Reklama:
Spalovač tuků Thermogel v akci 1+1 ZDARMA
Oblíbený silný spalovač tuků nyní v akční nabídce! Více zde.

Letem světem silovými sporty (II.): CrossFit

4.313 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Letem světem silovými sporty (I.): překážkové běhy (OCR)

Spolu se značkou My Identity pokračujeme dalším videem z nové série, která je určena zejména začátečníkům v daných disciplínách různých silových sportů. V prvním videu jsme Vám představily základy tréninku pro překážkové běhy (OCR), kterým nás provedla překážková běžkyně Terka Schejbalová. Po měsíci je tedy čas na další disciplínu.

Tentokrát jsme se s Vendy vydaly na trénink CrossFitu. Cílem bylo zjistit o tomto sportu co nejvíce a vyzkoušet si trénink na vlastní kůži, takže pokud třeba přemýšlíte o tom, že byste chtěli s CrossFitem začít, určitě se dozvíte spoustu zajímavých informací, které Vám mohou jako začátečníkům pomoci.

A kdo jiný by nás tréninkem měl provést než nejlepší český crossfiter Jakub Brichta, kterého můžete znát z naší kampaně Už vím proč?

S Jakubem jsme se sešli hned ráno v tělocvičně CrossFit Committed South, která nám poskytla volný prostor, abychom měli na natáčení klid. Vendy byla ráno docela unavená kvůli tomu, že nemohla spát, ale i tak trénink odjela skvěle. Protože mám občas také problémy se spaním, doporučila jsem jí alespoň Melatonin, který napomáhá kvalitnějšímu spánku, a šly jsme na to!

A jak tedy vypadal trénink pro začátečníky podle Jakuba?

Jakub trénink sestavil tak, aby nám ukázal základy CrossFitu, i když, jak jsme se ve videu zmínili, nás nechal vyzkoušet i technicky náročnější cviky, protože bral v potaz to, že již třeba základy funkčního tréninku máme. Vysvětlil nám správnou techniku různých cviků, které jsou pro CrossFit charakteristické, a nakonec jsme si odjely i tzv. WOD. Asi proto, abychom poznaly tu správnou atmosféru. Umíte si určitě představit, jak nás jeden desetiminutový WOD zmohl. Člověk by nevěřil, co udělá kombinace určitých cviků, když je jedete hned za sebou a na čas. Mě třeba totálně odrovnala kombinace assault biku a následných výskoků na bednu. Podívejte se sami, jestli jsme to s Vendy přežily, nebo ne. Docela to bolelo.

A opět jsme na Vás nezapomněly ani se soutěží! Tentokrát můžete vyhrát protein 100 % Hydro (1000 g), který jsme si dávaly s Vendy po tréninku, a také již zmíněný Melatonin (100 tablet) od My Identity. Tipněte si ve formuláři níže, jaké sporty (alespoň jeden), dělal Jakub Brichta závodně, než začal s CrossFitem.

Budeme se na Vás opět těšit na dalším tréninku!

Letem světem silovými sporty (II.): CrossFit
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jakému sportu se Jakub Brichta věnoval před CrossFitem?
Maximální délka je 250 znaků.
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 10. 10. 2018 v 08:00 a končí 31. 10. 2018 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Letem světem silovými sporty (II.): CrossFitLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 115 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Ronnie (20:38) • No hele z mého pohledu, než aby se tu řešila placatost Země, tak to radši ať tu diskuse...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
th.0th (20:19) • Nebýt jeho a Tommyho, tak by to byl z hlediska diskuze prakticky mrtvý web. Možná 90 %...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Zodiak411 (15:32) • Aspoň tady bude zase klid. Nicméně by si to už i zasloužilo pamětní desku ve stylu,ve s...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Diegito (11:43) • škoda smazání posledního příspěvku mimo mísu tohoto portálu. Zrovna tohle jsem si chtěl...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Ronnie (10:25) • Tak mi to stačilo a toho blázna jsem (zase) zabanoval. Prosím, pokud se to zase někdy o...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra