Reklama:
908 g proteinové náhrady stravy ZDARMA
Moderní varianta instantní náhrady stravy nyní v extra výhodné akci! Více zde.

Najdi a vyhraj! (40/2018)

4.127 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Řeknu Vám, že mě Shawn Rhoden trochu naštval. Před dvěma týdny jsem se tu rozplýval nad tím, jak to bude super, že se naši profíci postaví na EVLS konečně vedle samotného Mr. Olympia na jednom pódiu, což se jim za dob kralování Phila Heatha nemohlo stát, protože Philova noha poslední roky mimo Olympii na soutěžní pódium nevkročila, nakonec z toho ale nic nebylo ani v Shawnově případě. Shawn se vymluvil na zranění, jeho kouč Chris Aceto ale po EVLS ohledně Shawnovy absence vůbec žádné zranění nezmínil, pouze konstatoval, že mohl jako nový Mr. Olympia na EVLS příliš mnoho ztratit. To nahrává verzi zlých jazyků blízkých redakci Ronnie.cz, kteří tvrdili, že Shawn se prostě "po závodech přežral a měl pak strach, že nevyhraje". To je jistě legitimní obava, na druhou stranu vymlouvat se na zranění mi přijde trochu trapné, zvlášť když jiný ze závodníků šel do finále se zlomeným prstem na noze.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží po čtyřech baleních různých příchutí Proteinových chipsů Fiteo (70 g). Chipsy jsou plné semínek slunečnice, lnu a sezamu. Vysoce kvalitní vstupní suroviny a unikátní způsob zpracování jim dodává jedinečnou a neotřelou originální chuť, vůni a křupavost.


Který profesionální kulturista utrpěl na EVLS Prague Pro 2018 zlomeninu?

Najdi a vyhraj! (40/2018)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Který profík utrpěl na EVLS Prague Pro 2018 zlomeninu?
Nathan De Asha
Pavel Beran
Roelly Winklaar
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 04. 10. 2018 v 08:00 a končí 11. 10. 2018 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (39/2018):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, ve kterém roce mohli profesionální kulturisté poprvé závodit na EVLS. Správná odpověď zní: 2012.

Vylosováni byli a sacharidovo-proteinový nápoj Ultimate Mass Gain (1800 g) a k tomu dvě proteinové tyčinky Muscle Protein Bar (80 g) od společnosti All Stars obdrží:

  • Petr Lindák - p.lindak@...cz
  • Josef Laburda - pepino.laburda@...cz
  • Olga Červenková - lipr@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Daniela nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží a připojila milý vzkaz:
"Přiznám se, že jsem uvedené tyčinky dosud neznala, teď jsem je ochutnala a mohu říci, že jsou vynikající, takže opravdu udělaly radost."

Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 11. října. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 23 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra