Reklama:
Do Vánoc to stihneme!
Dnes objednané zásilky s dovozem službou GLS budou dodány ve čtvrtek nebo v pátek. Více zde.

RxMuscle.com: Mamdouh
Elssbiay opouští Oxygen Gym

3.689 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Mr. Olympia 2018
- výsledky
a fotografie
Egyptský profesionální kulturista Mamdouh Elssbiay ke kuvajtským Oxygen Gymům Badera Boodaie patří jako Mařenka k Jeníčkovi. Přesto toto zdánlivě nerozlučné spojení, zdá se, končí. Boodai včera na jeho vlastní dotaz Davu Palumbovi z amerického magazínu RxMuscle.com potvrdil, že "Big Ramy" se nebude nadále na své soutěže připravovat v síti Oxygen Gymů pod vedením tamních trenérů. Obě strany se přitom údajně rozešly v dobrém. Co se stane dál? Nikdo zatím přesně neví, jasno v tom má snad jenom samotný Elssbiay.

Pravdou je, že "Big Ramy" nějakou změnu potřebuje. Od svého startu na letošní Olympii si hodně sliboval a věřil, že bude závodit ve formě, jakou publiku ještě nepředvedl. Opak byl ale pravdou. Mamdouh k semifinále nastoupil sice extrémně mohutný, zato však pod vodou, bez napruhování, detailů i potřebné separace. Nic mu pak nepomohlo ani znatelné zlepšení jeho fazóny pro finále. Ze soutěže si odnesl šesté místo a v tuto chvíli je bez kvalifikace na její příští ročník.

Mamdouh Elssbiay ve finále Mr. Olympia 2018 (foto: Team-andro.com / Andreas Volmari)

Ať už příčina toho, že se mu nedaří závodit v optimální formě, leží v tom, že nedodržuje pokyny svých trenérů, anebo naopak v tom, že mu trenéři ordinují nesprávné postupy, odchod z Oxygen Gymu se "Ramymu" v tuto chvíli zřejmě zdá jako jediná cesta k tomu, aby mohl naplnit svůj potenciál. Toho má samozřejmě na rozdávání a mnozí stále věří, že je v jeho silách, aby se jednoho dne probojoval k titulu Mr. Olympia, ke kterému byl nejblíže vloni, kdy na soutěži bral druhé místo.

Spekulací o tom, co bude Mamdouh Elssbiay dále dělat, není právě málo. Skloňuje se, že by se měl vrátit zpět do Egypta, kde má rodinu. Zda se nyní bude na soutěže připravovat sám, anebo jestli spojí síly s nějakým uznávaným guru na předsoutěžní přípravu, zřejmě ukáže až čas. Samotný čtyřiatřicetiletý kulturista se k věci zatím nevyjádřil.


Foto:
Team-andro.com / Andreas Volmari


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 16 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra