Reklama:
VEGAN protein 2+1 ZDARMA!
Vyberte si 3 balení, každé v jiné příchuti! Více zde.

Michal Križánek:
exhibice v Indii

10.834 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Profesionálové
na Arnold Classic Europe 2018: výsledky
a fotografie
Michal Križánek se mezi IFBB Elite profesionály za několik měsíců vypracoval v opravdovou osobnost a v mezinárodní federaci IFBB se těší takovému respektu jako v konkurenční profesionální lize IFBB Jima Maniona třeba Phil Heath anebo Shawn Rhoden. Nevěříte? Je tomu ale tak.

Slovenský kulturista od svého přestupu k IFBB Elite profíkům ještě nenašel přemožitele a postupně zvítězil na IFBB Elite Pro Madrid, Czechia Pro, IFBB Elite Pro Austria i na prestižním Arnold Classic Europe, kde zaujal samotného Arnolda Schwarzeneggera. Díky jeho působivé postavě a skvělým výsledkům pak prezident mezinárodní federace IFBB Dr. Rafael Santonja Michala požádal, aby se vydal na IFBB Diamond Cup India a absolvoval zde exhibiční vystoupení.

Michal Križánek samozřejmě neodmítl a ve chvíli, kdy byla jeho účast na Diamond Cupu jistá, jeho fotografie začaly takřka na denní bázi plnit facebookové stránky indického svazu kulturistiky a fitness. Aktuálně nejlepší IFBB Elite profík tak do druhé nejlidnatější země na světě cestoval v roli opravdové hvězdy.

Že diváky v Bombaji, kde se soutěž ve dnech 13. a 14. října konala, ani v nejmenším nezklamal a předvedl zde působivé vystoupení, Vám dnes napoví připojené fotografie. Dodejme, že na indickou exhibici Michala Križánka došlo čtyři týdny před jeho startem na mistrovství světa profesionálů, které v mezinárodní federaci IFBB představuje vrcholnou událost sezóny a obdobu Mr. Olympia. Klání se odehraje v neděli 11. listopadu ve španělském Benidormu.


Michal Križánek - exhibice na IFBB Diamond Cup India


Foto:
www.facebook.com/ibbff.official


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

31.10.16:09panopařen - Michal Križánek je nejlepší kulturista pro mě, lepšího jse..
20.10.19:1870mMyW!53 - na te treti fotce trochu jak Zack Khan vypada
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra