V sobotu 17. listopadu Vás srdečně zveme do KD Cristal v Rosicích na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness žen - Kahan Cup 2018 (původně GP Rosice). Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 78.
Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.
Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!
Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti -
zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
sekretariat@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)
Startovní listiny
Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let
• 1. Pavel Hurta (Fit Park Ostrava)
• 2. Martin Jakvid
• 3. Vojtěch Konečný
• 4. Pavel Kutlák
• 5. Michal Lant
• 6. Jiří Toman (Irongym Kyjov)
Kondiční kulturistika juniorů do 23 let
• 1. Jakub Hrad (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Radim Janča
• 3. Aleš Kalina
• 4. Dominik Sedlář (Fit - K.O. Staré Město)
• 5. Richard Šejn
• 6. Patrik Šnajdr (AZ FITNESS Brno)
• 7. Martin Cudrák
• 8. Ladislav Holeš
Kondiční kulturistika mužů do 30 let
• 1. Aleš Kalina
• 2. Milan Kamenišťák (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Pavel Luběna
• 4. Michal Macura
• 5. Jan Procházka
• 6. Dominik Sedlář (Fit - K.O. Staré Město)
• 7. Patrik Šnajdr (AZ FITNESS Brno)
Kondiční kulturistika mužů nad 30 let
• 1. Pavel Hincák (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Martin Kolář
• 3. Jan Toman (Fitness Gym Vrábel)
• 4. Marek Vérosta
Kondiční physique mužů
Závodníci mohou být rozděleni do dvou výškových kategorií podle počtu odprezentovaných.
• 1. Vladyslav Bedrych (BBC Praha)
• 2. Robert Bilík
• 3. Ondřej Bozděch (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Jiří Gajdoštík
• 5. Jan Grulich
• 6. Valter Hrdinka (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 7. Oliver Hudec (Wolfberry Team)
• 8. Tomáš Mráz (BBC Praha)
• 9. Josef Podroužek (Target Team)
• 10. Martin Král (InCore Fitness Brno)
Kondiční physique juniorů
• 1. Sebastian Balín (Fitness Slavia Praha)
• 2. Jiří Gajdoštík
• 3. Oliver Hudec (Wolfberry Team)
• 4. Martin Král (InCore Fitness Brno)
• 5. Vojtěch Plocek
• 6. Tomáš Vejmělek
Kondiční bodyfitness
• 1. Ivana Dahmová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Nikol Daňková
• 3. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)
• 4. Markéta Šťukavcová (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Lenka Víšková (Dream Body Fitness Kladno)
Kondiční bikiny fitness
Závodnice mohou být rozděleny do tří výškových kategorií podle počtu odprezentovaných.
• 1. Jitka Broďáková
• 2. Tereza Bubelová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 3. Eva Budina
• 4. Sára Kašparová (TJ Olympia Zlín)
• 5. Renata Komárková (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Natálie Kratochvílová (Fitness Institut Klub)
• 7. Veronika Kšicová (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 8. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Damijana Meitnerová
• 11. Michaela Nábělková (Fitness Slunce Tábor)
• 12. Denisa Naglová
• 13. Simona Novotná
• 14. Eva Polomčáková
• 15. Linda Sedláčková
• 16. Ladislava Světlíková (InCore Fitness Brno)
• 17. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 18. Petra Václavková
• 19. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)
• 20. Andrea Žuchová
• 21. Martina Kaprová
Kondiční bikiny fitness juniorek
Závodnice mohou být rozděleny do dvou výškových kategorií podle počtu odprezentovaných.
• 1. Tereza Bubelová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 2. Sára Kašparová (TJ Olympia Zlín)
• 3. Karolína Kovaříková
• 4. Natálie Kratochvilová (Fitness Institut Klub)
• 5. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Simona Novotná
• 8. Diana Saliy
• 9. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 10. Petra Václavková
• 11. Andrea Žuchová