Reklama:
Nejprodávanější protein roku 2019 v akci 2000 g + 2000 g!
V lednu jste koupili 24 tun za 6 dní! Nyní opět v akci, nezmeškejte ji, zásoby rychle mizí! Více zde.

Najdi a vyhraj! (42/2018)

5.285 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

K tvrdému tréninku je samozřejmě zapotřebí zejména silná vnitřní motivace. Ani trocha té vnější ale občas neuškodí. Pánové, možná znáte ty situace, kdy se pomalu chystáte dokončit sérii, když vtom se zčistajasna odkudsi vynoří pěkná slečna a Vy zachytíte její pohled. Můžete se vsadit, že v takové chvíli Vaším tělem bůhví odkud projede takový příval energie, že podáte výkon, o kterém by se Vám za běžných okolností ani nesnilo.

Jak jsem zjistil, podobně funguje, když se ocitnete v zorném poli kamery. Nedávno ve fitku přímo za provozu probíhalo natáčení tréninku jedné naší úspěšné bikiny fitnessky a já se párkrát chtě nechtě ocitnul v pozadí v záběru. Dokud se točilo, nebylo možné kapitulovat a činku pustit. To se to těm profíkům trénuje, když mají u nás pravidelné videology!

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží modrou sportovní kšiltovku od společnosti Reebok, která Vám přijde vhod nejen při sportování, ale i ve Vašem volném čase.


Kolik v součtu nazvedal Petr Petráš na Big Dogs 3?

Najdi a vyhraj! (42/2018)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kolik v součtu nazvedal Petr Petráš na Big Dogs 3?
1100 kg
1120 kg
1140 kg
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 18. 10. 2018 v 08:00 a končí 25. 10. 2018 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (41/2018):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, který kulturista má na Ronnie.cz nejdelší seriál tréninkových videologů. Správná odpověď zní: Milan Šádek.

Vylosováni byli a jemný arašídový krém bez přidaného cukru s bílou čokoládou a jahodami Grand Zero (550 g) od společnosti Big Boy obdrží:

  • Tomáš Popper - popper.tomas@...com
  • Petra Macounová - macounovap@...cz
  • Matěj Wieulzoeuf - matesator14@...com

Gratulujeme!

Náš čtenář Adam nám poslal fotografii s výhrou z tipovací soutěže k Mr. Olympia 2018. Děkujeme.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 25. října. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 29 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra