Reklama:
Nejprodávanější protein roku 2019 v akci 2000 g + 2000 g!
V lednu jste koupili 24 tun za 6 dní! Nyní opět v akci, nezmeškejte ji, zásoby rychle mizí! Více zde.

Veletrh Sport Life! letos láká na Hero Factor i Street Workout Games

2.289 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Součástí letošního ročníku sportovního veletrhu Sport Life!, který se uskuteční ve dnech 9. - 11. listopadu na brněnském výstavišti, bude letos poprvé v historii také překážková dráha Hero Factor inspirovaná populární soutěží Ninja Warrior. Na odvážlivce čekají na dráze z dílny OriginalWorkout zapeklité a obtížné překážky zakončené čtyřmetrovou vlnou.

Soutěž Hero Factor bude probíhat v pátek 9. a v sobotu 10. listopadu, registrovat se na ni můžete zde. Na vítěze čeká šek na 10 000 Kč.

Součástí doprovodného programu bude také akce Street Workout Games, kde si poměří síly aktuální špičky českého street workoutu. Podrobný harmonogram včetně registrací naleznete zde.

Dále se můžete těšit na služby fyzioterapeuta a nutriční terapeutky, na parkour a dobré ozvučení. Třešničkou na dortu budou odpočinková zóna s dobrou kávou a barmanská show s vynikajícími drinky. U toho prostě nesmíte chybět.

Očekává se mezinárodní účast a cíl je jednoznačný! Ve všech směrech překonat loňský rok a dostat se na magickou hranici 200 registrovaných závodníků. Níže se můžete podívat, jak vypadaly Hero Factor a soutěž ve street workoutu na nedávném EVLS Prague Showdown.


Hero Factor na EVLS Prague Showdown 2018


Street Workout Festival na EVLS Prague Showdown 2018Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 22 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra