Reklama:

International Cup Grand-Prix Russia 2018: kompletní výsledky s body

6.887 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Ruský Jekatěrinburg v sobotu 20. října hostil další letošní velkou soutěž organizovanou pod hlavičkou mezinárodní federace IFBB, když se zde odehrálo klání prezentované pod poněkud krkolomným názvem International Cup Grand-Prix Russia.

Alexander Vishnevsky, Rafael Santonja, Dmitry Marchenko, Oksana Oleinik a Anton Girenko-Kotsuba
na International Cup Grand-Prix Russia 2018 (foto: Getbig.tv / Alexander Chepurnyak)

Závodů se mohli zúčastnit sportovci ze všech národních federací IFBB, pro něž bylo připraveno celkem patnáct IFBB Elite profesionálních karet. Ty si mezi sebe podle propozic měli rozdělit vždy tři nejlepší účastníci souboje o absolutní vítězství v kulturistice mužů, physique mužů, bikiny fitness žen, bodyfitness žen a fitness žen. Noví profíci z řad kulturistů a bikiny fitnessek by pak dnes měli dostat šanci nastoupit k připojenému klání profesionálů IFBB Elite Pro Russia.

Alexander Martynkin a Dmitry Marchenko na International Cup Grand-Prix Russia 2018 (foto: Getbig.tv / Alexander Chepurnyak)

V tradičně ostře sledované kulturistice mužů se na International Cup Grand-Prix Russia k celkovému prvenství probojoval elegantní postavou disponující Dmitry Marchenko, jemuž byl v absolutce více než vyrovnaným soupeřem Alexander Martynkin, který se prezentoval žulově tvrdými svaly a špičkovou finální dotažeností.

Alexander Martynkin a Dmitry Marchenko na International Cup Grand-Prix Russia 2018 (foto: Getbig.tv / Alexander Chepurnyak)

Startovní pole soutěže tentokrát tvořili převážně domácí závodníci. Jedinou naší účastnicí klání byla v ženském physique závodící Alena Hatvani, která ve své kategorii dosáhla na třetí místo. Stříbro brala Natalia Vtyurina, ke zlatu se pak probojovala úřadující mistryně světa Natalia Bystrova. Ze závodů Vám nyní nabízíme kompletní výsledky, které jsme pro Vás přehledně zpracovali do následujících tabulek.

Natalia Vtyurina, Natalia Bystrova a Alena Hatvani
na International Cup Grand-Prix Russia 2018 (foto: Getbig.tv / Alexander Chepurnyak)

Bikiny fitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 130 Irina Agadzhanova Rusko 1986 155,0 5 5 5
2. 127 Tatiana Patsura Rusko 1994 157,0  11 11 11
3. 129 Vera Ens Rusko 1987 156,0  15 16 16
4. 132 Polina Yusupova Rusko 1987 157,0  18 17 17
5. 126 lana Volkova Rusko 1992 157,0  29 26 26
6. 128 Nadezda Konovalova Rusko 1976 157,0  27 29 29
7. 133 Irina Costeva Rusko 1983 149,8 34
8. 131 Natalia Gorshenina Rusko 1978 157,0  40

Bikiny fitness žen do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 139 lana Bolgalieva Rusko 1992 159,0  5 5
2. 137 Ellina Zhupikova Rusko 1988 158,5 10 10
3. 138 Olga Frolova Rusko 1996 159,0  15 15
4. 140 Alena Arkhipova Rusko 1992 159,0  21 21
5. 136 Olesia Kravchenko Rusko 1984 159,5 24 24

Bikiny fitness žen do 162 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 144 lryna Hebekova Rusko 1997 161,5 5 5
2. 147 Anna Solunina Rusko 1987 161,5 13 13
3. 143 Polina Rybakova Rusko 1998 161,7 13 13
4. 149 luliia Nikiforova Rusko 1990 161,0  23 23
5. 145 luliia Kozyreva Rusko 1987 161,5 23 23
6. 148 Natalia Gorshkova Rusko 1991 161,0  29 29
7. 146 Olga Perepletchikova Rusko 1998 161,0  32 32

Bikiny fitness žen do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 157 Alina Malykhina Rusko 1993 165,0  6 6 6
2. 152 Ekaterina Rykova Rusko 1988 163,0  9 9 9
3. 156 Paula Escalon Carval Španělsko 1986 164,5 16 18 18
4. 153 Anna Khramtsova Rusko 1988 164,5 27 21 21
5. 159 Olesya Malinina Rusko 1991 164,5 19 23 23
6. 154 Oksana Rusanova Rusko 1988 165,0  28 27 27
7. 158 Anna Motoshina Rusko 1990 165,0  37
8. 155 Anastasiia Smirnova Rusko 1981 165,0  38

Bikiny fitness žen do 169 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 170 Valeriia Kaurova Rusko 1995 166,5 13 10 10
2. 162 Maria Galitskova Rusko 1982 167,0  11 14 14
3. 171 Inna Glukhova Rusko 1990 168,0  29 14 14
4. 163 Irina Lisitsa Rusko 1991 168,5 7 20 20
5. 168 Veronika Shlenchik Rusko 1990 168,0  19 22 22
6. 167 Nina Zavadskaya Rusko 1986 167,0  34 25 25
7. 164 Daria Levkina Rusko 1991 168,0  35
8. 165 luliia Berezovskaia Rusko 1983 167,0  37
9. 166 Ekaterina Shabalina Rusko 1991 168,0  41
10. 169 Olesia Rozhkova Rusko 1987 168,0  48

Bikiny fitness žen nad 169 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 181 Oksana Oleinik Rusko 1981 171,5 5 5 5
2. 174 Evgeniia Filatova Rusko 1991 170,0  12 13 13
3. 173 Elena Temnikova Rusko 1984 171,0  13 13 13
4. 182 Guzel Khusainova Rusko 1981 171,0  20 21 21
5. 178 Regina Kuznetsova Rusko 1995 171,0  27 26 26
6. 177 Kseniia Kuzminuykh Rusko 1992 177,0  30 28 28
7. 179 Irina Efimenko Rusko 1984 172,0  35
8. 175 Anna Vakulina Rusko 1993 176,5 38
9. 180 Olga Nikitina Rusko 1977 170,0  46
10. 176 Anzhela lgnatova Rusko 1997 169,3 50
11. 184 Nina Alekseeva Rusko 1986 172,0  55
12. 183 Olga Sotnik Rusko 177,0  60

Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 181 Oksana Oleinik Rusko 1981 171,5 7 7
2. 144 lryna Hebekova Rusko 1997 161,5 12 12
3. 157 Alina Malykhina Rusko 1993 165,0  16 16
4. 139 lana Bolgalieva Rusko 1992 159,0  17 17
5. 130 Irina Agadzhanova Rusko 1986 155,0  25 25
6. 170 Valeriia Kaurova Rusko 1995 166,5 27 27

Physique mužů do 173 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 91 Renatas Suleimanovas Litva 1987 170,6 5 5 5
2. 90 Miroslav Kisil Rusko 1986 172,0  13 12 12
3. 89 Pavel Koda Rusko 1987 171,0  18 16 16
4. 93 Shuaib Abdualla Alrabea Mohamed Spojené arabské emiráty 1994 172,0  15 18 18
5. 85 Alexey Malnev Rusko 1974 173,0  33 26 26
6. 86 Vyacheslav Makedonskiy Rusko 1993 172,0  31 28 28
7. 87 Aleksei Zhurkin Rusko 1988 172,0  37
8. 92 Hamad Alshamsi Spojené arabské emiráty 1994 169,0  37
9. 88 Alessandro Furno Portugalsko 1976 172,0  38

Physique mužů do 176 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 100 Enrique Gutierrez Caro Španělsko 1986 176,0  6 6
2. 99 Vadim Medvedev Rusko 1989 174,0  9 9
3. 98 lzzeldeen Al-Azizi Jordán 1992 174,0  15 15
4. 97 Telmo Oliveira Lucembursko 1976 175,0  20 20
5. 96 Oleg Milkov Rusko 1972 175,2 25 25

Physique mužů do 179 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 104 Artem Terentev Rusko 1998 178,0  5 5
2. 103 Evgenii Morozov Rusko 1986 177,0  10 10
3. 107 Egor Sobolev Rusko 1992 177,0  15 15
4. 108 Artem lakovlev Rusko 1985 177,6 21 21
5. 105 Leonid Gogol Rusko 1992 177,0  24 24

Physique mužů nad 179 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 115 Vladislav Frolov Rusko 1996 183,0  7 7
2. 113 Gleb Shchekotov Rusko 1994 185,0  9 9
3. 111 Dmitry Gorunov Rusko 1991 181,0  15 15
4. 114 Yuryi Polyakov Rusko 1977 181,0  19 19
5. 112 Andrey Aniskin Rusko 1976 185,0  25 25

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 104 Artem Terentev Rusko 1998 178,0  5 5
2. 100 Enrique Gutierrez Caro Španělsko 1986 176,0  13 13
3. 91 Renatas Suleimanovas Litva 1987 170,6 14 14
4. 115 Vladislav Frolov Rusko 1996 183,0  18 18

Muscular physique mužů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 121 Magomed Usupov Rusko 1995 8 8
2. 123 Sergey Lisitsin Rusko 1986 12 12
3. 120 Igor Zabortsev Rusko 1987 17 17
4. 119 Artak Arutiunian Rusko 1992 18 18
5. 118 Mashari Jumadar Spojené arabské emiráty 1982 20 20
DQ* 124 Mikhail Dyakonov Rusko 1970 178,0 

Klasická kulturistika mužů

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. celk.
1. 81 Rubin Gainullin Rusko 1989 82,5/176,0  10 5 15
2. 80 Sergei Kolenchikov Rusko 1980 93,0 /184,0  30 14 44
3. 79 Moosa Alblooshi Spojené arabské emiráty 1986 94,0 /185,0  30 18 48
4. 83 Egor Levkin Rusko 1995 90,0 /182,0  32 22 54
5. 82 Hadif Alsuwaidi Spojené arabské emiráty 72,5/170,5 44 17 61
6. 78 Nikita Vasilevskiy Rusko 1990 70,0 /170,0  56 28 84

Bodyfitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 193 Yulia Minullina Rusko 1987 157,0  10 10
2. 194 Nadezhda Toporkova Rusko 1986 161,0  11 11
3. 189 Tatiana Mandolina Rusko 1986 162,0  12 12
4. 195 Aleksandra Khomenkova Rusko 1990 159,0  18 18
5. 188 Marina Usanova Rusko 1993 155,0  26 26
6. 191 Olga Meleshko Rusko 1992 160,0  29 29
DNC 190 Tatiana Kovalko Rusko 1969 161,0 
DNC 192 Yadviga Zakurina Rusko 1972 162,0 

Bodyfitness žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 197 luliia Kazakovtceva Rusko 1988 165,0  7 7
2. 201 Anastasiia Aikina Rusko 1994 172,9 12 12
3. 200 Oxana Gorbunova Rusko 1979 166,5 13 13
4. 198 Olga Shestoperova Rusko 1982 172,0  17 17
5. 199 Veronika Nadeeva Rusko 1997 165,0  25 25

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 197 luliia Kazakovtceva Rusko 1988 165,0  7 7
2. 201 Anastasiia Aikina Rusko 1994 172,9 11 11
3. 193 Yulia Minullina Rusko 1987 157,0  12 12
4. 194 Nadezhda Toporkova Rusko 1986 161,0  20 20

Wellness fitness žen

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 218 Natalya Lavrukhina Rusko 1989 6 6
2. 220 Ksenia Putina Rusko 1992 10 10
3. 219 lana Kaploukhaia Rusko 1988 13 13

Physique žen

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 214 Natalia Bystrova Rusko 1968 153,0  10 5 15
2. 216 Natalia Vtyurina Rusko 1975 20 10 30
3. 215 Alena Hatvani Česká republika 1975 165,9 34 15 49
4. 217 Yulia Akdabyevskaya Rusko 36 19 55

Fitness žen

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 212 Asiya Gabidullina Rusko 1982 160,0  5 5 10

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. celk.
1. 48 Sergey Harlamov Rusko 1984 73,0  10 5 15
2. 51 Ibrahim Alhosani Spojené arabské emiráty 1993 74,7 20 10 30
3. 49 Khurshed Tolibov Tádžikistán 1986 74,0  36 16 52
4. 50 Ravshan Vakhidov Tádžikistán 1992 73,6 34 19 53

Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. celk.
1. 60 Vladimir Sokolov Rusko 84,5 20 9 29
2. 56 Ott Kiivikas Estonsko 1977 84,8 28 9 37
3. 55 Abdulla Rustom Spojené arabské emiráty 1990 84,0  30 18 48
4. 58 Almas Alblooshi Spojené arabské emiráty 1982 79,5 40 21 61
5. 57 Ahmad Rustom Spojené arabské emiráty 1990 79,7 48 24 72
6. 59 Sadr Khoroh Spojené arabské emiráty 1981 83,7 58 29 87
7. 54 Andrei Savchenko Rusko 1971 78,5 58 30 88

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. celk.
1. 63 Alexander Martynkin Rusko 1987 88,0  10 5 15
2. 62 Leonid Borodulin Rusko 1992 88,4 24 12 36
3. 66 Fahad Aljunaibi Spojené arabské emiráty 88,6 28 13 41
4. 64 Stanislav Voidag Litva 1973 88,0  42 22 64
5. 65 Vasilyi Burnashov Rusko 1977 88,4 46 23 69

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. celk.
1. 73 Dmitry Marchenko Rusko 1985 99,7 20 9 29
2. 74 Faiz Albashrawi Saudská arábie 1983 94,5 26 16 42
3. 72 Oleg Guslyakov Rusko 1974 93,8 28 14 42
4. 75 Anatolii Senkin Rusko 1986 116,0  44 24 68
5. 69 Ivan Zevyakin Rusko 1988 99,6 48 24 72
6. 71 Andrey Shipylyuk Rusko 1982 99,6 52 25 77
7. 70 Artem Pakhniuk Rusko 1995 94,7 64 30 94

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. celk.
1. 73 Dmitry Marchenko Rusko 1985 99,7 7 7
2. 63 Alexander Martynkin Rusko 1987 88,0  8 8
3. 60 Vladimir Sokolov Rusko 84,5 15 15
4. 48 Sergey Harlamov Rusko 1984 73,0  20 20

Bikiny fitness masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 34 Oksana Oleinik Rusko 1981 171,5 5 5 5
2. 37 Maria Galitskova Rusko 1982 167,0  10 10 10
3. 36 luliia Berezovskaia Rusko 1983 167,0  16 20 20
4. 35 Nadezda Konovalova Rusko 1976 157,0  20 21 21
5. 33 Olga Nikitina Rusko 1977 170,0  28 24 24
6. 32 Irina Costeva Rusko 1983 149,8 26 25 25
7. 39 Natalia Gorshenina Rusko 1978 157,0  37
8. 38 Anastasiia Smirnova Rusko 1981 165,0  37

Bodyfitness masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 44 Oxana Gorbunova Rusko 1979 166,5 6 6
2. 42 Olga Shestoperova Rusko 1982 172,0  10 10
3. 45 Tatiana Kovalko Rusko 1969 161,0  13 13
4. 43 Yadviga Zakurina Rusko 1972 162,0  20 20

Physique mužů masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 29 Yuryi Polyakov Rusko 1977 181,0  5 5
2. 24 Alexey Malnev Rusko 1974 173,0  13 13
3. 30 Andrey Aniskin Rusko 1976 185,0  17 17
4. 28 Telmo Oliveira Lucembursko 1976 175,0  20 20
5. 27 Alessandro Furno Portugalsko 1976 172,0  27 27
6. 25 Mikhail Dyakonov Rusko 1970 178,0  27 27
7. 26 Oleg Milkov Rusko 1972 175,2 29 29

Kulturistika mužů masters

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. celk.
1. 18 Oleg Guslyakov Rusko 1974 93,8 14 10 24
2. 20 Ott Kiivikas Estonsko 1977 84,8 20 8 28
3. 19 Andrei Savchenko Rusko 1971 78,5 38 17 55
4. 21 Stanislav Voidag Litva 1973 88,0  38 18 56
5. 22 Vasilyi Burnashov Rusko 1977 88,4 40 22 62

Bikiny fitness juniorek

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 11 lryna Hebekova Rusko 1997 161,5 5 5
2. 15 Polina Rybakova Rusko 1998 161,7 14 14
3. 10 Valeriia Kaurova Rusko 1995 166,5 17 17
4. 9 Olga Frolova Rusko 1996 159,0  22 22
5. 14 Regina Kuznetsova Rusko 1995 171,0  23 23
6. 13 Olga Perepletchikova Rusko 1998 161,0  26 26
7. 12 Anzhela lgnatova Rusko 1997 169,3 32 32

Physique juniorů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. celk.
1. 6 Artem Terentev Rusko 1998 178,0  7 7
2. 5 Vladislav Frolov Rusko 1996 183,0  8 8

Kulturistika juniorů

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. celk.
1. 1 Artem Pakhniuk Rusko 1995 94,7 5 5 10


Foto:
www.getbig.tv / Alexander Chepurnyak


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra