Reklama:
Nejprodávanější protein roku 2019 v akci 2000 g + 2000 g!
V lednu jste koupili 24 tun za 6 dní! Nyní opět v akci, nezmeškejte ji, zásoby rychle mizí! Více zde.

Najdi a vyhraj! (45/2018)

3.651 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Šálek dobré kávy může být sportovci ve vhodnou chvíli k užitku, někdy ale také může podkopávat jeho snažení. Nedávno jsem takhle vyslechl jednoho trenéra, jehož svěřenci se před soutěží nedařilo shodit. "Je mu jen čtrnáct let, tak mě nenapadlo se ho ptát, jestli pije kafe. Ukázalo se, že jo a že do každého kafe si dá čtyři kostky cukru. Těch káv vypije denně tak osm." Solidních dvaatřicet kostek cukru tak ze dne na den musela nahradit umělá sladidla, což splnilo svůj účel, nicméně mi samozřejmě problesklo hlavou, že osm káv denně nebude ani tak ze zdravotního hlediska úplně ideální, zvlášť v takovém věku. Trenér moje obavy očividně sdílel, protože to celé uzavřel slovy: "Počítám, že nejpozději v osmnácti to s ním sekne."

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Micellar Casein Opti-7 Digest od společnosti MaxxWin. Micelární kasein je bílkovina s dlouhou dobou vstřebatelnosti, 7 - 8 hodin. Je vhodné ho použít před spánkem či jako občasnou náhradu jídla. Vzhledem k nízkému obsahu tuků a sacharidů je ideální i do diet.


Jak bývají označeny produkty, v nichž je cukr nahrazen umělými sladidly?

Najdi a vyhraj! (45/2018)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jak bývají označeny produkty s umělými sladidly místo cukru?
sugar free
duty free
judgement free
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 08. 11. 2018 v 08:00 a končí 15. 11. 2018 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (44/2018):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, v jaké daleké zemi nedávno závodil kulturista Pavel Koukal. Správná odpověď zní: Čína.

Vylosováni byli a hydratační nápoj na bázi klíčových aminokyselin Intra Amino od společnosti PROM-IN, náramky a přívěšek obdrží:

  • Václav Kment - 666kment@...cz
  • Jaroslav Fliegel - ja.fliegel@...com
  • Věra Vladeková - dadulinka3@...cz

Gratulujeme!

Naši čtenáři Matěj a Barbora nám poslali společnou fotografii s jejich výhrami z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jim za to dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 15. listopadu. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 54 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra