Reklama:
Nejprodávanější protein roku 2019 v akci 2000 g + 2000 g!
V lednu jste koupili 24 tun za 6 dní! Nyní opět v akci, nezmeškejte ji, zásoby rychle mizí! Více zde.

Army test Best of! 2018 - pozvánka

1.431 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V sobotu 10. listopadu 2018 se bude v prostorách pražské ZŠ Jánského konat již druhý ročník Army testu Best of! pod záštitou ředitele Ředitelství speciálních sil MO, brigádního generála Pavla Koláře. Od 9 hodin proběhne Army test pro veřejnost, od 13 hodin pak soutěžní Army test Best of! pro ženy a muže od 18 let.

Běh na 12 minut se uskuteční na školním tartanovém oválu o délce 250 m, tzn. při rychlosti jedno kolo za 1 minutu budou výsledkem 3 km za 12 minut. Ostatní disciplíny proběhnou v tělocvičně.

Kvalifikačním předpokladem zařazení do soutěže Best of! je hodnocení ve všech disciplínách za "1" podle odpovídající věkové kategorie v den soutěže. Z této skupiny "výtečníků" budou vyhodnoceny zvlášť nejlepší ženy a zvlášť muži v běhu na 12 minut. Dále ženy ve výdrži ve shybu nadhmatem a muži ve shybech nadhmatem. Nejlepší v těchto disciplínách budou vyhlášeni absolutně, tzn. bez ohledu na věkovou kategorii (s podmínkou samých jedniček).

Pravidla

V případě uběhnuté stejné vzdálenosti za 12 minut vyhrává ten, kdo vydržel déle ve výdrži ve shybu, nebo udělal více shybů V případě rovnosti i u druhé disciplíny vyhrává starší. V případě stejného času při výdrži ve shybu nebo počtu shybů vyhrává ta, nebo ten, který uběhne větší vzdálenost za 12 minut. V případě rovnosti i u druhé disciplíny vyhrává starší.

Doplňující informace naleznete na facebookové události akce.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 55 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra