Reklama:
Kloubní výživa Flexain v akci 1+1 ZDARMA!
⭐⭐⭐⭐⭐ Extra silné složení pro Vaše klouby. Více zde.

Aleš Bursa - trénink prsou 10 dnů před IFBB Gulf Classic Dubai 2018

9.343 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Zbývá mu 10 dnů do závodů, má brutálně utaženou dietu s velmi nízkými sacharidy, a přesto zvládá 200 kilogramů na bench-press na opakování! Vítejte u videa s Alešem Bursou v přípravě na IFBB Gulf Classic Dubai 2018.

Začátek Alešovy přípravy jsme pro Vás zachytili již v říjnovém videu. V té době byl Aleš na začátku přípravy na dvojici závodů - IFBB Diamond Cup Rome 2018 a IFBB Gulf Classic Dubai 2018. Po letní pauze od režimu, který musel ustoupit rodinným záležitostem, Aleš potřeboval pořádnou motivaci pro přípravu na podzim. Také proto zkontaktoval svého kamaráda a známého kulturistu Filipa Grznára, který se ihned ujal role trenéra. Vzhledem k tomu, že Alešovi zbývaly pouhé 2 měsíce do první soutěže IFBB Diamond Cup Rome 2018, bylo potřeba nasadit opravdu přísný režim. Také jeho trénink je poněkud specifický. Jak Filip, tak i Aleš svůj trénink zasvěcují tzv. "staré škole", tedy tréninku převažujícímu v 80. a 90. letech, pro který je charakteristické cvičení s velmi těžkými váhami a využívání základních cviků.

Sami posuďte, jak se Vám tato "stará škola" líbí. Aleš měl v době natáčení 10 dnů do IFBB Gulf Classic Dubai 2018, a přesto byl schopen odcvičit těžké série bench pressu dosahující 200kg hranice. Je to opravdu neuvěřitelně, vezmete-li v potaz, že je Aleš na vrcholu své přípravy. Ovšem návrat ke kořenům "staré školy" u něj očividně zafungoval. Důkazem může být vítězství ve sloučené kategorii do 100 kg a nad 100 kg na soutěži IFBB Diamond Cup Rome 2018. Nyní se Aleš soustředí na další metu a tou je nadcházející soutěž IFBB Gulf Classic Dubai 2018, která se bude konat 8. prosince.

Aleš je velmi aktivní také na sociálních sítích. Jestli tedy máte zájem sledovat pravidelné střípky z jeho přípravy, navštivte jeho Instagram.


Aleš Bursa
- trénink prsou 10 dnů před IFBB Gulf Classic Dubai 2018Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra