Reklama:

IFBB World Cup 2018:
kompletní výsledky s body!

7.303 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Čtvrté největší rumunské město Kluž ve dnech 23. až 25. listopadu hostilo další letošní velkou soutěž v kulturistice a fitness organizovanou pod záštitou mezinárodní federace IFBB, když se zde odehrál tamní IFBB World Cup. Oficiální plakát k události závodníky lákal na to, že v Kluži bude ve hře hned čtrnáct IFBB Elite profesionálních karet, přičemž rovnou dvě se udělovaly v tradičně ostře sledované kulturistice mužů.

Gabriel Burlacu, Sebastian Serpescu a Adam Palovčík na IFBB World Cup 2018

Do Rumunska odcestovala také čtyřčlenná výprava závodníků z České republiky a právě ve zmiňované kulturistice přišel i nejvýraznější úspěch pro naše barvy. Jakub Šubrt při svém návratu na pódia po delší soutěžní odmlce v kategorii do 100 kg vybojoval druhé místo, když nad jeho síly byl pouze Morfakis Agridiotis z Kypru. Celkovým vítězem IFBB World Cupu byl mezi kulturisty vyhlášen pětatřicetiletý Řek Eleftherios Sidiropoulos (kategorie nad 100 kg), kterého jste na mezinárodní scéně mohli zaregistrovat už v roce 2013, kdy na Ben Weider Diamond Cupu patřil k soupeřům Tomáše Kašpara. IFBB Elite profi kartu pak kromě Sidiropoulose v Kluži získal také domácí Emil Giurgiu (kategorie do 70 kg).

Emil Giurgiu, Ali Hussein Farhau, Morfakis Agridiotis a Eleftherios Sidiropoulos na IFBB World Cup 2018

Druhou medaili pro Českou republiku na IFBB World Cupu vybojoval Adam Palovčík, který ve physique juniorů do 174 cm dosáhl na bronz. Radimu Zábranskému (physique mužů nad 179 cm) a Petru Sedláčkovi (muscular physique mužů) soutěž nevyšla a jejich jména shodně uzavírají výsledkovou listinu. Za soutěží se nyní ohlížíme prostřednictvím kompletních výsledků, včetně bodového hodnocení.

Videozáznam volné sestavy Jakuba Šubrta IFBB World Cup 2018

Physique juniorů do 174 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 75 Sebastian Serpescu Rumunsko 1998 163,5 6 6
2. 72 Gabriel Burlacu Rumunsko 1999 174,0  12 12
3. 73 Adam Palovčík Česká republika 1996 169,5 19 19
4. 74 Costinel-Bogdan Rada Rumunsko 1996 172,0  19 19
5. 71 Andrei Rada Rumunsko 1996 170,5 20 20
6. 98 Norbert Sandor Rumunsko 1996 174,0  28 28

Physique juniorů nad 174 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 78 Andrei Dragos Rumunsko 1996 193,0  6 6
2. 80 Robert Stuparu Rumunsko 1995 176,0  9 9
3. 79 Alex Turcu Rumunsko 178,0  14 14

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 78 Andrei Dragos Rumunsko 1996 193,0  6 6
2. 75 Sebastian Serpescu Rumunsko 1998 163,5 9 9

Physique mužů do 173 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 94 Ionut Lepadatu Rumunsko 1989 172,0  9 9
2. 92 Alexandru Oprescu Rumunsko 1990 170,0  10 10
3. 95 Cornel Pantelin Rumunsko 1993 169,0  12 12
4. 93 Adam Palovčík Česká republika 1996 169,5 20 20

Physique mužů do 179 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 104 Robert Stuparu Rumunsko 1995 176,0  7 9 9
2. 100 Matteo Marcelli Itálie 1997 178,0  15 14 14
3. 101 Ioannis Mavromichalis Kypr 1998 178,0  15 14 14
4. 106 Majid Mahir Katar 1992 174,5 17 16 16
5. 105 Flavius Ursachi Rumunsko 1991 174,0  20 21 21
6. 99 Iulian Sipu Rumunsko 1987 174,0  32 30 30
7. 107 Timur Pankov Rusko 1991 176,0  33
8. 102 Anton Stefanov Bulharsko 1988 174,0  40
9. 103 Telmo Oliveira Lucembursko 1976 175,0  44

Physique mužů nad 179 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 110 Andrei Dragos Rumunsko 1996 193,0  7 6 6
2. 113 Ion Razvan Rumunsko 1987 180,0  13 13 13
3. 112 Pierre Murcia Francie 1988 181,0  12 13 13
4. 114 Evangelos Syrigos Řecko 1982 187,0  19 19 19
5. 111 Sandor Berecz Maďarsko 1992 185,5 25 25 25
6. 109 Nikolaos Stathopoulos Řecko 1973 191,0  30 30 30
7. 115 Odysseas Μiνidis Řecko 1992 184,0  35
8. 116 Radim Zábranský Česká republika 1994 183,0 40

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 110 Andrei Dragos Rumunsko 1996 193,0  8 8
2. 94 Ionut Lepadatu Rumunsko 1989 172,0  10 10
3. 104 Robert Stuparu Rumunsko 1995 176,0  12 12

Physique mužů masters od 40 do 49 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 83 Nikolaos Stathopoulos Řecko 1973 191,0  5 5
2. 84 Telmo Oliveira Lucembursko 1976 175,0  11 11
3. 85 Victor Popa Rumunsko 1978 14 14

Physique mužů masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 87 Costin Ilinca Rumunsko 1967 5 5
2. 89 Goran Ilic Srbsko 1967 10 10
3. 90 Christos Christoudias Kypr 1965 15 15
4. 88 Florin Babota Rumunsko 1968 170,0  20 20

Physique mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 87 Costin Ilinca Rumunsko 1967 5 5
2. 83 Nikolaos Stathopoulos Řecko 1973 191,0  10 10

Muscular physique mužů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 122 Ivan Llopart Španělsko 1980 95,4/189,0 6 6
2. 120 Nikolay Rashkov Bulharsko 1974 177,0 13 13
3. 119 Orhan Limani Švýcarsko 1987 81,8/175,5 17 17
4. 118 Victor Popa Rumunsko 1978 19 19
5. 121 Petr Sedláček Česká republika 1989 89,0/182,0 20 20

Fitness juniorek

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 1 Amalia Mali Rumunsko 1997 163,9 6 7 13
2. 2 Rebeca Git Rumunsko 1998 162,0  9 8 17

Fitness žen

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 10 Evgenia Mishchenko Rusko 1991 160,5 6 7 13
2. 11 Delia Lacataru Rumunsko 1993 152,5 11 12 23
3. 9 Amalia Mali Rumunsko 1997 163,9 14 14 28
4. 12 Rebeca Git Rumunsko 1998 162,0  18 18 36

Fitness juniorů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 5 Lucian Popa Rumunsko 1995 177,5 5 7 12
2. 6 Teodor Petrea Rumunsko 2000 169,6 11 8 19
3. 7 Viorel Arpasanu Rumunsko 1997 167,0  14 15 29

Fitness mužů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 16 Lucian Popa Rumunsko 1995 177,5 5 6 11
2. 14 Teodor Petrea Rumunsko 2000 169,6 14 9 23
3. 17 Bogdan Cristea Rumunsko 1984 173,0  15 17 32
4. 15 Razvan Sindelaru Rumunsko 1980 172,0  17 18 35
5. 18 Viorel Arpasanu Rumunsko 1997 167,0  23 24 47

Bodyfitness juniorek

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 24 Raluca Man Rumunsko 1996 7 7
2. 22 Corina Dumitru Rumunsko 2003 163,8 11 11
3. 23 Jenica Stan Rumunsko 2001 154,4 12 12

Bodyfitness žen

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 35 Alexandra Cozma Rumunsko 1989 162,0  5 5 5
2. 34 Raluca Man Rumunsko 1996 13 12 12
3. 36 Natalia Skulkina Rusko 1985 164,5 16 15 15
4. 32 Daniela Martinescu Rumunsko 1984 151,0  15 16 16
5. 38 Sonia Venturi Španělsko 1978 175,0  25 27 27
6. 33 Vasiliki Agiannopoulou Řecko 1977 166,5 29 28 28
7. 37 Olga Meniailo Ukrajina 1987 160,5 34

Bodyfitness masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 27 Iuliana Giurgiu Rumunsko 1981 10 10
2. 29 Vasiliki Agiannopoulou Řecko 1977 166,5 11 11
3. 28 Sonia Venturi Španělsko 1978 175,0  13 13
4. 26 Marinela Ungureanu Rumunsko 1974 162,0  18 18
5. 30 Doina Trasnea Rumunsko 1967 162,0  25 25

Wellness fitness žen

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
0 168 Eirini Papageorgiou Řecko 1984

Physique žen

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
0 20 Olena Kushnirova Ukrajina 1985

Bikiny fitness masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 136 Kristine Jansone Řecko 1982 160,5 7 6 6
2. 140 Daniela Andrei Rumunsko 1981 161,5 9 9 9
3. 138 Stanislava Duncheva Bulharsko 1982 167,0  17 16 16
4. 139 Adina Ivascu Rumunsko 1981 156,0  27 21 21
5. 141 Alina Zagrai Rumunsko 1981 170,0  17 21 21
6. 143 Lucia Di Pancrazio Itálie 1981 165,5 32 29 29
7. 142 Alina Stanciu Rumunsko 1977 153,5 33
8. 137 Marina Kasinopoulou Kypr 1977 177,5 39

Kulturistika juniorů

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 132 Iacob Hojdea Rumunsko 1996 79,9 10 5 15
2. 131 Eusebiu Caba Rumunsko 1998 86,9 20 10 30
3. 133 Mihai-Cristian Oachesu Rumunsko 1995 68,0  30 15 45

Bikiny fitness juniorek

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 126 Patricia Niculae Rumunsko 1999 166,0  5 5
2. 127 Ambra Georgiana Dumitru Rumunsko 1995 152,0  11 11
3. 125 Stefana Sandu Rumunsko 2000 152,5 16 16
4. 129 Rebeca Instrate Rakousko 1995 150,2 17 17

Kulturistika masters od 40 do 49 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 148 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 70,0  10 5 15
2. 149 Ovidiu Cozma Rumunsko 1974 70,0  20 10 30
3. 147 Talib Hashim Qasim Irák 1974 76,0  32 17 49
4. 146 Ahmed Hasshim Balasim Irák 1973 66,6 44 21 65
5. 145 Sebastian Vasut Rumunsko 1974 76,0  46 23 69

Kulturistika masters od 40 do 49 let nad 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 153 Morad Zahir Maroko 1978 95,0  12 6 18
2. 155 Alhammadi Ahmed Jameel Irák 1973 89,7 22 16 38
3. 156 Waleed Abduljabbar Shawi Irák 1978 90,0  34 18 52
4. 152 Francisc Andrasoni Rumunsko 1971 95,0  34 19 53
5. 154 Adrian Niculcea Rumunsko 1977 90,0  40 17 57
6. 157 Fouad Jasim Shawi Al-Rubaye Irák 1977 90,0  60 30 90

Kulturistika masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 161 Onita Caracuda Rumunsko 1966 77,0  10 6 16
2. 165 Fadhil Hussein Irák 1961 74,4 26 12 38
3. 164 Costel Torcea Rumunsko 1965 79,9 28 14 42
4. 160 Vasile Serban Rumunsko 1950 82,0  40 19 59
5. 166 Constantin Bisca Rumunsko 1967 84,1 46 24 70
6. 163 Domokos Balogh Rumunsko 1949 74,8 58 29 87

Kulturistika masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 148 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 70,0  5 5
2. 153 Morad Zahir Maroko 1978 95,0  10 10
3. 161 Onita Caracuda Rumunsko 1966 77,0  15 15

Bikiny fitness žen do 162 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 170 Kristine Jansone Řecko 1982 160,5 6 5 5
2. 175 Karoline Lacaille Austrálie 1992 152,0  14 13 13
3. 174 Ambra Dumitru Rumunsko 1995 152,0  14 15 15
4. 181 Cristina Popa Rumunsko 1995 162,0  21 19 19
5. 172 Maria Onea Rumunsko 1994 159,0  27 24 24
6. 171 Adina Ivascu Rumunsko 1981 156,0  32 27 27
7. 173 Rebeca Instrate Rakousko 1995 150,2 33
8. 169 Alina Stanciu Rumunsko 1977 153,5 35

Bikiny fitness žen do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 178 Ramona Nedelcu Rumunsko 1990 165,0  7 7
2. 179 Patricia Niculae Rumunsko 1999 166,0  8 8
3. 182 Lucia Di Pancrazio Itálie 1981 165,5 15 15

Bikiny fitness žen do 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 185 Ioana Crisan Rumunsko 1991 172,0  8 8
2. 184 Diana Pivniceru Rumunsko 1988 166,5 9 9
3. 188 Stanislava Duncheva Bulharsko 1982 167,0  15 15
4. 187 Ana Markovic Island 1984 170,1 22 22
5. 186 Alina Zagrai Rumunsko 1981 170,0  22 22

Bikiny fitness žen nad 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 192 Anastasia Brailean Moldavsko 1988 174,8 7 7
2. 190 Marina Kasinopoulou Kypr 1977 177,5 8 8
3. 191 Otilia Zaharia Rumunsko 1973 173,3 15 15

Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 192 Anastasia Brailean Moldavsko 1988 174,8 9 9
2. 170 Kristine Jansone Řecko 1982 160,5 10 10
3. 185 Ioana Crisan Rumunsko 1991 172,0  11 11
4. 178 Ramona Nedelcu Rumunsko 1990 165,0  18 18

Kulturistika mužů do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 196 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 70,0  10 5 15
2. 197 Ovidiu Cozma Rumunsko 1974 70,0  30 12 42
3. 195 Theodoros Hadjielia Kypr 1990 69,0  28 16 44
4. 199 Ahmed Hasshim Balasim Irák 1973 66,6 40 19 59
5. 198 Ioan Taut Rumunsko 1986 70,0  44 23 67

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 203 Ali Hussein Farhau Irák 1980 87,0  9 16 7 23
2. 209 Remus Heredeu Rumunsko 1982 88,0  11 26 13 39
3. 205 Bogdan Cosmin Rumunsko 1987 74,0  14 28 14 42
4. 201 Alhammadi Ahmed Jameel Irák 1973 89,7 19 42 21 63
5. 204 Iacob Hojdea Rumunsko 1996 79,9 30 48 22 70
6. 208 Andrei Moldovan Rumunsko 1994 89,9 31 54 28 82
7. 206 Florin-Cristian Damsa Rumunsko 1992 87,9 34
8. 147 Talib Hashim Qasim Irák 1974 76,0  37
9. 202 Fouad Jasim Shawi Al-Rubaye Irák 1977 90,0  38

Kulturistika mužů do 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 212 Morfakis Agridiotis Kypr 1993 95,0  16 7 23
2. 211 Jakub Šubrt Česká republika 1987 100,0 16 11 27
3. 214 Morad Zahir Maroko 1978 95,0  26 13 39
4. 215 Francisc Andrasoni Rumunsko 1971 95,0  42 21 63
5. 213 Ammar Mohsin Shallal Irák 1982 100,0  48 24 72

Kulturistika mužů nad 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 219 Eleftherios Sidiropoulos Řecko 1983 105,0  10 5 15
2. 221 Adrian Chelba Rumunsko 1987 109,7 20 10 30
3. 220 Emilian Stirbu Rumunsko 1980 102,0  30 15 45
4. 218 Thom Evans Rakousko 1984 101,0  40 20 60

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 219 Eleftherios Sidiropoulos Řecko 1983 105,0  6 6
2. 196 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 70,0  10 10
3. 212 Morfakis Agridiotis Kypr 1993 95,0  14 14
4. 203 Ali Hussein Farhau Irák 1980 87,0  20 20

Classic physique

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 67 Hayder Hashim Kadhim Irák 1986 88,6/180,0  14 7 21
2. 65 Alaattin Yilmaz Turecko 1992 85,0 /177,0  20 11 31
3. 68 Nebojsa Bojcovski Srbsko 1982 77,0 /172,5 26 12 38
4. 66 Bruno Borges Irsko 1986 178,5 40 20 60

Games klasická kulturistika mužů

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 63 Dragos Enuta Rumunsko 1982 174,0  10 5 15
2. 62 Bogdan Zamfir Rumunsko 1995 62,0 /173,5 20 10 30
3. 61 Florinel Tamasanu Rumunsko 1997 84,0 /184,5 30 15 45

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 43 Bogdan Zamfir Rumunsko 1995 62,0 /173,5 12 9 21
2. 42 Florinel Tamasanu Rumunsko 1997 84,0 /184,5 24 7 31
3. 40 Alexandru Nuta Rumunsko 1999 75,0 /175,5 28 16 44
4. 41 Matheus Galvao Brazílie 1996 79,9/178,0  38 17 55

Klasická kulturistika mužů do 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 53 Aburas Salem Libye 1985 79,4/175,5 6 14 5 19
2. 49 Kalin Ivanov Bulharsko 1992 85,0 /180,0  16 30 10 40
3. 52 Cosmin Iancu Rumunsko 1987 69,7/170,5 11 18 30 48
4. 54 Matheus Galvao Brazílie 1996 79,9/178,0  17 36 15 51
5. 51 Gabriel Feher Rumunsko 1985 81,0 /176,5 29 54 23 77
6. 45 Andrei Pop Rumunsko 1972 81,0 /177,0  26 56 22 78
7. 50 Nikola Gyulemetov Bulharsko 1974 79,7/175,5 35
8. 48 Constantin Bisca Rumunsko 1967 84,0 /178,5 40

Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 56 Sorin Sprinceana Rumunsko 1990 94,0 /184,5 16 6 22
2. 57 Ioannis Therapos Řecko 1985 89,0 /183,0  14 10 24
3. 58 Dominic Zuger Kypr 1992 84,0 /182,0  32 14 46
4. 59 Claudiu Sufana Rumunsko 1992 104,0 /195,5 38 20 58

Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 53 Aburas Salem Libye 1985 79,4/175,5 5 5
2. 56 Sorin Sprinceana Rumunsko 1990 94,0 /184,5 10 10

Klasická kulturistika masters

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 45 Andrei Pop Rumunsko 1972 177,0 10 5 15
2. 46 Nikola Gyulemetov Bulharsko 1974 79,7/175,5 20 10 30



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra