Reklama:
Nejprodávanější protein roku 2019 v akci 2000 g + 2000 g!
V lednu jste koupili 24 tun za 6 dní! Nyní opět v akci, nezmeškejte ji, zásoby rychle mizí! Více zde.

Dva účastníci Mr. Olympia
2018 jsou po operaci!

20.141 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Mr. Olympia 2018
- výsledky a fotografie
Dva účastníci Mr. Olympia 2018 jsou po operaci. Plánované chirurgické zákroky v tomto týdnu podstoupili sedminásobný šampión Olympie Phil Heath a Charles Griffen, jenž na zmíněné vrcholné události sezóny profesionální ligy IFBB Jima Maniona letos závodil poprvé.

V případě osmatřicetiletého Heatha šlo o revizi jeho loňské operace dvojité kýly, po níž se mu jizvy vinou brzkého návratu do posilovny nezhojily zcela správně. Phil již dříve avizoval, že na operačním sále tentokrát také dostane větší záplatu ve formě síťky, která mu bude pomáhat břišní stěnu zpevňovat. Ptáte se, zda po této operaci bude Phil v příští sezóně závodit?

Phil Heath při cestě na operační sál

Samotný americký profesionální kulturista, který letos na Olympii překvapivě podlehl Shawnu Rhodenovi, před několika dny v jenom z rozhovorů uvedl, že si to nemyslí. Je tak velmi pravděpodobné, že se Mr. Olympia v roce 2019 bude konat bez jeho účasti. Takovou situaci jsme naposledy zažili v soutěžním ročníku 2007, kdy ještě na pódiu o přízeň rozhodčích bojovali Ronnie Coleman, Melvin Anthony, Toney Freeman, Gustavo Badell, Vince Taylor, Quincy Taylor anebo Eddie Abbew.

Phil Heath v domácím ošetřování po operaci z tohoto týdne

Phil, jenž se operaci podrobil ve čtvrtek, je aktuálně už v domácím ošetřování. Podle jeho manželky sice pociťuje bolest, ale je v dobré psychické pohodě. Charles Griffen už ve středu podstoupil podobný zákrok jako Heath vloni, tedy dvojitou operaci kýly. Právě kýlu Charles považuje za důvod, proč letos na pódium Mr. Olympia přinesl takřka nulové detaily v oblasti břišních svalů, a věří, že v příští sezóně v tomto ohledu bude výrazně lepší. Ačkoliv se k účasti na soutěži bude muset nejprve kvalifikovat, nepochybuje, že na pódiu Mr. Olympia 2019 nebude chybět, a doufá dokonce v umístění v nejlepší desítce! Také on již je z nemocnice doma.

Charles Griffen v domácím ošetřování po operaci z tohoto týdneLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 3 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra