Reklama:

No Excuse 2018 - pozvánka

2.237 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V sobotu 6. října 2018 se v prostorách FC Hradec Králové uskuteční crossfitový závod nebo závod ve "sport of fitness", jak kdo chce, který se už sedmým rokem koná pod názvem No Excuse. Závod každoročně pořádá Martin Štěpánek, který by si za svou pořadatelskou vytrvalost zasloužil metál. Žádná jiná soutěž stejného zaměření v ČR se totiž zatím tolika ročníků nedožila.

Závod se v letošním roce otevře pro kategorie muži, ženy a muži masters, přičemž minimální počet závodníků v kategorii je pět, v případě nižšího počtu závodníků budou kategorie sloučeny.

Jelikož závod neměl kvalifikaci, pořadatel zveřejnil minimální nároky, které by měl každý, kdo se chce No Excuse zúčastnit, splňovat. Účastníci by měli zvládat muscle-up (kruhy, hrazda), chest to bar, shyb, chůzi po rukou (2 m), double unders, trh (muži 70 kg, ženy 40 kg), přemístění (muži 90 kg, ženy 50 kg).

V rámci soutěže No Excuse proběhne letos i neméně známá soutěž určená méně pokročilým atletům Bestie Open. U účastníků Bestie se předpokládá, že budou mít zvládnutou práci s činkou (trh, nadhoz, thruster, výraz) o váze 45 kg pro muže a 25 kg pro ženy. Závodníci mohou dále v soutěži očekávat běh, veslování, angličáky, pro cviky jako toes to bar nebo double unders budou připravené i scaled varianty.

Závodníci budou mít po celou dobu závodu k dispozici vodu, kávu, čaj a ovoce, součástí servisu poskytnutého pořadatelem bude i krásné počasí, které Martin Štěpánek také pravidelně rok co rok zajišťuje.

Celá akce bude mít i tentokrát charitativní podtext. 90 korun z každého zaplaceného startovného poputuje dětskému domovu v Nechanicích.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
Zodiak411 (21:54) • Sám jsi potvrdil má slova z prvního komentáře a ani o tom nevíš :) Už radši nic nepiš....
magazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
Paulie02 (20:40) • 70mMyW!53 ... jedna perla za druhou :D
magazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
70mMyW!53 (17:34) • a pokud se bavime o zadech se vsim vsudy (whole siluet, kostra, separece,...) tak aspo...
magazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
70mMyW!53 (17:26) • ja za zada nepovazuju jen svalove partie jako laty, spodni zada a stredni zada...tedy t...
magazínKeone Pearson - naturální vítěz Arnol...
jari (16:48) • Nepodceňuju sílu genetiky, že se tu a tam objeví prostě hříčka přírody, ale léta zkušen...
NOVÉ INZERÁTYpráce Skladník/přípravář v Ronnie.cz
Společnost Dafit, s. r. o., provozovatel sportovního obchodu Ronnie.cz, hledá do svého týmu (do c...
bazar Magazíny Muscle & Fitness a Svět kulturistiky
Prodám fitness magazíny Muscle & Fitness a Svět kulturistiky ve výborném stavu, kolem 100 časopisů včetně všech plakátů které uvnitř jsou od roku 2009-2017, ale ne vždycky všechny čísla z daného roku. Pouze osobní předání v Litoměřicích. Cenu nabídněte. Ale přibližně kolem 1000,-Kč. Nabídky psát do SMS.
práce Hledáme trenéry
Do našich privátních studií na Andělu a na Florentinu hledáme nové trenéry. Pokud jsi komunikativ...
bazar Puzzle mats
Zdarma 6ks 1m x 1m puzzle mats / karate /, starší používané. K vyzvednutí: Praha 3 - 24.2. - 26....
seznamka parťák-parťačka na hory a skály
Ahoj všem, hledám někoho na společné akce v horách /skialp, ferraty, lezení, ledovec/ celá ČR a S...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra