Reklama:

V boji o profi kartu v Rumunsku
uspěla i neuvěřitelná kulturistka!

18.295 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V Rumunsku v sobotu 24. listopadu proběhla další letošní kvalifikační soutěž pro přestup do profesionální ligy IFBB Jima Maniona, když se zde konal první ročník tamního Wings of Strength Romania Muscle Fest Amateur. Na závodech bylo ve hře celkem sedm profi karet určených absolutním vítězům jednotlivých kategorií, kteří navíc hned v neděli měli šanci nově nabytý status profesionálů využit na připojeném Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro.

Mezi kulturisty na svou vstupenku do Manionovy profesionální ligy před domácím publikem dosáhl v nejtěžší hmotnostní kategorii závodící Raul Maghiar. Devětadvacetiletý svěřenec trenéra Patricka Tuora, jenž byl po vyhlášení svého jména na postu celkového šampióna neskutečně nadšený, se na závodech prezentoval solidními objemy a také pěknou formou. Jeho slabinou byla prozatím nedostatečná separace kvadricepsů, další práci bude vyžadovat také jeho pózing. Až poté, kdy odstraní tyto nedokonalosti, bude jasné, nakolik jej v jeho kariéře profesionála budou limitovat určité strukturální nedostatky, se kterými se toho ale příliš dělat nedá.

Natalia Kuznetsova na Wings of Strength Romania Muscle Fest Amateur 2018

Ačkoliv bývá kulturistika mužů právem považována za královskou kategorii, na Wings of Strength Romania Muscle Fest Amateur všechny kulturisty, včetně Raula Maghiara, zastínila jediná kulturistka. Sedmadvacetiletá Ruska Natalia Kuznetsova je totiž zřejmě tou nejmohutnější ženou, jakou kdy kulturistická pódia nesla. Až budou hledat u Marvelu nového komiksového hrdinu, nemusí hledat v severské mytologii ani ve vesmíru. Neuvěřitelný ženský Hulk, ženská obdoba "Big Ramyho", královna všech Amazonek. Něco takového jste zkrátka ještě neviděli! Natalia se prezentovala tou nejbláznivější "X" siluetou postavy, nabídla dechberoucí objemy i pěkné tvary. K dokonalosti jejímu vystoupení v Bukurešti, kde si v konkurenci jediné soupeřky dominantním způsobem došla pro profi kartu, chyběla jen lepší forma.

V tomto ohledu lze vystoupení Natalie Kuznetsovy na Wings of Strength Romania Muscle Fest Amateur přirovnat k tomu Elssbiayovu ze semifinále letošního ročníku Mr. Olympia. Natalie byla sice obrovská, ale bez detailů a optimální dotaženosti. A to je důvod, proč tipujeme, že pokud se dnes představí v Rumunsku mezi profesionálkami, tak nevyhraje.

Zajímaví noví profesionálové pak vzešli i z dalších kategorií. Ve physique žen se k profi kartě například probojovala manželka bývalého obrovského německého profesionálního kulturisty Petera Trenze Sarah, ve figure žen pak uspěla Američanka Kathryn Sorensen. Ta před týdnem startovala na tradičním NPC Nationals, kde jí profi karta o dvě místa unikla. Rozhodla se, že o ni zkusí zabojovat ještě v Evropě a vyplatilo se! Jména všech závodníků, před kterými se po účasti na Wings of Strength Romania Muscle Fest Amateur otevřela cesta k přestupu mezi profesionály, najdete v připojené tabulce.

Wings of Strength Romania Muscle Fest Amateur 2018 - noví profesionálové
jméno stát kategorie
Mishal Alhassan Saudská Arábie physique mužů
Kathryn Sorensen USA figure žen
Ewelina Szala Polsko bikiny fitness žen
James Correnti Itálie classic physique
Sarah Trenz Německo physique žen
Natalia Kuznetsova Rusko kulturistika žen
Raul Maghiar Rumunsko kulturistika mužů


Natalia Kuznetsova v semifinále
Wings of Strength Romania Muscle Fest Amateur 2018

Natalia Kuznetsova a Raul Maghiar
- volné sestavy na Wings of Strength Romania Muscle Fest Amateur 2018


Foto:
www.instagram.com/ptuor
www.instagram.com/deeaienciu
www.instagram.com/yamamotonutrition_poland
www.instagram.com/sarahtrenzifbbpro
www.instagram.com/michaeldyakonov
www.instagram.com/tgflex
www.facebook.com/marco.cardona.144


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZapojte se do studie a získejte zdarm...
malex (12:45) • nové kolo! www.docs.google.com/forms/d/1inqkSbXR3tfDT2_JTyHYL0VvpPc5s_tkIroOI7D4Agc/ed...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
PavelV (14:46) • Děkuju, budu se snažit.
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Blizard3 (11:19) • Ahoj Jáne, děkuji za reakci. Vůle se změnit, je v podstatě to, co na začátek potřebuješ...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
Zodiak411 (22:03) • Super videolog. Osobně bych s Pavlem uvítal další a kdyby to bylo i s Radkem Loncem, ta...
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Ján Černák (15:33) • Zdravím premena je to parádna klobuk dole. Taky sa o to pokušam ale nemam pevnu volu na...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra