V sobotu 1. prosince Vás srdečně zveme do Společenského domu Formanka v Otvovicích na soutěž ve fitness dívek, chlapců a dorostenek - Mikulášský pohár 2018. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 46.
Fotograf Ronnie.cz bude samozřejmě na místě, takže se můžete těšit na fotografie již týž den ve večerních hodinách! Přineseme také výsledky celého klání.
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti -
zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
sekretariat@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)
Startovní listiny
Fitness dorostenek
• 1. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Šárka Opavská (TS Graceful Hodonín)
Fitness dívek do 7 let
• 1. Valentýna Faganová (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Ema Svitálková (TS Graceful Hodonín)
• 3. Alma Přibilová (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Justýna Waldhansová (TS Graceful Hodonín)
Fitness dívek 8 - 9 let
• 1. Julie Číhalová (TS Graceful Hodonín)
• 2. Melisa Moserová (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Sophie Salajková (TS Graceful Hodonín)
• 4. Terezie Teichlová (TS Graceful Hodonín)
• 5. Eliška Valčíková (TS Graceful Hodonín)
• 6. Tereza Bartošková (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Laura Kartúsková (Fitness AVE Přerov)
• 8. Amálie Kremlová (TS Graceful Hodonín)
• 9. Kristýna Kučová (All Stars fitness tým Lužice)
• 10. Zara Tkáčová (TS Graceful Hodonín)
• 11. Mária Zakaria (All Stars fitness tým Lužice)
• 12. Erika Zavadilová (All Stars fitness tým Lužice)
Fitness dívek 10 - 11 let
• 1. Natálie Ivancová (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Jenifer Kleinová (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Beáta Klimešová (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Natálie Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Beáta Prokšová (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Sára Slezáková (TS Graceful Hodonín)
• 7. Barbora Ingrová (All Stars fitness tým Lužice)
• 8. Valérie Molínová (SK PEPA centrum Opava)
Fitness dívek 12 - 13 let
• 1. Hana Jelenová (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Veronika Kokešová (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Michaela Nešutová (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Tereza Rusková (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Michaela Tóthová (SK Moog Brno)
• 6. Kateřina Vlčková (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Sophie Dorneanová (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Jiřina Hradilová (Fitness AVE Přerov)
• 9. Dagmar Jasníková (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Sabina Kainerová (Fitness AVE Přerov)
• 11. Zuzana Kasprowiczová (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Marie Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Alexandra Nezhybová (Fitness AVE Přerov)
Fitness dívek 14 - 15 let
• 1. Kateřina Dokládalová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Adéla Cihelková (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Anastázie Kabelíková (Fitness AVE Přerov)
• 4. Nikola Korduliaková (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Natálie Táborská (SK PEPA centrum Opava)
Fitness chlapců
• 1. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)