Reklama:
1000 g proteinu Extrifit ZDARMA!
Extrémní akce na High Whey 80, ke každému 2270g balení dostanete druhé 1000g zdarma! Více zde.

12 profesionálních karet pro vítěze Fitness Mania Classic III.

6.197 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Vážení přátelé, sportovci, trenéři, milovníci tohoto krásného sportu - kulturistiky a fitness, srdečně Vás zvu na mezinárodní soutěž Fitness Mania Classic III., která bude probíhat v Kladně 14. října 2018. Jsem si jistý, že čeští sportovci ukážou na této soutěži své nejlepší formy, a doufám, že většina z dvanácti profesionálních karet zůstane u nás doma a že si je důstojně zasloužíte.

Organizace mezinárodní soutěže obnáší spoustu práce. Sám bych to nezvládl bez pomoci Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Pracujeme na této soutěži společně a já se jako organizátor mohu vždy spolehnout na okamžitou a maximální podporu ze strany svazu v případě jakýchkoli dotazů týkajících se organizace soutěže. Chci ujistit sportovce a trenéry, že na této soutěži bude spravedlivé, efektivní a profesionální rozhodování.

V neposlední řadě mohu s radostí oznámit, co už máme zařízeno - jsou připraveny nádherné poháry, vyrobeny medaile, nachystány ceny pro juniory a masters v hodnotě 2.500 eur (řadu novinek a fotografií najdete na našem Facebooku). Další radostnou zprávou je, že celkový peněžní fond pro odměny závodníkům byl zvýšen z 10.000 eur na 14.000 eur (rozpis pro jednotlivé kategorie si prohlédněte zde). To vše je připraveno pro Vás, vážení sportovci.

A závěrem pár slov pro naše diváky. Právě díky Vám vzniká atmosféra v sále, nálada a motivace pro sportovce. V den soutěže budete mít možnost zúčastnit se soutěže o ceny a dárky.

Všechny Vás tímto zvu na Fitness Manii Classic III.

S přáním všeho nejlepšího
Jurij ŠčerbakovLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFitness Mania Classic 3 - výsledky
Hockey1000 (07:32) • Pavel Koukal je dobrej zázrak, všimnul jsem si ho víc až na facebooku Extrifitu, ale od...
magazínTlaky nad hlavu (I.): Mobilita a flex...
noap (21:17) • Super, už se těším na další díl ;)
magazínDominican Republic Coat of Arms 2018:...
deiw (13:09) • No kdyby to nebyl Jose ve své poslední sezóně, tak ho mohl Tomáš klidně říznout. Pokud...
magazínPetr Petráš - dřepy, mrtvé tahy a tré...
xien (13:06) • Obrovská gratulace k vítězství Petrovi snad to admin nesmaže, netuším jestli je to p...
magazínPetr Petráš - dřepy, mrtvé tahy a tré...
Turakam (12:45) • Bolo, bolo, hlavne posledné pokusy na mŕtvom. Drep som nevidel, Peter nešiel tretí poku...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra