Reklama:

Beast Virus - nekompromisní kvalita pro nekompromisní trénink

5.913 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Beast Virus se stal vůbec prvním předtréninkovým produktem na českém trhu, který byl založený na vysokém obsahu citrulinu a spustil tak od svého uvedení na trh revoluci v této populární kategorii doplňků stravy. Z tzv. předtréninkovek se začal vytrácet kreatin a kreatinové směsi a výrobci začali nahrazovat arginin, který do té doby tvořil podstatnou část složení, právě citrulinem, jehož lepší využitelnost potvrdily četné studie. Beast Virus tak začal udávat trend pro předtréninkové produkty, které začaly následně ostatní výrobci produkovat a uvádět na trh.

Proč je citrulin vhodnější?

Jednoduše proto, že se v těle přeměňuje na arginin a dále na oxid dusnatý (NO). Podle výzkumů dokáže citrulin navýšit hladinu argininu a NO v těle lépe než samotný arginin, který se v těle dále rozkládá, zatímco citrulin už je připraven k absorpci a použití. Citrulin projde trávicí soustavou takřka neporušen a poté, co se dostane do svalů, dojde k jeho přeměně na arginin a posléze na NO. V tomto produktu je obsažen ve formě citrulin malátu - 6 000 mg, což znamená navázání této aminokyseliny na kyselinu jablečnou. Takové spojení je ještě efektivnější, protože malát dokáže redukovat laktát při výkonu a oddaluje tak únavu.

Při sestavování Beast Virusu jsme vsadili na optimální množství všech funkčních látek, které jsou obsaženy v nejčistější formě. Všechny látky při optimálním dávkování navíc fungují synergicky, tak aby Vám zajistily co nejlepší a nejefektivnější trénink. U většiny látek se navíc jedná o nejvyšší možné zákonem povolené množství. K tomu všemu je produkt z 93 % slazen steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie přírodního původu) a ze 7 % bezpečnou sukralózou.

Další látky a jejich množství v jedné dávce Beast Virusu (13,1 g)

  • Beta alanin 3000 mg - zlepšuje sílu, výbušnost, výdrž a zlepšuje zotavení po těžkém tréninku. Podle některých studií pomáhá se snižováním tuků a růstem svalové hmoty.
  • Taurin 1800 mg - zlepšuje výdrž a svalovou sílu. Dokáže také zvýšit produkci oxidu dusnatého (NO). Cvičením se zásoby taurinu vyčerpávají, což působí na snížení síly a výdrže, proto je vhodné brát taurin před každým tréninkem.
  • Cholin 750 mg - hraje důležitou roli v mozkové, nervové a svalové funkci. Zlepšuje fungování mozku. Zlepšuje náladu, vylepšuje reakční dobu a pomáhá se soustředěním. Působí synergicky s kofeinem a L-tyrosinem, přináší čistou psychickou stimulaci a zabraňuje poklesu výdrže.
  • L-tyrosin 650 mg - zvyšuje ostražitost, soustředění, náladu a energii při intenzivním cvičení, nejlépe účinkuje v kombinaci s kofeinem.
  • Kofein 200 mg - dokáže zlepšit sílu, výdrž a oddaluje únavu během cvičení. Kofein také podporuje produkci oxidu dusnatého (NO). Výborně se doplňuje se synefrinem a L-tyrosinem.
  • Extrakt z kůry hořkého pomeranče (10 mg synefrinu) - okamžitě navyšuje využitelnou energii a stimuluje organismus. Má termogenní účinky a působí synergicky s kofeinem.
  • DMAE 20 mg - zlepšuje náladu, psychickou energii, paměť i kvalitu spánku.
  • Extrakt z černého pepře 5 mg (95 % piperinu) - zlepšuje absorpci ostatních látek o 30 až 2000 %.

Produkt Beast Virus doporučuje také profesionální kulturista federace IFBB Pavel Beran, který naprosto ovládl EVLS Prague Amateur 2016, kde se po absolutním vítězství stal vůbec nejmladším českým profesionálním kulturistou. V letošním roce se na EVLS Prague Showdown vrátil, aby zde bojoval tentokrát už mezi profesionály v kategorii open. Prezentoval se dokonalou připraveností a formou a v nabité konkurenci obsadil úžasné 4. místo. Jak bylo zmíněno výše, Pavel se stal nejen nejmladším profesionálem v ČR, ale je zároveň také jednou z největších nadějí kulturistiky u nás.

Beast Virus je nakopávač, který udává směr. Revoluční složení zaručuje zvýšenou koncentraci, vnímání i zvýšení sportovního výkonu. Já osobně užívám Beast v kombinaci s m3/s Pump, a to tak, že dvě odměrky m3/s Pump rozmíchám ve více než 400 ml vody společně se špetkou soli. Sůl společně s glycerolem zajistí extrémní napumpování díky jejich osmotickým vlastnostem. Připravené a většinou vychlazené popíjím, řekněme, 45 - 60 minut před tréninkem. Teprve až po 30 minutách si do zbytku přimíchám dávku Beastu. Takže si to nesmíte vychlemtat, než ho tam nasypete! Dobrou chuť!
Pavel Beran

Pro ještě lepší trénink a maximální napumpování svalů je možné zvolit kombo Beast Virusu s produktem m3/s Pump. Tato kombinace posune Váš trénink do jiné dimenze a zajistí Vašim svalům nejlepší pumpu všech dob, protože ucítíte čistou sílu a soustředění díky Beast Virusu a masivní pumpu a prokrvení svalů díky m3/s Pump!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Blaster (23:31) • th.0th, nemas fotku. Ako sa teda opovazujes navazat sa do pysneho princa na hnoji menom...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
th.0th (21:13) • Zodiaku, Zodiaku, to už fakt přeháníš. Jseš největší hater na Ronnie, kdokoliv cokoliv...
magazínTréninkový videolog: Boris Orava (04/...
sz0ty (15:06) • Skvělý videolog. Vůbec jsem o trzích nevěděl a jenom ze záběrů mě mile překvapily ceny....
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (12:13) • Ano skutečně mu chybí všude ,,oběm` a to prosím poznáš z fotky, kde vidíš jen ruce? Mim...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Chargy (09:21) • S touto formou by podle mě moc konkurece schopný nebyl, oběm tam trochu chybí, na druho...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra