 17 -213 335. Kolomaza 5 -123
33. jindra-N 17 -219 336. morque49 5 -130
34. zbynekkyral 17 -223 337. Radek Chlapec 4 -8
35. dispel 17 -239 338. Herminator 4 -11
36. bystri14 17 -258 339. Rezo 4 -14
37. Acht 17 -262 340. Ander 4 -16
38. Milda18 16 -152 341. laliga 4 -17
39. kozenyPesek 16 -160 342. Frupy 4 -18
40. maxpoint97 16 -164 342. Burtonnnn 4 -18
41. sethes 16 -175 342. Perňas 4 -18
42. kelevra 16 -197 345. monickaopicka 4 -19
43. PRoman 16 -230 346. Jirka19 4 -21
44. Ryan91 16 -241 347. Dincek 4 -22
45. vlcacek 16 -242 348. Janousek.R 4 -23
46. bbvka 16 -253 349. lukas.urbanek 4 -26
47. Viliamusik 16 -256 350. martinsidla 4 -29
48. dozahranici 16 -269 351. Maxim87 4 -30
49. RIDDY 15 -187 352. AlexMicek 4 -31
50. johny c 15 -191 353. strasky_m 4 -34
51. Milosek108 15 -220 353. Tujarek 4 -34
52. Williaam 15 -233 355. jakubehl 4 -37
53. Mr.Rob.Zombie 15 -250 356. martinaslechtova 4 -54
53. Fischbi 15 -250 357. Erveen 4 -63
55. md 15 -313 358. Loner88 4 -72
56. Turakam 14 -64 359. Petra Kluzáková 4 -74
57. Turabean 14 -107 360. libak3 4 -101
58. mrph 14 -120 361. berkice 4 -112
59. mrpsychic 14 -138 362. ALKAPONE 4 -114
60. Zodiak411 14 -169 363. Ikaros 4 -117
61. ssiiix 14 -178 364. ZdenekHc87 4 -123
62. roky 14 -236 365. fakooo 4 -131
63. nemjana 14 -242 366. TheNiaNex 4 -164
64. seul 14 -244 367. m.orph 4 -194
65. Hruby 14 -248 368. Negr86 4 -507
66. Master1988 14 -263 369. Stifi 3 -15
67. shot-putter 14 -275 370. Avik 3 -20
68. Atejdak 14 -365 371. Karel1990 3 -22
69. misuldo 13 -69 372. aRCi 3 -23
70. JaapY 13 -95 373. Kocker 3 -24
71. NIKEOS 13 -134 374. matousnovy 3 -31
72. darebak4 13 -197 375. dblazek 3 -34
73. moab 13 -201 376. Mindandbody 3 -35
74. Bali 13 -203 377. Lucasfilm009 3 -36
75. tumic1 13 -229 377. Marek703 3 -36
76. 70mMyW!53 13 -230 377. Tomáš Dufek 3 -36
77. Noremorsedan 13 -260 380. SHlTKlNG 3 -38
78. gracianus 13 -319 381. Le Housenka 3 -39
79. persie87 13 -330 381. kokotko123 3 -39
80. ondra6 13 -338 381. sonagirl 3 -39
81. ShDW 13 -346 381. Ondřej Don 3 -39
82. DavidKorny 12 -71 385. Nogueira 3 -42
83. marwe91 12 -79 386. Dodo123 3 -46
84. Eda01 12 -95 387. Lukáš Bezchleba 3 -47
85. Kachnaaa 12 -100 388. Hardxore 3 -49
86. Kuba 94 12 -115 388. Ján Beňo 3 -49
87. amoresPE 12 -133 388. BurakCZ 3 -49
88. david.lee.hat 12 -143 391. nykrmajer 3 -75
89. RonLove 12 -148 392. MIFO 3 -82
90. sevcifr 12 -174 393. MilanS1991 3 -83
91. Majke 12 -176 394. Lukas.winkelhofer 3 -93
92. Coufy 12 -177 395. TaiLang 3 -95
93. CAne 12 -204 396. petr.k 3 -101
94. Josef Vinter 12 -222 397. Michael Macek 3 -103
95. drvari 12 -225 397. skyska 3 -103
96. Jofi 12 -229 399. louzensk 3 -111
97. pwheeler 12 -231 400. thunderx 3 -116
98. Dominik01 12 -249 401. 94Lucas 3 -125
99. LucaS94 12 -256 402. joem 3 -131
100. harik 12 -258 403. synthrax 3 -132
100. Meda87 12 -258 404. Bradwineer 3 -148
102. messieu85 12 -321 405. jiiriik 3 -188
103. Potas 12 -330 406. Lukana 2 -18
104. Asprochy 11 -2 407. Jakub.92 2 -24
105. Navrátilr 11 -40 408. gugi 2 -25
106. sagito 11 -71 408. Papyiy 2 -25
107. aron55 11 -75 410. AmTis 2 -26
108. CHMEL 11 -103 411. DavidKopr 2 -27
109. KrocanxP 11 -106 412. MichalGaraj 2 -28
110. GabrielaSed 11 -145 412. piklis 2 -28
111. Apofis 11 -189 414. thaarm 2 -29
112. watouz 11 -202 415. Cher 2 -31
113. Finkel 11 -214 415. Angel_779 2 -31
114. violence 11 -219 417. Josef 666 2 -32
115. Viliam2 11 -246 417. w3rmer 2 -32
116. Humanic145 11 -267 417. GainMassium 2 -32
117. gregoryh 11 -270 420. metenyx 2 -34
118. czepa 11 -304 421. Dolis17 2 -35
119. Keni 11 -318 422. sugma 2 -36
120. owar 11 -333 422. Tifosi 2 -36
121. kaktusko12 11 -361 424. vaclavekjan 2 -37
122. Deny01 10 -59 425. robez 2 -41
122. Marczus 10 -59 426. ivogo_ 2 -43
124. Skrivson 10 -72 426. fibr87 2 -43
125. Awake 10 -73 428. Shifty-Jarda 2 -44
126. Tousja 10 -82 428. FiRalus 2 -44
127. Dzejvr 10 -88 428. MarekSpanyik 2 -44
128. cendads 10 -119 428. Vasekkkk 2 -44
129. bob79 10 -127 432. corela 2 -45
130. LUKASNOVAS 10 -156 433. adobi 2 -46
131. jr.e 10 -211 434. ZeusEx 2 -48
132. David Gacov 10 -257 434. Klára93 2 -48
133. Tommm 10 -344 436. peter74 2 -50
134. Dalis 10 -433 437. raslik123 2 -51
135. David Černý 9 -10 438. Luboš Klinecký 2 -52
136. Navrc9 9 -14 439. TrenboloneMaster 2 -55
137. Aceevil 9 -17 440. sutarajiri 2 -56
138. H4nz 9 -38 441. Knox 2 -57
139. xxxmarekxxxmlg 9 -39 442. whit3r 2 -61
140. Denny.242 9 -62 443. johnyV8 2 -65
141. Petr Kolínský 9 -63 443. mikex2 2 -65
142. Chadzi 9 -64 445. Michal08 2 -71
143. stepabicepz 9 -67 446. Gaber1985 2 -72
144. Zdeněk Zahálka 9 -71 447. Lemame 2 -74
145. PavelV 9 -79 448. slezap 2 -76
146. jan dziadek 9 -81 448. Marty411 2 -76
147. loksa 9 -83 450. Kuben.da 2 -77
148. Insano41 9 -85 450. Tony98 2 -77
149. kondy 9 -88 452. Jakubo9 2 -79
150. Jakubb 9 -89 453. Dominik Volek 2 -88
151. ezio 9 -90 454. scorpionus 2 -96
152. DobrakJohn 9 -91 454. oxygem 2 -96
153. Majklozo 9 -92 456. Carnivor 2 -100
154. Tartas 9 -101 457. empor 2 -101
154. Nikita67 9 -101 458. schwimer 2 -105
156. Keregi 9 -119 459. KILLDR 2 -109
157. bruzek21 9 -133 460. Domthor 2 -115
158. mp123 9 -142 461. svehla martin 2 -119
159. Gard 9 -175 462. viktor98 2 -125
160. Valasekjakub123 9 -183 463. Mopsička 2 -127
161. knotek.jay 9 -220 464. volodyjo 2 -145
162. LUBOS.s 9 -236 465. Xavnajdak 2 -150
163. urba 9 -280 466. Kamil Binar 2 -186
164. Patrik77 8 -5 467. x.e.r.x.e.s 1 -12
165. Michal Škorpil 8 -7 468. powr 1 -14
166. milul 8 -8 469. Matsaty 1 -19
167. JiriSen 8 -9 470. novy65 1 -21
167. Zdenekhr 8 -9 471. Fronty 1 -22
169. GoGina 8 -10 472. Kesitnarf 1 -26
169. jan.brycka 8 -10 473. dregn007 1 -27
171. Damian 8 -12 474. jenprodnesniden 1 -30
172. Petr876 8 -13 475. Laura2708 1 -35
173. blackmessa 8 -14 476. _newman 1 -37
173. def 8 -14 476. ALI:I 1 -37
175. Káčátor 8 -15 478. anrou 1 -38
176. PatrikP 8 -19 479. FlyCZE 1 -41
177. Zbysek123 8 -20 480. Pazdziora_Aleš 1 -42
178. Darja 8 -44 480. Petr Kovářík 1 -42
179. Jaromirek 8 -48 482. doom9 1 -43
180. balik 8 -55 482. plihal99 1 -43
181. Zeler 8 -57 484. Prasa 1 -44
182. Dr.ábik 8 -58 484. Marcello 1 -44
183. lufelkl 8 -59 484. ja.Banan 1 -44
184. Tomasnovotny1 8 -60 484. Domext 1 -44
185. VojtaME 8 -61 488. Jedla69 1 -45
186. boris loffler 8 -63 488. accept 1 -45
187. kremi717 8 -65 490. Poldis 1 -47
188. igor 23 8 -73 491. Samuel12345 1 -50
189. Hasco 8 -74 492. tomaska.jozef 1 -51
190. fikes30 8 -78 493. Velmen 1 -52
190. rekin 8 -78 494. Traky 1 -53
192. Jakub10 8 -85 494. ivakia 1 -53
193. LukasVtacek 8 -95 496. epikrates 1 -54
194. telda 8 -103 497. Qubevm 1 -55
194. Krizodevil 8 -103 498. Velorahex 1 -56
196. andrej.kucbel 8 -106 498. tobiasek6 1 -56
197. Rahorus 8 -119 500. LOPO 1 -57
198. Nojmm 8 -120 500. maryma09 1 -57
198. jEncEk_ 8 -120 502. Tomáš Třetina 1 -58
200. kaceray 8 -125 502. ivpola84 1 -58
201. Ondřej Smolka 8 -136 504. _Blind_ 1 -59
202. Paulie02 8 -141 504. Jan Hlava 1 -59
203. Hana2018 8 -146 504. ironfighter 1 -59
204. ONEILL 8 -148 504. ruzaox 1 -59
205. Hary.Mckvak 8 -158 508. mr.kvadriceps 1 -60
206. lakatosKE 8 -167 509. paja7770 1 -61
207. Lukaskocfelda 8 -180 509. martinandrasik 1 -61
208. balbi 8 -222 511. Phil11 1 -62
209. Sanr11 8 -338 511. Bazil 1 -62
210. Radoslav 8 -384 511. matejskalak 1 -62
211. Michal Klečka 7 -7 514. Petrb 1 -63
212. stanley-stanley72 7 -9 515. Marmel 1 -64
213. Misterio 7 -10 515. strnadp 1 -64
213. mirkab 7 -10 517. Tomáš1996 1 -65
215. Horned 7 -12 517. m1ro 1 -65
215. MartinDi 7 -12 517. michael43210 1 -65
215. TomThom 7 -12 520. v-slechtic 1 -66
215. KristyTurkova 7 -12 520. mattyp98 1 -66
215. Mike Priest 7 -12 522. krabidzus 1 -67
220. ingedoc 7 -13 522. Maraost 1 -67
221. g3orgig 7 -14 524. sl@va 1 -68
222. Serpentin628 7 -15 525. Jaromir HORVÁTH 1 -69
222. Solferino 7 -15 526. Pista77 1 -70
224. awppp 7 -27 526. plojhi 1 -70
225. Mirec11 7 -47 528. Tonda Koňařik 1 -71
226. PauliCZ 7 -49 528. Lesha 1 -71
226. macoandrasik 7 -49 530. Lukas107 1 -72
228. de.ep 7 -55 530. Petroslav2 1 -72
229. Rockard 7 -60 532. xien 1 -74
230. Janikovec 7 -62 533. LookAss Fat 1 -75
231. Simp´[L]e 7 -64 534. MilMar 1 -76
232. Marty7 7 -66 534. danilo987 1 -76
233. StanB 7 -68 534. Viper007 1 -76
233. lucinari 7 -68 537. ZbynekSawo 1 -77
233. Václav Kment 7 -68 537. cendacarovny 1 -77
236. stabrnak 7 -71 539. bullit 1 -79
237. juwa 7 -78 540. Mike7400 1 -81
237. patrikdundych 7 -78 540. Legas 1 -81
239. Marián Janovský 7 -79 542. Zamri 1 -82
240. bomber6666 7 -87 542. boy111 1 -82
240. ton.ny 7 -87 544. marekstit 1 -83
242. aRGin 7 -89 544. RomanZelenka 1 -83
243. ZdenekRazic 7 -110 544. _Dino_ 1 -83
244. Seva98 7 -116 547. timian123 1 -84
245. Johnfit 7 -127 547. kujin 1 -84
246. lukin99 7 -140 549. Pavel Pour24 1 -85
247. Powter 7 -142 550. pavelorsag 1 -86
248. supros 7 -145 550. ljukino 1 -86
249. fitneskd 7 -157 552. tomas1717 1 -88
250. Boneraper 7 -191 552. Emil11 1 -88
251. mx1 7 -276 554. Matyáš Podzemský 1 -91
252. jacoob10 6 -8 555. Kened13 1 -93
252. UltrasS 6 -8 556. tmatus15 1 -94
254. jindrazvolanek 6 -10 557. JVZZ 1 -95
254. ghost33 6 -10 557. hruskamara 1 -95
254. greedymarty 6 -10 559. Lukas Merta 1 -96
254. Tomastolcer 6 -10 560. beast1989 1 -104
258. m.poliacik 6 -12 561. Radek7 1 -110
258. Arnoldova máma 6 -12 562. Hynek1234 1 -113
258. Bluepitt 6 -12 563. Tom23 1 -138
261. Tibca 6 -13 564. Jousefs 1 -145
262. Paulie1 6 -14 565. Study 1 -146
262. pítrs123 6 -14 566. Firelin 1 -150
262. ondroud 6 -14 567. neal... 1 -188
262. Pavel4444 6 -14 568. Pepin79 1 -226
262. DAVID 10 6 -14 569. evuska 1 -387
267. David J 6 -18 570. 9027 0 -18
267. Wextus 6 -18 571. Thegrizzly98 0 -25
269. macek86 6 -19 572. dzordn2 0 -27
270. mila.rybar 6 -21 573. karci2001 0 -35
271. saripoulova 6 -24 574. kyzi 0 -37
272. Milan1280 6 -29 574. richard.pes 0 -37
273. Ham1983 6 -30 576. mirus 0 -39
274. MartinG 6 -45 577. dzmilo 0 -41
275. komunista 6 -47 578. Sedli 0 -43
275. decarabas 6 -47 578. hubner 0 -43
277. Honza45 6 -49 580. XERTJ 0 -44
278. Barbora Urbánková 6 -61 581. Kony53 0 -45
279. Vlada79 6 -64 581. Fannyk 0 -45
280. morycs.63 6 -65 583. Tereza245 0 -46
281. martin žemlička 6 -69 583. člověk 0 -46
282. Arkon 6 -75 585. zuzkag 0 -49
283. H_aslam 6 -77 585. Patina 0 -49
284. Bazour 6 -80 587. Dula88 0 -50
285. blade_123 6 -85 588. Joey46 0 -51
286. dre.mc 6 -86 588. MackoM 0 -51
287. Urfy 6 -87 588. Vojtecholah 0 -51
288. Evolution 6 -97 591. IvaProchy 0 -53
289. miroslavkuba96 6 -134 591. Tinous 0 -53
290. MACOUNKA 6 -166 593. delikatess 0 -55
291. afrikab 6 -168 593. whale1 0 -55
292. janinho 6 -229 595. Lord_Ivory 0 -57
293. Dzanek 6 -247 596. rolf14 0 -66
294. Tripe23 5 -11 596. Larsis 0 -66
295. Kokosmleko 5 -12 598. Brezina4 0 -68
296. Honzalitomerice 5 -13 599. silas 0 -73
296. vlahladky 5 -13 600. Svachta.m 0 -77
296. davaz 5 -13 600. romanironmann 0 -77
299. Notrax 5 -14 602. Zamrison 0 -90
299. spacka 5 -14 602. Bloship 0 -90
299. Michal1803 5 -14 604. schejby 0 -91
299. bellito 5 -14 605. Robert307 0 -93
299. OPekarek 5 -14 606. vojtam 0 -98
304. miroslavfaturik 5 -15 607. cerwy 0 -101
304. Adeel 5 -15 608. Raduss96 0 -108
304. racek55 5 -15 609. IvetP 0 -110
304. Atari 5 -15 609. janakm 0 -110
304. Kubikubik 5 -15 611. xeem 0 -112
309. Simca22 5 -16 612. adiscz 0 -122
310. Novajda 5 -18 613. stefan kriska 0 -123
310. sz0ty 5 -18 614. Pavel95 0 -128
310. Sniper24 5 -18 615. symaripka 0 -131
313. Darkkiller 5 -20 616. tarjik 0 -154


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

20.12.13:56Bodyevolution2 - Tak isto ďakujem Ronnie.cz , môj prvý rok v tipovaní a hne..
20.12.10:13Majka - Děkujeme, jsme rádi, že jste spokojeni :)
20.12.07:04Doomio - Moc díky všem z Ronnie.cz za další skvělý ročník tipovací ..
19.12.19:57Noremorsedan - Gratuluji všem z Top Ten! :)
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
Yody (21:47) • jasný :D Já se dobře bavím :D Hodně štěstí na závodech Pepo. (y)
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ironfighter (21:41) • A on si tady nekdo z vas mysli, ze se da delat zavodni kulturistika ciste ? :-D.
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ZdenekRazic (21:38) • Uz jsem to tu zminoval, ale oni asi nectou komentare..
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ZdenekRazic (21:37) • Mily pane, tohle s vami, co nemate samozrejme ani fotku, takze nevim skym mlivim rozhod...
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
Zodiak411 (20:41) • A nevadí ti třeba zprávy o zahraničních profesionálech? Proč se tu tolikrát vzpomínal D...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra