Reklama:

Nově vznikající Sportovní liga Fitness Mania Gym má za cíl pomoci sportovcům

5.193 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Rád bych se s Vámi podělil o neuvěřitelnou událost, na které jsem pracoval velmi dlouho a která se konečně stala skutečností.

V současné době vzniká více a více týmů, a když je sportovec členem některého z nich, znamená to, že propaguje tento tým a trenéry, kteří ho vedou k vítězství. Co ale vlastně získává sportovec? On, který řádně platí trenérům svého týmu a sám se přitom stará o startovné na soutěžích? Myslím si, že znáte odpověď.

Je mi potěšením oznámit, že díky našim sponzorům a kamarádům vznikla Sportovní liga Fitness Mania Gym, z.s. Jejím cílem a účelem je podporovat nejen závodníky, ale i jejich trenéry. Jak to funguje? Pro všechny zájemce o vstup do Sportovní ligy Fitness Mania Gym, z.s., bude připravena speciální sportovní taška se sportovní soupravou a kšiltovkou Sportovní ligy FMG. Další výhodou je volný vstup do Fitness Mania Gym, účast na všech trénincích a seminářích pořádaných Sportovní ligou FMG. A asi největším bonusem členství bude možnost získání bodů v žebříčku hodnocení Sportovní ligy Fitness Mania Gym, z.s. Platí to nejen pro sportovce, ale i jejich trenéry.

Díky vzniku trenérské rady Sportovní ligy Fitness Mania Gym, z.s., budou vybíráni sportovci, kteří získají podporu ve výši 50 % nákladů na účast na soutěžích (startovné, doprava a ubytování). Kategorie, ve kterých se budou získávat body, jsou nejlepší trenér, bodyfitness, bikiny fitness, physique mužů, klasická kulturistika, kulturistika. Bonusový fond ligy bude ve výši 415 000 Kč a ujišťuji Vás, že každým rokem se bude díky naší spolupráci zvyšovat. První rada ligy proběhne na začátku prosince.

Všichni již víte, že já vždy svoje sliby plním, což lze posoudit i podle organizace soutěže Fitness Mania Classic. Všechny stanovené podmínky soutěží vždy plním řádně a pečlivě. Snažím se pracovat hlavně pro závodníky, pro trenéry a náš společný úspěch. Osm let jsem působil na postu prezidenta dvou federací amurského regionu v Rusku, a to federací kulturistiky a powerliftingu. Během tohoto období jsem získal zkušenosti nejen s rozvojem organizací, ale i se získáváním prostředků pro podporu sportovců.

Níže uvádím schéma výpočtu bodů a finančních prémií podle hodnocení ligy.

Pro další informace se obracejte na e-mail sportligafmg@gmail.com.

Jurij Ščerbakov,
prezident Sportovní ligy Fitness Mania Gym, z.s.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínLazar Angelov: Bral anabolické steroi...
Arnold Strong (23:14) • A proc Angel nezavodil v nejake kategorii ?kvuli zdraví?
magazínJ&M podcast: Jak se bude letos dařit českým kulturistům?
Mikuc (10:44) • Díky za info. Půl hodinka bez komentu proběhlé soutěže je akorát.) Uvidíme, co sezóna p...
magazínNedožité sedmdesátiny legendy kulturi...
Ronnie (14:27) • Také bych byl moc rád, kdyby kniha vyšla letos, ale bohužel tím, jak je složitá situace...
magazínNedožité sedmdesátiny legendy kulturi...
LaFontaine (10:31) • Díky za postřeh, ustálili jsme to na Paulovi :)
magazínNedožité sedmdesátiny legendy kulturi...
Dejf111 (10:13) • nechci být hnidopich ale v článku je chyba, nejdříve je to Paul Grant a o pár řádků níž...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra