Reklama:

Nejrychleji rostoucí fitness síť funkčního tréninku je nyní i v Praze!

6.321 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Trénink

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Vyzkoušej si nyní na dva týdny zcela zdarma a bez závazků tento revoluční australský fitness boom, kterému věří i světové hvězdy jako Hugh Jackman, Nicol Kidman, Leonardo DiCaprio, Ricky Martin a naše hrdá ambasadorka Paige Hathaway. V Austrálii bylo F45 letos vyhlášeno za fitness s nejvíce spokojenými zákazníky.

Chceš být zdravější, štíhlejší, svalnatější, vypadat lépe v plavkách a třeba i poznat nové zajímavé lidi? Ať už je tvoje přání jakékoliv, my ti ho pomůžeme splnit. Naše tréninky tě posunou ke tvým cílům a budeš se cítit o 100 % lépe. V našem gymu nenajdeš zrcadla. Chodíme sem opravdu cvičit.

F45 Training je zcela novou tréninkovou technikou, kterou si každý zamiluje. Jedná se o inovativní, vysoce motivující týmový trénink, který kombinuje prvky výcviku s vysokou intenzitou (HIIT) kruhového a funkčního tréninku. Je tedy ideální ke shazování přebytečných kilogramů a tvarování postavy zcela přirozenou cestou.

Bývalý obchodník s akciemi Rob Deutsch v roce 2011 spoluzaložil první pobočky F45 a vybudoval firmu na vysoké úrovni. "Filozofie byla vždy "team training, life changing". Je to velmi odlišné od normální tělocvičny, kde koukáte na stojan s činkami, v uších máte sluchátka a snažíte se navrhnout cvičební plán. Pobočky F45 jsou založené na komunitě. Jste to Vy a dalších 26 lidí ve Vašem týmu. Úžasné také je, že máte vždy od trenérů vše připraveno, takže se v podstatě jedná o osobní trénink, ale v týmovém prostředí," říká Deutsch.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 25 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVýsledky tipovací soutěže: Japan Pro...
Majka (14:09) • *32* *88*
magazínVýsledky tipovací soutěže: Japan Pro...
deiw (13:55) • Jo, to mě mohlo napadnout, že to tak dopadne :) Tak děkuji, i když to nebylo zveřejněno...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Japan Pro...
Majka (12:20) • Krásný předvánoční čas přeji... a ze sluchátka se ozvalo: `Ale jistě, žádný problém...`...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Japan Pro...
deiw (11:35) • Dobrý den, můžu se zeptat, kdy bude vyhlášení celoročních výsledků? Pokud se nepletu, m...
magazínSauna podporuje svalový růst a zotave...
m_hosnedl (00:06) • Dobrý den, před silovým tréninkem doporučujete dodržet celý saunovací cyklus? Tedy 3x 1...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra